Rodinný dom | GARDENTOWN | 210 m²
Hľadáte dom, ktorý nie je len „ďalšou novostavbou“, ale premysleným priestorom vytvoreným s dôr
489,000 € 2329 €/m²
Rodinný dom | 278.4 m²
A-W Real Vám predstavuje jedinečný rodinný dom, ktorý spája moderný dizajn, vysoký komfort a ne
650,000 € 2335 €/m²
Rodinný dom | 125 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú si môžete pretvoriť presne podľa svojich predstáv? Alebo investičnú
153,500 € 1228 €/m²
Obchodné priestory | 300 m²
Ponúkame na prenájom priestranný obchodný priestor o celkovej výmere 309 m2 v aktraktívnej a
4,200 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 90 m²
Na predaj starší rodinný dom s platnou UPI V tichom a kľudnom prostredí v obci Dunajský Klátov
205,000 € 2278 €/m²
Rodinný dom | 278.4 m²
Popis nehnuteľnosti A-W Real Vám predstavuje jedinečný rodinný dom, ktorý spája moderný dizajn
650,000 € 2335 €/m²
3 izbový byt | neuvedené | 48 m²
Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj 2 a 3 - izbové byty v novom obytnom parku v D
172,200 € 2004 €/m²
Obchodné priestory | 230 m²
Táto ponuka je výhodnou investičnou príležitosťou, zároveň je tu možné zriadiť prevádzku obchod
1,000 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 67 m²
Spoločnosť A-W REAL v Dunajskej Strede Vám ponúka horúcu novinku, 3izbový, plne zrekonštruovaný
139,900 € 2088 €/m²
Rodinný dom | 127 m²
Spoločnosť A-W REAL Vám ponúka na predaj: 4-izbový rodinný dom v meste Dunajská Streda, v novov
339,000 € 2669 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
LEN U NÁS! - 4izbový rodinný dom - Michal na Ostrove Ponúkame Vám na predaj starší 4 izbový
135,000 € 1350 €/m²
Administratívny objekt | neuvedené | 48 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor v Dunajskej Strede. Úžitková plocha je 48 m2. Z u
350 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | neuvedené | 16.15 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor s klimatizáciou v Dunajskej Strede, v blízkosti c
240 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 39 m²
A-W REAL ponúka na dlhodobý prenájom pivnice - obchodné priestory v srdci mesta Dunajskej Stred
330 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 103 m²
Ponúkame na predaj modernú novostavbu dvojdomu situovanú v atraktívnej a rýchlo sa rozvíjajúcej
184,900 € 1795 €/m²
Obchodné priestory | 30 m²
Na prenájom obchodný priestor 30 m2 v centre mesta Dunajská Streda A -W REAL exkluzívne
500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | neuvedené | 232 m²
Ponúkame Vám na predaj apartmánový dom blízko termálneho kúpaliska vo Veľkom Mederi. V apartmán
385,000 € 1659 €/m²
Rodinný dom | neuvedená | 120 m²
Na predaj novostavba 4-izbového rodinného domu v obci Povoda – len pár minút od Dunajskej Stred
225,000 € 2000 €/m²
Rodinný dom | Žitnoostrovská | 144 m²
Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený dom v kľudnej časti mesta Dunajskej Stredy. Rodinný
249,900 € 1735 €/m²
Rodinný dom | Topoľníky | 200 m²
Ponúkame Vám na predaj vkusný 4-izbový rodinný dom s garážou v obci Topoľníky. Rodinný dom má d
199,900 € 1000 €/m²
Skladový objekt | Amadeho Kračany | 769 m²
Ponúkame Vám na predaj skladové - prevádzkové priestory za cenu pozemku. Celková výmera pozemku
255,000 € 332 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | neuvedená | 713 m²
A-W Real Vám ponúka na predaj krásny, široký stavebný pozemok - pre rodinné domy - v najvyhľadá
1 € 0 €/m²
Komerčná zóna | neuvedene | 1,594 m²
NA PREDAJ: ATRAKTÍVNY POZEMOK NA PODNIKATEĽSKÉ VYUŽITIE Ponúkame na predaj lukratívny stavebný
150 €/m2 150 €/m2
Apartmánový dom | 20 m²
Ponúkáme Vám na prenájom apartmány v meste Dunajská Streda. Každý apartmán je samostatná bytov
10 €/deň 1 €/deň/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.