Rodinný dom | 84 m²
Hľadáte bývanie s väčším súkromím než v byte, no zároveň nechcete riešiť veľký dom a náročnú úd
249,900 € 2975 €/m²
4 izbový byt | 96 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový byt s loggiou, ko
300,000 € 3125 €/m²
Rodinný dom | 103.91 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový rodinný dom v dvo
184,900 € 1779 €/m²
Rodinný dom | 155.11 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečný rodinný dom, ktorý prešiel čias
419,000 € 2701 €/m²
3 izbový byt | 81 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj trojizbový byt s výmerou 81 m², ktorý zau
140,000 € 1728 €/m²
Rodinný dom | 105 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné novostavby rodinných domov v deve
239,000 € 2276 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,018 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívne pozemky s rozlohou od 1018 m²
115 €/m2 115 €/m2
3 izbový byt | 65 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a veľmi príjemný trojizbový b
174,000 € 2677 €/m²
Rodinný dom | 103.91 m²
184,900 € 1779 €/m²
Rodinný dom | 230 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom v meste Gabčíkov
220,000 € 957 €/m²
3 izbový byt | 64 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný trojizbový byt po kompletnej
135,000 € 2109 €/m²
4 izbový byt | 90 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej re
145,000 € 1611 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný a svetlý trojizbov
Cena dohodou
Mezonet | 136 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj luxusný,
Info v RK
2 izbový byt | 44.06 m²
Realitná kancelária PLUS Reality Vám exkluzívne predstavuje developersky projekt Panónska, ktor
218,325 € 4955 €/m²
Rodinný dom | 106 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nízkoenergetický rodinný dom v radovej vý
Cena dohodou
4 izbový byt | 137 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový podkrovný byt s v
179,000 € 1307 €/m²
Rodinný dom | 107 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový rodinný dom v obc
215,900 € 2018 €/m²
Rodinný dom | 240 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný d
285,000 € 1188 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,000 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 2 000 m² v obci
115 €/m2 115 €/m2
Prevádzkový areál | Pražská | 654 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj prevádzkovo - administratívnu budovu sp
465,000 € 711 €/m²
Rodinný dom | 334 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný poschodový rodinný dom situovan
299,000 € 895 €/m²
Rodinný dom | 118 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj samostatne stojaci štvorizbový rodinný do
250,000 € 2119 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 64 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka ponúka na predaj útulnú a kompletne zrekonštruovanú
160,000 € 2500 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.