☎️ 0918197701 Na prenájom 1 izbový byt v centre mesta na Jesenského ulici v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | 44 m²

🏡 Na prenájom priestranný 1-izbový byt v centre mesta Ponúkam na predaj 1-izbový byt s výborno

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

☎️ 0904/842-727 rodinný dom Orechová Potôň

Reality Orechová Potôň

Rodinný dom | 120 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú si prerobíte presne podľa seba a zároveň nestratíte na hodnote? Prá

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Orechová Potôň

149,000 € 1242 €/m²

0911 234 656 Prenájom skladový priestor v centre mesta + vlastné parkovanie

Reality Dunajská Streda

Skladový objekt | 288 m²

Ponúkam na prenájom skladový/prevádzkový priestor nachádzajúci sa v centre mesta s výbornou dos

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

1,800 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Apartmánový dom na predaj blízko termálneho kúpaliska

Reality Veľký Meder

Chalupa, rekreačný domček | neuvedené | 232 m²

Ponúkame Vám na predaj apartmánový dom blízko termálneho kúpaliska vo Veľkom Mederi. V apartmán

Publikované: 05.06.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľký Meder

385,000 € 1659 €/m²

Krásny, široký stavebný pozemok na predaj v najvyhľadávanejšej časti mesta Dunajská Streda!!! Cena dohodou!!!!

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | neuvedená | 713 m²

A-W Real Vám ponúka na predaj krásny, široký stavebný pozemok - pre rodinné domy - v najvyhľadá

Publikované: 25.02.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

1 € 0 €/m²

Lukratívny pozemok na podnikatelské využitie.

Reality Dunajská Streda

Komerčná zóna | neuvedene | 1,594 m²

NA PREDAJ: ATRAKTÍVNY POZEMOK NA PODNIKATEĽSKÉ VYUŽITIE Ponúkame na predaj lukratívny stavebný

Publikované: 18.02.2021 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

150 €/m2 150 €/m2

Krásny veľký pozemok v tichej časti obce Ňárad

Reality Ňárad

Pozemok pre rodinné domy | neuvedené | 1,173 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny veľký pozemok v zastavanej časti obce Ňárad. Na pozemku sa nachád

Publikované: 27.06.2019 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ňárad

1 € 0 €/m²

‼️‼️znížená cena‼️‼️Awreal ponúka na predaj 4izbový bungalov v Hornom Bare

Reality Horný Bar

Rodinný dom | 105 m²

Awreal ponúka na predaj 4izbovú novostavbu bungalovu v nadštandarde v Hornom Bare 🏡 Dom bol

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Horný Bar

270,000 € 2571 €/m²

☎️0918197701 Na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt s klimatizáciou aj s balkónom v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 81 m²

Realitná kancelária AW REAL predstavuje ponuku bývania ideálneho pre rodiny aj náročných jedno

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

140,000 € 1728 €/m²

☎️ 0918197701- Znížená cena Predaj – Obchodný priestor v Dunajskej Strede 100 000,- €

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | 56 m²

ZNÍŽENÁ CENA Na predaj obchodný priestor vo východnej časti mesta DS - Nová Ves A

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Dunajská Streda

100,000 € 1786 €/m²

A-W REAL | KOMPLETNE PREROBENÝ RODINNÝ DOM NA PREDAJ V KĽUDNEJ ČASTI MESTA

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Žitnoostrovská | 144 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený dom v kľudnej časti mesta Dunajskej Stredy. Rodinný

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

249,900 € 1735 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

☎️ 0918197701- PREDAJ - Nebytových priestorov Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Objekt pre obchod | 44 m²

A-W REAL ponúka na predaj kancelárie-nebytové priestory v Dunajskej Strede na ulici Biskupa Ko

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

88,000 € 2000 €/m²

☎️ 0918/197 701 Na prenájom 1 izbový byt s balkónom a pivnicou v meste Dunajská Streda, časť Nová Ves - 36 m2

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | 36 m²

*NOVINKA* A-W REAL ponúka na prenájom 1 izbový byt s balkónom s celkovou rozlohou 36 m2 v

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Ůžasný rodinný dom v obci Trstice.

Reality Trstice

Rodinný dom | 150 m²

🏡 Na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom s veľkým pozemkom (800 m²) Ponúkam na predaj

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trstice

210,000 € 1400 €/m²

Exkluzívny obchodný priestor na predaj v centre Dunajskej Stredy – ul. Vámbéryho

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | 258 m²

Exkluzívny obchodný priestor na predaj v centre Dunajskej Stredy – ul. Vámbéryho Ponúkame na pr

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Dunajská Streda

400,000 € 1550 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s wellness, bazénom a krásnou záhradou – Dolný Štál

Reality Dolný Štál

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj kompletne prerobený rodinný dom (elektrika, voda, kúrenie) v tichej a príjem

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dolný Štál

249,000 € 2075 €/m²

Prenájom 3 izbového bytu -Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 78 m²

Prenájom 3-izbového bytu – Dunajská Streda Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 3-izbový byt v

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRENÁJOM, 2x parkovacie miesta, Jelšová ulica, rezidencia PANORÁMA

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Garáž | Jelšová | 12 m²

KORIJKOV & AGENTS vám exkluzívne ponúka na prenájom 2 parkovacie miesta v rezidencii PANORÁMA n

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

60 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

HD REALITY, kúpa, chata na samote, Banskobystrický kraj

Reality Banská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 0 m²

Pre nášho konkrétneho a bonitného klienta aktuálne hľadáme nehnuteľnosť na relaxáciu v rámci Ba

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Banská Bystrica

120,000 €

Novinka
Novinka

Na prenájom samoobslužný skladový priestor v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Priestor pre sklad | Nové Zámky | 14 m²

RK TRINITY Vám ponúka na prenájom samoobslužný skladový priestor v Nových Zámkoch. Nachádza sa

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

99 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ: Pozemky na ovocný sad či iné poľnohospodárske využitie, 12 800 m2, Kežmarská cesta, Levoča

Reality Levoča

Orná pôda | Kežmarská cesta | 12,800 m²

Pozemky tvoria tri parcely vo výlučnom vlastníctve jedného vlastníka vedené na liste vlastníctv

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Levoča

57,000 € 4 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

4-IZBOVÝ BUNGALOV V UZAVRETOM AREÁLI - KVETOSLAVOV

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Slivková | 120 m²

samostatne stojaci bungalov | uzavretý súkromný areál |veľkorysý pozemok 600 m² | vlastná studň

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

417,000 € 3475 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Exkluzívny bungalov s bazénom a nebyt.priestorom v Miloslavove

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Levanduľová | 201 m²

Realitná kancelária Byvo Bratislava ponúka na predaj: Luxusný dizajnový bungalov s infinity ba

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

780,000 € 3881 €/m²

Novinka
Novinka

1-izb.zariadený byt na Kramároch, Guothová cena vrátane Energií

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Guothova | 34 m²

Dáme do prenájmu 1-izbový, kompletne zariadený byt na Kramároch (Guothová ul.) s rozlohou 34 m2

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

550 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23076)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie