4 izbový byt | Murgašova | 127.19 m²
Ponúkame na predaj mimoriadne priestranný a svetlý 4-izbový byt s prekrásnym výhľadom s celkovo
447,511.21 € 3269 €/m²
4 izbový byt | Cyprichova | 110 m²
Sú nehnuteľnosti, ktoré vás zaujmú hneď pri prvom vstupe svojím charakterom a nápaditosťou. Ten
497,000 € 4518 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ul. Červenej Armády | 1,714 m²
Hľadáte pozemok, ktorý nikto neprehliadne? Miesto, kde sa vaša stavba stane dominantou vstupu d
199,500 € 116 €/m²
2 izbový byt | Žižkova | 56.18 m²
Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 56 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren
306,900 € 5463 €/m²
2 izbový byt | Žižkova | 61.07 m²
Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 61 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren
299,900 € 4911 €/m²
2 izbový byt | Žižkova | 61.25 m²
294,900 € 4815 €/m²
2 izbový byt | Žižkova | 55.58 m²
299,900 € 5396 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Športová | 863 m²
EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK V ŠPAČINCIACH PRI IHRISKU 863m2 NA PREDAJ Kamenár&Prtners Vám dáv
189,000 € 219 €/m²
Rodinný dom | 260 m²
Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v tichej, obľúbenej a strategicky výho
564,900 € 2173 €/m²
2 izbový byt | Studená | 55 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny 2 izbový byt v Novostavbe z roku 2020 v Dunajskej Lužnej v BENAL
227,900 € 4144 €/m²
3 izbový byt | 75 m²
Ponúkame na predaj veľký 2-izb. byt s balkónom a loggiou po kompletnej rekonštrukcii. Byt pozos
349,900 € 4665 €/m²
Rodinný dom | Korabinského | 118 m²
Ponúkame na predaj príjemný rodinný dom so záhradou v tichej ulici v Bratislave I. – m.č. Staré
599,900 € 5084 €/m²
2 izbový byt | 75 m²
349,900 € 4665 €/m²
3 izbový byt | Devínska cesta | 115.5 m²
JAPONSKÝ MINIMALIZMUS DISPOZÍCIA Priestor je navrhnutý ako otvorená denná zóna, kde sú funkcie
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 134 m²
Arvin & Benet ponúka na predaj úplne nový chalet v obklopení lesa, len 8 minút chôdze od Počúva
329,000 € 2455 €/m²
5 a viac izbový byt | Medená | 339 m²
Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny strešný byt na Medenej ulici. Nehnute
1,090,000 € 3215 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,201 m²
Hľadáte ideálne miesto pre svoj vysnívaný dom? Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý pozemok v
32,500 € 15 €/m²
Rodinný dom | Havrania Dolina | 142 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj rodinný dom kompletnej rekonštrukcii v obci Mlynky, Havra
119,000 € 838 €/m²
2 izbový byt | Žižkova | 43.92 m²
Occam New Home Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v prestížnom projekte Zucke
409,000 € 9312 €/m²
4 izbový byt | Mariánska | 104 m²
Predstavujeme vám výnimočný, priestranný 4-izbový byt, ktorý spája veľkorysý priestor, histori
520,000 € 5000 €/m²
Rodinný dom | 139.4 m²
PREDAJ - rodinný dom, Leopoldov, celková rozloha 428m² Ponúkame na predaj moderný rodinný dom
229,000 € 1643 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Rodinný dom na predaj – Kráľov Brod Cena: 125 000 € Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom
125,000 € 1042 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 116.34 m²
Hodnotný Bonus pri rezervácii do 30.6.2026 Ponúkame na predaj samostatný nízkoenergetický pries
291,000 € 2501 €/m²
Rodinný dom | 146.66 m²
Ponúkame Vám na predaj moderný 5- izbový rodinný dom, ktorý obklopuje krásna záhrada z každej s
338,000 € 2305 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.