/ Rezervované / Kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt so šatníkom a loggiou, Golianova

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 74.13 m²

/ EXKLUZÍVNE / Ponúkame Vám na predaj vkusný 3 izbový byt v obľúbenej lokalite na Golianovej ul

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

183,400 € 2474 €/m²

Priestranný rodinný dom s dvojgarážou v Špačinciach – štýlové bývanie s komfortom pre celú rodinu

Reality Špačince

Rodinný dom | Jozefa Strečanského | 180 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / ponúkame na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom s dvojgarážou

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Špačince

438,000 € 2433 €/m²

/ Rezervované / 1 izbový byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite Tajovského, Prednádražie, Trnava

Reality Trnava

1 izbový byt | J. G. Tajovského | 30 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj útulný 1 izbový byt typu / BAURING / situovaný na 2

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

135,700 € 4523 €/m²

Čarovná chalupa v lone prírody, Váš únik do ticha v Častkove – časť Havran

Reality Častkov

Rodinný dom | Nezadaná | 85 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj útulnú, trojizbovú rekreačnú chalupu, ktorá sa nachádza v idy

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Častkov

128,900 € 1516 €/m²

Priemyselná hala s administratívnymi priestormi, skladom 850 m2, bývalý areál TAZ, Trnava

Reality Trnava

Výrobný objekt | Coburgova ulica | 850 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj priemyselnú halu so skladovými a administratívnymi priestormi v b

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Trnava

416,000 € 489 €/m²

Autorská moderná 4 izbová novostavba od Karola Kállaya s garážou a bazénom v Trnave, Modranka LUX

Reality Trnava

Rodinný dom | Hraničná | 273 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú modernú novostavbu so štyrmi priestrannými izbami, s bazénom a roz

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trnava

775,000 € 2839 €/m²

Zariadený rodinný dom na priestrannom pozemku, Pekné Pole

Reality Trnava

Rodinný dom | Hviezdna | 75 m²

Hľadáte moderné bývanie, ktoré spája výhody novostavby, nízkych nákladov a veľkého pozemku? Ten

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Trnava

439,000 € 5853 €/m²

Štýlová kontajnerová kaviareň na predaj v Trnave pri OC MAX

Reality Trnava

Obchodné priestory | Ulica Ferka Urbánka | 90 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj plne funkčný a udržiavaný modulárny objekt s výmero

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na predaj Trnava

85,000 € 944 €/m²

/ Rezervované / Moderný 2 izbový byt s loggiou, balkónom a parkovacím miestom, Zavar – Polianky

Reality Zavar

2 izbový byt | Poronda | 59.89 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame Vám na predaj slnečný a vkusne zariadený 2 izbový byt nachádz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zavar

156,000 € 2605 €/m²

Slnečný stavebný pozemok o výmere 633 m2 vo vyhľadávanej lokalite, Blatné

Reality Blatné

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 633 m²

/ Exkluzívne iba u Nás / Ponúkame na predaj posledný stavebný pozemok vo vyhľadávanej a tichej

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Blatné

126,500 € 200 €/m²

Krásny slnečný pozemok 1300 m2 v Častkove – časť Havran

Reality Častkov

Záhrada | Nezadaná | 1,300 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj pozemok, ktorý sa nachádza v idylickom prostredí obce Častkov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Častkov

25,900 € 20 €/m²

Moderný 4 izbový rodinný dom, kde sa čistý dizajn stretáva s komfortom

Reality Boleráz

Rodinný dom | Nezadaná | 135 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / ponúkame na predaj priestranný rodinný dom / Bungalov / v obľúbenej ob

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Boleráz

349,000 € 2585 €/m²

Slnečný pozemok o výmere 588 m2, Jaslovské Bohunice

Reality Jaslovské Bohunice

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná Jaslovce | 588 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj rovinatý, slnečný a veľmi zaujímavý investičný poze

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Jaslovské Bohunice

83,000 € 141 €/m²

/ Rezervované / Nadčasová elegancia a harmonický dizajn v každom detaile

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Ľudmily Podjavorinskej | 52 m²

Vstúpte do interiéru, v ktorom sa estetika čistých línií spája s pocitom domova. Tento byt pred

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Trnava

212,900 € 4094 €/m²

Exkluzívne bývanie s veľkorysou terasou vo vyhľadávanej štvrti Arboria

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Veterná | 86.56 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj priestranný a moderne riešený 2 izbový byt vo vyhľa

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Trnava

229,000 € 2646 €/m²

Videoobhliadka! Predaj- zabehnutý penzión a rodinný dom v blízkosti termálneho kúpaliska Vadaš, Štúrovo

Reality Štúrovo

Hotel, penzión, ubytovňa | Balassiho | 476 m²

Ponúkame Vám jedinečnú investičnú príležitosť – zabehnutý penzión s ubytovacími kapacitami a tr

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Štúrovo

283,000 € 595 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj nadštandardný 5-izbový rodinný dom s dvojgarážou a wellness zónou, Nové Zámky /5 km/

Reality Bánov

Rodinný dom | Bánov | 350 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný, nadštandardne vybavený 5-izbový rodinný dom situovaný v tic

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bánov

395,000 € 1129 €/m²

Predaj- priestranný stavebný pozemok 1467 m2 na výstavbu 2 domov v Nesvadoch

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | Nesvady | 1,467 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný stavebný pozemok o rozlohe 14,67 á v Nesvadoch v tichej loka

Publikované: 04.02.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nesvady

124,900 € 85 €/m²

Na predaj 2-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Dubník, okres Nové Zámky – možnosť výstavby ďalšieho domu

Reality Dubník

Rodinný dom | Dubník | 90 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový tehlový rodinný dom v pokojnej časti obce Dubník. Dom so sedlovou s

Publikované: 26.05.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dubník

59,900 € 666 €/m²

Predaj- 3 izbový starší rodinný dom s pekným pozemkom v obci Rúbaň

Reality Rúbaň

Rodinný dom | Rúbaň | 110 m²

IBA U NÁS! Ponúkame Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Rúbaň na pozemku s rozlohou 1221

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rúbaň

28,500 € 259 €/m²

PREDAJ-EXKLUZÍVNA PONUKA – PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM V NAJVYHĽADÁVANEJŠEJ LOKALITE NOVÝCH ZÁMKOV

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 375 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť bývať v prestížnej časti mesta Nové Zámky, ktorá je zná

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

293,900 € 784 €/m²

Predaj-2 priestranné pozemky 2500 m2 s viničným domčekom Veľká Maňa

Reality Maňa

Vinica, chmelnica | Maňa | 2,500 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 upravené pozemky v obci Veľká Maňa. Celková výmera pozemkov je 2500

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Maňa

23,500 € 9 €/m²

Na predaj: Rodinný dom v obci Kajal len 4 km od Galanty – ideálna kombinácia vidieckeho pokoja a blízkosti mesta

Reality Kajal

Rodinný dom | Kajal | 203 m²

Ponúkame na predaj jednopodlažný, samostatne stojaci rodinný dom v tichej časti obce Kajal, mim

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kajal

92,000 € 453 €/m²

Predaj- priestranný 2i byt prerobený na 3 izbový , centrum Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nové Zámky | 62 m²

Ponúkam Vám na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt, aktuálne dispozične

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

131,000 € 2113 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23059)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Upresniť hľadanie