Rodinný dom | Poľovnícka | 44 m²
MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pekný, jednopodlažný 1,5 izbový rodinný
89,990 € 2045 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 86 m²
MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 2 izbový rodinný dom v obci Pečeňany na
138,000 € 1605 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Trenčianske Jastrabie | 710 m²
MaVinn reality ponúka EXKLUZÍVNE na predaj slnečné, rovinaté stavebné pozemky v projekte IBV No
95 €/m2 95 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj jednopodlažný 3 izbový rodinný dom v obc
89,900 € 999 €/m²
Objekt pre obchod | Malá Okružná | 1,638 m²
MaVinn s.r.o. realitná spoločnosť vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na PREDAJ dvoj podlažn
2,500,000 € 1526 €/m²
Rodinný dom | Betlehemská | 168 m²
MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj veľmi pekný 4 izbový rodinný dom s garážou typu Šu
139,000 € 827 €/m²
Iný objekt | Mierová | 734 m²
MaVinn s.r.o. realitná spoločnosť ponúka na PRENÁJOM dvoj podlažnú BUDOVU so skladovou časťou v
2,000 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Víťazná | 100 m²
MaVinn reality Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj jednopodlažný, podpivničený, 3 izbový rodinný do
149,900 € 1499 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 869 m²
MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj krásny, slnečný stavebný pozemok so začatou stavbou
84,000 € 97 €/m²
1 izbový byt | Sládkovičova | 43 m²
MaVinn realitná spoločnosť ponúka Exkluzívne na predaj veľký, slnečný 1 izbový byt na ulici Slá
79,000 € 1837 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Záhumenská | 1,591 m²
MaVinn s.r.o. realitná spoločnosť ponúka na predaj krásny slnečný pozemok s možnosťou výstavby
71,900 € 45 €/m²
3 izbový byt | Na Štyridsiatku | 95.39 m²
Prenájom exkluzívny 3-izbový byt 95 m² + terasa 46 m² v prestížnej lokalite Slavín, ulica Na Št
2,900 €/mesiac 30 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Galantská cesta | 330 m²
Potrebujete funkčné a priestranné kancelárske priestory pre vašu firmu? Tu ste na správnom mies
7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Námestie Ármina Vámberyho | 58 m²
Ponúkame Vám NA PRENÁJOM obchodný/administratívny priestor priamo v centre mesta Dunajskej Stre
7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac
Rodinný dom | neuvedená | 100 m²
Ponúkame Vám na predaj starý rodinný dom s pekným stavebným pozemkom v obci Jahodná. Rodinný do
73,000 € 730 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | neuvedená | 700 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečné stavebné pozemky v projekte Obytný park Vinica. Pozemky sa nachá
160 €/m2 160 €/m2
Obchodné priestory | Námestie Ármina Vámbéryho | 100 m²
Obchodný priestor v srdci Dunajskej Stredy ponúka možnosti, ktoré viete využiť na čokoľvek, od
680 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Námestie SNP | 66 m²
Ponúkame Vám na predaj čiastočne prerobený 3-izbový byt v Dunajskej Strede, Námestie SNP. Byt d
130,000 € 1970 €/m²
Iný poľnohosp. pozemok | 8,482 m²
Na predaj: Priestranný pozemok s veľkou výmerou Hľadáte ideálne miesto na stavbu vášho vysníva
Cena dohodou
Rodinný dom | 234.95 m²
Na predaj 2 generačný , 6 izbový poschodový dom s 2 samostatnými kuchyňami v obci Dolný Štál
210,000 € 894 €/m²
Rodinný dom | Dolný Bar | 103.4 m²
Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka 4- izbový rodinný dom (nízkoenergetická novostavba s na
223,000 € 2157 €/m²
Rodinný dom | 194 m²
Z poverenia majiteľa Vám ponúkam na predaj 8 - izbový rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami
435,000 € 2242 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 557 m²
A-W real ponúka Vám na predaj menší stavebný pozemok o rozlohe 557 m2 v obci Holice,časť Kostol
Cena dohodou
Garsónka | 25 m²
*NOVINKA* PRENAJATÉ A-W REAL ponúka na prenájom garzónku s celkovou rozlohou 25
480 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.