Rodinný dom | Tichá | 368 m²
Keď hľadáte niečo výnimočné tak táto ponuka je pre Vás! Ponúkame na predaj prízemný rodinný d
519,990 € 1413 €/m²
Rodinný dom | neuvedená | 113 m²
Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s veľkým pozemkom v
215,000 € 1947 €/m²
Iný stavebný pozemok | 0 m²
LEN U NÁS! - Pozemok pre bytovú výstavbu! - Veľké Blahovo Podľa územného plánu povolené: -b
150 €/m2
Rodinný dom | 90 m²
A-W REAL ponúka na predaj z poverenia majiteľa samostatne stojaci 3 izbový rodinný dom v okrajo
156,900 € 1743 €/m²
Iný stavebný pozemok | 7,467 m²
Exkluzívne len u nás! IBA U NÁS !! Na predaj investičný pozemok na výstavbu 1 rodinného dom
193,000 € 26 €/m²
Garsónka | námestie | 28 m²
R E Z E R V O V A N É NA PREDAJ: Čiastočne zrekonštruovaná garsónka v Dunajskej
88,000 € 3143 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
Moderný 2izbový byt na prenájom v Dunajskej Strede Byt je vhodný max. pre dve osoby, nefajčiar
650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Padáň | 350 m²
Realitná kancelária Vám ponúka posledný 3izbový dom/dvojdom v obci Padáň, iba 10 min. od Dunaj
160,000 € 457 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Ponúkáme Vám rodinný dom na predaj – ideálny na relaxáciu v prírode! Hľadáte miesto, kde môžet
179,000 € 1817 €/m²
Priestor pre výrobu | Hlavná | 480 m²
Ponúkame Vám na prenájom priamo v meste Dunajská Streda skladové a výrobné priestory s rozlohou
10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac
Rodinný dom | 120 m²
🏡 Na predaj priestranný rodinný dom – Malá Lúč, obec Lúč na Ostrove Ponúkame na predaj priestr
156,000 € 1300 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Hlavná | 20 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárie v centre mesta,nachádzajú sa na 2 -3 poschodí s výťahom. S
10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | 1,258 m²
Ponúkáme Vám na predaj úžasný pozemok v obci Jahodná. Rozloha pozemku je 1258 m2 Pozemok je v
65 €/m2 65 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | neuvedená | 901 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok v centre obci Okoč - Opatovský Sokolec. Pozemo
80,000 € 89 €/m²
Obchodné priestory | Námestie Ármina Vámbéryho | 289 m²
Obchodný priestor v srdci Dunajskej Stredy ponúka možnosti, ktoré viete využiť na čokoľvek, od
1,980 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Galantská cesta | 112.7 m²
A-W Real Vám ponúka na predaj výnimočný veľkometrážny 3-izbový byt s klimatizáciou v polyfunkčn
240,000 € 2130 €/m²
1 izbový byt | Mlynská | 28 m²
A-W Real Vám ponúka na prenájom útulný 1-izbový byt s výmerou 28 m² v lukratívnej časti mesta –
400 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Apartmán | Grécko
Ponúkame na predaj 1izbový apartmán vo veľmi vyhlafávanej a non stop plne obsadenej lojalite tu
69,900 € 2688 €/m²
Obchodné priestory | 75 m²
Na predaj zabehnutá prevádzka kaviarne vo výbornej lokalite (75 m²) – vhodná aj na iné podnikan
135,000 € 1800 €/m²
Administratívny objekt | Hlavná | 16.5 m²
A-W Real Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor v novostavbe oproti OD TESCO Dunajská Stre
210 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Hlavná | 13 m²
175 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | neuvedené | 77.5 m²
Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka 3-izbový rodinný dom s garážou (nízkoenergetická novost
210,000 € 2710 €/m²
Priestor pre výrobu | neuvedená | 298 m²
Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na prenájom nebytové priestory na vyuẓ̌itie ako výrobná
1,300 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 100 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Horná Potôň Dom bol postavený v roku 1969 z pálene
165,000 € 1650 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.