☎️0918197701 Na predaj 2 generačný, 8 izbový poschodový dom s dvoma samostatnými bytovými jednotkami v tichej a kľudnej časti mesta ŠAMORÍN

Reality Šamorín

Rodinný dom | 194 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkam na predaj 8 - izbový rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Šamorín

435,000 € 2242 €/m²

0911 234 656 Predaj priestranný 3 izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 78 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný a svetlý 3- izbový byt v obľúbenej časti Dunajskej Stredy - N

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

142,990 € 1833 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

☎️ 0918197701 NOVÁ CENA -Predám stavebný pozemok v obci Kráľov Brod

Reality Kráľov Brod

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,000 m²

A-W REAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Kráľo

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kráľov Brod

59,000 € 59 €/m²

SOKOLCE-3 izbový RD na predaj na veľkom pozemku

Reality Sokolce

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Sokolce – veľký p

Publikované: 09.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Sokolce

125,000 € 1250 €/m²

☎️ 0918/197 701 NOVÁ CENA !!!! 108000,- EUR NA PREDAJ EXKLUZÍVNE : 1 izbový byt s loggiou ( 38,40 m2 ) na Neratovickom námestí - Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | 34.94 m²

NOVÁ CENA A-W REAL exkluzívne ponúka na predaj 1-izbový byt o výmere 38,40 m²s loggiou . B

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

108,000 € 3091 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! Stavebný pozemok o rozlohe 557 m2 v Holiciach!

Reality Holice

Pozemok pre rodinné domy | 557 m²

A-W real ponúka Vám na predaj menší stavebný pozemok o rozlohe 557 m2 v obci Holice,časť Kostol

Publikované: 12.09.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Holice

Cena dohodou

☎️0918197701 Na predaj 2 izbový byt na Kukučínovej ulici v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 49.79 m²

A-W REAL exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový byt o výmere 49,76 m2. Byt sa nachádza na 1

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena na vyžiadanie

📞 0903 509 294 Prenájom 3izbového bytu v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkame na prenájom 3izbový čiastočne zariadený byt v Dunajskej Strede Max. pre tri osoby, ne

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

☎️0918197701 NA PREDAJ rodinný dom s bazénom vo Veľkých Dvorníkoch

Reality Veľké Dvorníky

Rodinný dom | 150 m²

🏡 NA PREDAJ novostavba s bazénom v – Veľké Dvorníky Realitná kancelária AW REAL ponúka na pr

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľké Dvorníky

390,000 € 2600 €/m²

0918197701 TOP PONUKA! Strategický priemyselný areál v Orechovej Potôni

Reality Orechová Potôň

Skladový objekt | neuvedená | 1,875.85 m²

Hľadáte ideálne miesto pre vaše podnikanie s bezkonkurenčnou logistikou? Ponúkame na predaj

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Orechová Potôň

1 € 0 €/m²

Rodinný dom na prenájom v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Zelená | 95 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový zariadený dom v Dunajskej Strede na Zelenej ulici. Okná sú pl

Publikované: 28.05.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na prenájom Dunajská Streda

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Kostolné Kračany - skladové - prevádzkové priestory na predaj za cenu pozemku

Reality Kostolné Kračany

Priemyselná zóna | Amadeho Kračany | 5,000 m²

Ponúkame Vám na predaj skladové - prevádzkové priestory za cenu pozemku. Celková výmera pozemku

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kostolné Kračany

255,000 € 51 €/m²

EXKLUZÍVNE - Rodinná vila vedľa mesta Dunajská Streda

Reality Padáň

Rodinný dom | Tichá | 368 m²

Keď hľadáte niečo výnimočné tak táto ponuka je pre Vás! Ponúkame na predaj prízemný rodinný d

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Padáň

519,990 € 1413 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA! 3- izbový byt so záhradkou

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 79 m²

Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj 3- izbový nízkoenergetický byt so záhradkou v

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

197,600 € 2367 €/m²

LEN U NÁS! - Pozemok pre bytovú výstavbu! - Veľké Blahovo

Reality Veľké Blahovo

Iný stavebný pozemok | 0 m²

LEN U NÁS! - Pozemok pre bytovú výstavbu! - Veľké Blahovo Podľa územného plánu povolené: -b

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Blahovo

150 €/m2

Exkluzívna ponuka - čiastočne prerobený 4-izbový rodinný dom na predaj v Kútnikoch pri hlavnej ceste 63, 1 km od DS a 47 km od BA

Reality Kútniky

Rodinný dom | Hlavná | 130 m²

A-W Real Vám exkluzívne ponúka na predaj klasický 4-izbový rodinný dom v tvare L v obci Kútniky

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kútniky

185,000 € 1423 €/m²

Stavebný pozemok na predaj v obci LEHNICE - Veľký Lég, 741 m2

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Lég | 741 m²

A-W Real Vám ponúka na predaj krásny, stavebný pozemok - pre rodinné domy v obci LEHNICE, kata

Publikované: 25.04.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lehnice

109,700 € 148 €/m²

Luxusný rodinný dom zo samostatnou bytovou jednotkou vhodný aj ako dvojgeneračný..

Reality Mad

Rodinný dom | 240 m²

🏡 Na predaj luxusný dvojpodlažný rodinný dom v obci Mad – moderné bývanie s potenciálom Ponúka

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Mad

425,000 € 1771 €/m²

Znížená cena! Rodinný dom s vnútorným aj vonkajším bazénom na krásne upravenom pozemku.

Reality Orechová Potôň

Rodinný dom | neuvedene | 280 m²

Ponúkáme Vám na predaj rodinný dom v obci Orechová Potôň.Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonšt

Publikované: 27.11.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Orechová Potôň

375,000 € 1357 €/m²

NOVOSTAVBA "PANNÓNSKY HÁJ": modernél 3 izbové byty na predajl!!! Cena bytov od 2.500€/m2

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 83.8 m²

A-W Real Vám ponúka na predaj moderné 3izbové byty v bytovom dome s výťahom vo východnej lokali

Publikované: 17.09.2020 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

1 € 0 €/m²

Vidiecky domček na predaj.

Reality Ňárad

Vidiecky dom | neuvedená | 80 m²

🏡 Na predaj: Vidiecky dom v obci Náraď – pokoj, príroda a skvelý potenciál na vlastné bývanie č

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ňárad

43,000 € 624 €/m²

Znížená cena!!!! Obchodný priestor na predaj.

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | 75 m²

Na predaj zabehnutá prevádzka kaviarne vo výbornej lokalite (75 m²) – vhodná aj na iné podnikan

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Dunajská Streda

135,000 € 1800 €/m²

RODINNÝ DOM S ÚTULNÝM POZEMKOM NA PREDAJ V OBCI PATAŠ

Reality Pataš

Rodinný dom | neuvedená | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s útulným pozemkom v obci Pataš. Rodinný dom pozostáva z dvo

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Pataš

55,000 € 786 €/m²

TOPOĽNÍKY – 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM NA PREDAJ NA 14 ÁROVOM POZEMKU

Reality Topoľníky

Rodinný dom | Hlavná | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový rodinný dom na 14 árovom pozemku v obci Topoľníky. Rodinný dom

Publikované: 08.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Topoľníky

109,000 € 1090 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Rodinné domy na predaj (23090)
Upresniť hľadanie