Rodinný dom blízko centra mesta .

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 100 m²

🏡 Na predaj – prémiový rodinný dom v obľúbenej časti Dunajskej Stredy – zrekonštruovaný, s veľk

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

279,000 € 2790 €/m²

Kancelárske priestory na prenájom v centre Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

Kancelárie, administratívne priestory | neuvedená | 14 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu v Dunajskej Strede. Úžitková plocha priestoru je 13,50 m2

Publikované: 30.12.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Garáž na prenájom v centre mesta.

Ponúkáme Vám na predaj garáž na predaj . Nachádza sa na križovatke Kračanská-Železničná ulica.

Publikované: 17.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

80 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok na Poľnej ulici.

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 900 m²

Ponúkáme Vám na predaj stavebný pozemok s rozlohou 900 m2 blízko centra mesta,na Poľnej ulici.

Publikované: 18.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

125,000 € 139 €/m²

Odstúpenie nájomnej zmluvy - rekreačná chata v obci Bodíky!!! Cena 84 990 €

Reality Bodíky

Chalupa, rekreačný domček | Bodíky | 94 m²

A-W Real Vám ponúka oddtúpenie nájomnej zmluvy v chatovej oblasti v Bodíkoch - na pozemku je st

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bodíky

84,990 € 904 €/m²

Skvelá ponuka!!! Prenájom nebytového priestoru na podnikateľské účely v CENTRE Dunajskej Stredy, úž. plocha 54 m2, 2 prepojené miestnosti

Reality Dunajská Streda

Polyfunkčný objekt | Hlavná | 54 m²

A-W Real Vám ponúka na prenájom nezariadený nebytový priestor na ponikateľské účely v centre Du

Publikované: 23.09.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Pozemok na kľudnom mieste.

Reality Dunajská Streda

Záhrada | 1,733 m²

Na predaj pozemok – 1733 m², šírka 18 m, tichá lokalita. Ponúkam na predaj pozemok o celkove

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

33 €/m2 33 €/m2

TOP PONUKA: Strategický priemyselný areál v Orechovej Potôni – Priame napojenie na R7 a železnicu - CENA NA VYŽIADANIE v RK

Reality Orechová Potôň

Skladový objekt | Orechová Potôň | 1,875.85 m²

Hľadáte ideálne miesto pre vaše podnikanie s bezkonkurenčnou logistikou? Ponúkame na predaj kom

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Orechová Potôň

1 € 0 €/m²

Prenájom nebytového priestoru na podnikateľské účely v CENTRE Dunajskej Stredy, úž. plocha 63 m2

Reality Dunajská Streda

Polyfunkčný objekt | Korzo Bélu Bartóka | 63 m²

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

440 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

☎️0911 234 656 Prenájom obchodný priestor v centre mesta Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | 300 m²

Ponúkame na prenájom priestranný obchodný priestor o celkovej výmere 309 m2 v aktraktívnej a

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

4,200 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

LEN U NÁS! - 4izbový rodinný dom - Michal na Ostrove

Reality Michal na Ostrove

Rodinný dom | 100 m²

LEN U NÁS! - 4izbový rodinný dom - Michal na Ostrove Ponúkame Vám na predaj starší 4 izbový

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Michal na Ostrove

135,000 € 1350 €/m²

LEN U NÁS! Veľký 4izbový dom(dvojdom) v obci Vrakúň

Reality Vrakúň

Rodinný dom | 155 m²

Ponúkame Vám na predaj 4izbový rodinný dom(dvojdom) v obci Vrakúň! Dom leži na 400m² pozemku. Z

Publikované: 20.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

195,000 € 1258 €/m²

Rezervované / 4-izbový rodinný dom v obci Michal na Ostrove

Reality Michal na Ostrove

Rodinný dom | 205 m²

LEN U NÁS! - Ponúkame Vám na predaj 4izbový rodinný dom s garážou v obci Michal na Ostrove! Vým

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Michal na Ostrove

294,990 € 1439 €/m²

Kancelársky priestor s klimatizáciou na prenájom

Reality Dunajská Streda

Administratívny objekt | neuvedené | 16.15 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor s klimatizáciou v Dunajskej Strede, v blízkosti c

Publikované: 27.09.2017 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

240 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

☎️ 0918197701-Na prenájom väčší obchodný priestor 230 m² v suteréne v širšom centre mesta Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | 230 m²

Táto ponuka je výhodnou investičnou príležitosťou, zároveň je tu možné zriadiť prevádzku obchod

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

1,000 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

📞0903 509 294 !!! NOVÁ CENA !!!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 67 m²

Spoločnosť A-W REAL v Dunajskej Strede Vám ponúka horúcu novinku, 3izbový, plne zrekonštruovaný

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

139,900 € 2088 €/m²

📞 0903 509 294 - Váš ideálny nový domov

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 127 m²

Spoločnosť A-W REAL Vám ponúka na predaj: 4-izbový rodinný dom v meste Dunajská Streda, v novov

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

339,000 € 2669 €/m²

☎️ 0918197701-Na prenájom menší priestor v suteréne v srdci mesta Dunajskej Stredy 17 m2 a 22 m2

Reality Dunajská Streda

Kancelárie, administratívne priestory | 39 m²

A-W REAL ponúka na dlhodobý prenájom pivnice - obchodné priestory v srdci mesta Dunajskej Stred

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

330 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

☎️ 0918197701-Na prenájom obchodný priestor 30 m2 v centre mesta Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | 30 m²

Na prenájom obchodný priestor 30 m2 v centre mesta Dunajská Streda A -W REAL exkluzívne

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor na prenájom v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

Administratívny objekt | neuvedené | 48 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor v Dunajskej Strede. Úžitková plocha je 48 m2. Z u

Publikované: 21.01.2018 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

350 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

DUNAJSKÁ STREDA - KANCELÁRSKY PRIESTOR NA PRENÁJOM

Reality Dunajská Streda

Administratívny objekt | neuvedené | 17 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Dunajskej Strede. Nachádza sa na 2. poschodí,

Publikované: 20.01.2016 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

240 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Úžasné 2 a 3 - izbové byty v obytnom parku KISERDŐ LAKÓPARK

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | neuvedené | 48 m²