Pozemok s výmerou 8482 m2 v obci Topoľníky.

Reality Topoľníky

Iný poľnohosp. pozemok | 8,482 m²

Na predaj: Priestranný pozemok s veľkou výmerou Hľadáte ideálne miesto na stavbu vášho vysníva

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Topoľníky

Cena dohodou

Byt v centre mesta na predaj.

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | 40 m²

Ponúkáme Vám na predaj 1 izbový byt v centre mesta Dunajská Streda na vámberyho námestí. Byt s

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

105,000 € 2625 €/m²

4. ETAPA!!! MODERNÁ NOVOSTAVBA - 3 izbový nízkoenergetický bungalov vysokej kvality

Reality Dolný Bar

Rodinný dom | 77.5 m²

Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom (nízkoenergetická novost

Publikované: 13.04.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dolný Bar

210,000 € 2710 €/m²

LEN U NÁS! - Posledný stavebný pozemok v obci Lehnice!

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | 792 m²

Ponúkame Vám na predaj 792m² stavebný pozemok v obci Lehnice! Popis: -výmera: 792m2 -rozmer

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lehnice

105,000 € 133 €/m²

Dizajnový 4-izbový rodinný dom v Miloslavove - Alžbetín dvor

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 99 m²

Dizajnový 4-izbový bungalov s fotovoltikou, rekuperáciou a súkromnou záhradou – Miloslavov, Alž

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

296,900 € 2999 €/m²

📞 0907 240 233 - ZNÍŽENÁ CENA! Rekreačný pozemok pri Dunaji

Reality Gabčíkovo

Rekreačný pozemok | 246 m²

Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok pri Dunaji - Gabčíkovo Pre

Publikované: 13.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

29,900 € 122 €/m²

0907 240 233 - Garáž na predaj v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

Garáž | Športová | 18 m²

Hľadáte bezpečné parkovanie alebo výhodnú investíciu? Máme pre vás ideálne riešenie! Realitná

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

19,990 € 1111 €/m²

VRAKÚŇ – STARÝ RODINNÝ DOM NA PREDAJ S VEĽKÝM POZEMKOM - 24 ÁROV

Reality Vrakúň

Rodinný dom | neuvedená | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj starý rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Vrakúň. Rodinný dom potrebuje

Publikované: 18.12.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

185,000 € 2000 €/m²

Obchodný priestor na prenájom v srdci Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | Námestie Ármina Vámbéryho | 100 m²

Obchodný priestor v srdci Dunajskej Stredy ponúka možnosti, ktoré viete využiť na čokoľvek, od

Publikované: 03.06.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

680 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM reprezentatívne kancelárske priestory v centre Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

Administratívny objekt | Galantská cesta | 330 m²

Potrebujete funkčné a priestranné kancelárske priestory pre vašu firmu? Tu ste na správnom mies

Publikované: 22.05.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

DUNASJKÁ STREDA – OBCHODNÝ/ADMINISTRATÍVNY PRIESTOR PRIAMO V CENTRE MESTA

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | Námestie Ármina Vámberyho | 58 m²

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM obchodný/administratívny priestor priamo v centre mesta Dunajskej Stre

Publikované: 20.04.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

☎️0917656551📞Výnimočný, luxusný, kompletne zariadený 4-i rodinný dom, krásnym veľkorysým pozemkom + vedľajšia budova: letná kuchyňa s krytou terasou v obci Vydrany

Reality Vydrany

Rodinný dom | Vydrany | 160 m²

Ak hľadáte pokojné bývanie v kľudnej tichej lokalite ale zároveň s kompletnou občianskou vybave

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Vydrany

379,000 € 2369 €/m²

Nová ponuka! Exkluzívne-4 izbový byt na PREDAJ v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | 76 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v najvyhľadávanejšej lo

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

137,000 € 1803 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj - 4-izbový rodinný dom – dvojdom v atraktívnej lokalite Florida Park, Dunajská Streda, vedľa termálneho kúpaliska

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Florida park | 109 m²

Ponúkame na predaj moderný a elegantný 4-izbový rodinný dom typu dvojdom v exkluzívnej a vyhľad

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

274,000 € 2514 €/m²

Na prenájom štýlový a moderný 2 izbový byt v centre Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 36 m²

Tento elegantný byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a ponúka komfortné bývanie v príjemnom, č

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

📞 0903 509 294 - Rodinný dom na 10a pozemku

Reality Dolný Štál

Rodinný dom | 125.5 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame samostatne stojaci 5-izbový rodinný dom v obci Dolný Štál. V

Publikované: 08.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dolný Štál

230,000 € 1833 €/m²

☎️ 0918197701-PREDAJ/PRENÁJOM obchodný priestor na pešej zóne v blízkosti autobusovej stanici v Dunajskej Strede / 79 m2 - 145 000,- €

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | 78.74 m²

PREDAJ / PRENÁJOM OBCHODNÝ PRIESTOR !!! A-W REAL ponúka na predaj nezariadený obchodný -adm

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Dunajská Streda

145,000 € 1842 €/m²

☎️ 0918197701- Na predaj stavebný pozemok na stavbu RD v Gabčíkove / 95 000,- EUR

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | 751 m²

Na predaj stavebný pozemok v Gabčíkove Ak hľadáte kľudnú a tichú lokalitu, zeleň, ovocné str

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

95,000 € 126 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok 576 m² – Dunajská Streda, Florida Park

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | 579 m²

Exkluzívny stavebný pozemok 576 m² – Dunajská Streda, Florida Park Ponúkame na predaj atraktívn

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

108,826 € 188 €/m²

☎️ 0918/197 701 Na predaj 2 generačný , 6 izbový poschodový dom s 2 samostatnými kuchyňami s veľkým pozemkom v obci Dolný Štál-DOM si prispôsobíte vlastnému štýlu

Reality Dolný Štál

Rodinný dom | 234.95 m²

Na predaj 2 generačný , 6 izbový poschodový dom s 2 samostatnými kuchyňami v obci Dolný Štál

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dolný Štál

210,000 € 894 €/m²

☎️ 0918197701-Na predaj 5 izbový poschodový rodinný dom s 2 garážou v Dunajskej Strede - 228 000,-€

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 180 m²

5 IZBOVÝ POSCHODOVÝ RODINNÝ DOM S 2 GARÁŽOU V RADOVEJ ZÁSTAVBE VO VYHĽADÁVANEJ ŠTVRTI MEST

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

228,000 € 1267 €/m²

☎️ 0918197701-Predám stavebný pozemok v obci Tomášikovo

Reality Tomášikovo

Pozemok pre rodinné domy | 637 m²

Predám stavebný pozemok v obci Tomášikovo / 20m x32m / A-W REAL Vám ponúka na predaj slneč

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Tomášikovo

41,600 € 65 €/m²

P R E N A J A T É ☎️ 0918/197 701 Na prenájom garsónka blízkosti centra mesta Dunajská Streda - Boriny ( kľudná, zelená, tichá a obľúbená lokalita )

Reality Dunajská Streda

Garsónka | 25 m²

*NOVINKA* PRENAJATÉ A-W REAL ponúka na prenájom garzónku s celkovou rozlohou 25

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

480 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

☎️ 0918197701-Na predaj slnečný stavebný pozemok vhodný na výstavbu rd vo Vydranoch iba 3 km od DS

Reality Vydrany

Pozemok pre rodinné domy | 604 m²

Odporúčam, lebo pozemok tvarovo a rozmerov ( 23 m x 27 m) je ideálny na stavbu rodinného

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vydrany

71,876 € 119 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23090)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Upresniť hľadanie