📞 0903 509 294 - Pozemok na priemyselné účely - Topoľníky

Reality Topoľníky

Pozemok pre bytovú výstavbu | 8,482 m²

Realitná kancelária, z poverenia majiteľa, ponúka na predaj pozemok na priemyselné účely v obci

Publikované: 22.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Topoľníky

1 € 0 €/m²

📞 0903 509 294 - Veľký 3izbový byt na prenájom v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Záhradnícka | 90 m²

Realitná kancelária ponúka z poverenia majiteľa veľký, priestranný 3izbový byt na prenájom v Du

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

☎️0918197701 Na prenájom elegantný 3 izbový byt priamo v centre Dunajskej Stredy v budove DUNA PALÁC-možnosť prenájmu aj krátkodobo

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 69 m²

A-W REAL ponúka na prenájom moderný, priestranný a čiastočne zariadený 3-izbový byt s klimatiz

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

595 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

☎️0918197701 NA PREDAJ MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S TERASOU V CENTRE DUNAJSKEJ STREDY – POLYFUNKČNÝ OBJEKT ROTUNDA

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 93 m²

NA PREDAJ MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S TERASOU V CENTRE DUNAJSKEJ STREDY – POLYFUNKČNÝ OBJEKT ROTUNDA

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

185,000 € 1989 €/m²

☎️0918197701 NA PREDAJ 3-izbový byt Šamorín – kúpou voľný, balkón, Dunajská ul.

Reality Šamorín

3 izbový byt | ulica | 65 m²

NA PREDAJ Čiastočne zariadený 3-izbový byt s balkónom – Šamorín Ponúkame na predaj svetlý 3

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Šamorín

180,000 € 2769 €/m²

☎️ 0918/197 701 NA PREDAJ: VÝRAZNÁ ZĽAVA - Rodinná vila vedľa mesta Dunajská Streda

Reality Padáň

Rodinný dom | 368 m²

Keď hľadáte niečo výnimočné tak táto ponuka je pre Vás! Ponúkame na predaj prízemný rodinný d

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Padáň

519,990 € 1413 €/m²

☎️ 0918/197 701 Na predaj 3 izbový byt s vlastným plynovým kúrením a s vlastným parkovaním na ulici Záhradníckej v Dunajskej Strede / Preferujeme hotovosť

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 85.7 m²

Na predaj 3-izbový byt s výbornou dispozíciou a parkovaním/ Preferujeme hotovosť Ponúkame

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

155,000 € 1809 €/m²

Kancelárie v centre mesta.

Reality Dunajská Streda

Kancelárie, administratívne priestory | Hlavná | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie v centre mesta,nachádzajú sa na 2 -3 poschodí s výťahom. S

Publikované: 13.02.2017 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Rodinný dom na predaj v Gabčíkove

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkáme Vám rodinný dom na predaj – ideálny na relaxáciu v prírode! Hľadáte miesto, kde môžet

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

179,000 € 1817 €/m²

Výrobné a skladové priestory na prenájom.

Reality Dunajská Streda

Priestor pre výrobu | Hlavná | 480 m²

Ponúkame Vám na prenájom priamo v meste Dunajská Streda skladové a výrobné priestory s rozlohou

Publikované: 21.01.2020 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

☎️ 0918 846 340 Rodinný dom okamžite obývateľný.

Reality Lúč na Ostrove

Rodinný dom | 120 m²

🏡 Na predaj priestranný rodinný dom – Malá Lúč, obec Lúč na Ostrove Ponúkame na predaj priestr

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Lúč na Ostrove

156,000 € 1300 €/m²

Nádherný Pozemok v obci Jahodná.

Reality Jahodná

Pozemok pre rodinné domy | 1,258 m²

Ponúkáme Vám na predaj úžasný pozemok v obci Jahodná. Rozloha pozemku je 1258 m2 Pozemok je v

Publikované: 04.12.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

65 €/m2 65 €/m2

OKOČ – POZEMOK NA PREDAJ V CENTRE DEDINY

Reality Okoč

Pozemok pre rodinné domy | neuvedená | 901 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok v centre obci Okoč - Opatovský Sokolec. Pozemo

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Okoč

80,000 € 89 €/m²

Obchodný priestor na prenájom v srdci Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | Námestie Ármina Vámbéryho | 289 m²

Obchodný priestor v srdci Dunajskej Stredy ponúka možnosti, ktoré viete využiť na čokoľvek, od

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

1,980 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE LEN U NÁS! - Veľký rodinný dom - Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Pókatelek | 585 m²

Hľadáte veľký rodinný dom, ktorý by vedel spĺňať Vaše nadštandardné požiadavky? Ponúkame Vá

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

559,990 € 957 €/m²

4izbový rodinný dom - Horná Potôň

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | Dlhá | 105 m²

Ponúkame Vám na predaj 4izbový rodinný dom(dvojdom) v obci Horná Potôň! Dom leži na 340m² pozem

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Horná Potôň

210,000 € 1952 €/m²

NOVOSTAVBA! Krásny, moderný a priestranný 3-izbový byt s veľkou logiou na predaj v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Neuvedené | 79 m²

Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj krásny a priastranný 3-izbový byt v Dunajskej

Publikované: 31.12.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

NOVOSTAVBA!Nízkoenergetický 3- izbový byt so záhradkou

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 79 m²

Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj nízkoenergetické 3- izbové byty so záhradkou

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

186,900 € 2228 €/m²

☎️ 0918/197 701 Predám modernú novostavbu polovice poschodového dvojdomu v II. obvode Budapešť, v pokojnej a vyhľadávanej lokalite Budaliget.

Reality Budapest II.

Rodinný dom | Maďarsko

Skrytý klenot " Budaligetu " A+ Luxusná vila so záhradou so starobylými vysokými drevinami v

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj

845,450 € 5284 €/m²

☎️ 0918197701 Na predaj elegantný 3 izbový byt priamo v centre Dunajskej Stredy v budove DUNA PALÁC 164 000,-€ / Preferujeme hotovosť

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 69 m²

AW REAL ponúka na predaj elegantný, priestranný 3-izbový byt s klimatizáciou priamo v centre Du

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

164,000 € 2377 €/m²

☎️ 0918/197 701 ZNÍŽENÁ CENA 159 000,- € Na predaj 3 izbový rodinný dom s malým pozemkom v obci Ohrady

Reality Ohrady

Rodinný dom | 90 m²

ZNÍŽENÁ CENA 159 000,- € Na predaj pekný 3 izbový rodinný dom s terasou v obci Ohr

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ohrady

159,000 € 1767 €/m²

☎️ 0918/197 701 SUPER INVESTÍCIA ! Znížená cena !!Obchodný priestor na predaj v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | 75 m²

Na predaj zabehnutá prevádzka kaviarne vo výbornej lokalite (75 m²) – vhodná aj na iné podnikan

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Dunajská Streda

142,000 € 1893 €/m²

0911 234 656 Prenájom obchodný priestor v centre mesta

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | 300 m²

Ponúkam na prenájom priestranný obchodný - prevádzkový priestor s výnimočnou polohou priamo na

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

8 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

☎️ 0918/197 701 PREDAJ A PRENÁJOM NEHNUTEĽNOSTI V OKRESE DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 60 m²

PREDAJ A PRENÁJOM NEHNUTEĽNOSTI V OKRESE DUNAJSKÁ STREDA Komplexná realitná činnosť

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

1 € 0 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23089)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30417)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Upresniť hľadanie