PREDAJ: rodinný dom v Rudine

Reality Rudina

Rodinný dom | Nezadaná | 75 m²

Hľadáte pokojné miesto na život alebo víkendový únik z mesta? Máme pre vás ponuku – rodinný dom

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Rudina

139,900 € 1865 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Veľká Paka krásny stavebný pozemok na predaj s IS - ZĽAVA

Reality Veľká Paka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 501 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok len 20 km od Bratislavy s

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Paka

65,000 € 130 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

WFG | Na prenájom zariadený 2-izbový byt s balkónom *VOĽNÝ IHNEĎ*

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Koceľova | 57 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkam na prenájom zariadený 2-izbový byt v Bratislave–mes

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rodinný dom s pozemkom /1416 m2/ - Čermany

Reality Čermany

Rodinný dom | Nezadaná | 1,416 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 1 416 m² v obci Čermany, okres Topoľčany. P

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Čermany

79,500 € 56 €/m²

2 izb. byt s loggiou a výťahom /52m2/ Považská Bystrica - Rozkvet

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Rozkvet | 52 m²

3D obhliadku bytu tu: https://my.matterport.com/show/?m=jhYrmbvTN4o Exkluzívne Vám ponúkame na

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Barban Kuča- krásne zrekonštruovaný dovolenkový dom na predaj

Reality Bratislava

Rodinný dom | 65 m²

V zastúpení slovenského majiteľa ponúkame na predaj tradičný kamenný, moderne a kvalitne zrekon

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Bratislava

237,000 € 3646 €/m²

Krásny moderný byt na prenájom ihneď voľný

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 47 m²

Minimálna doba nájmu: 1 rok Byt je k dispozícii ihneď Cena: 850 € nájom + 150€ náklady (vráta

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok /1416m2/ - Čermany

Reality Čermany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,416 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1 416 m² v obci Čermany, okres Topoľčany. Pozemok

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Čermany

79,500 € 56 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apart. s balkónom "č.306" /38m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 38 m²

Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný 1-izbový apartmán o celkovej rozlo

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Byty na predaj Žilina

151,900 € 3918 €/m²

NOVOSTAVBA_1 izb. apartmán "č.101" /33m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Hlboká cesta | 33 m²

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Žilina

142,900 € 4088 €/m²

Rodinný dom pod lesom - Dlhá nad Kysucou (2137 m2)

Reality Dlhá nad Kysucou

Rodinný dom | Dlhá nad Kysucou | 200 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj rodinný dom s priestranným a rovinatým pozemkom o výmere 2137

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Domy na predaj Dlhá nad Kysucou

120,000 € 600 €/m²

Na predaj veľmi pekný pozemok v obci Rudina

Reality Rudina

Pozemok pre rodinné domy | 1,037 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Rudina, situovaný v pokojnej a novovybudovanej štvrt

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Rudina

119,900 € 116 €/m²

Ponúkame Vám na prenájom 1-izbový zrekonštruovaný byt

Reality Žilina

1 izbový byt | Tatranská | 39 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1-izbový byt vo vyhľadávanej časti Žiliny, na sídlisku Vlčince na Tatr

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Žilina

630 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Výhľadovo stavebný pozemok na rekreačnú zástavbu, Turie, 1200m2

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | 1,200 m²

Ponúkame vám exkluzívnu príležitosť získať výhľadovo stavebný pozemok o výmere 1200 m² v obci T

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Žilina

61.5 €/m2 62 €/m2

Stavebný pozemok na rekreačnú zástavbu so stavebným povolením a projektom, Turie

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | 1,100 m²

Ponúkame vám exkluzívnu príležitosť získať pozemok o výmere 1100 m2 určený na rekreačnú zástavb

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Žilina

82 €/m2 82 €/m2

Pozemky na rekreačnú zástavbu, Turie

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | 8,994 m²

V ponuke ešte 6 pozemkov, nepremeškaj príležitosť ! Na predaj 6 pozemkov na rekreáciu v obci T

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Pozemky na predaj Žilina

Cena dohodou

Rodinný dom s pozemkom a garážou /638m2/ Martin

Reality Martin

Rodinný dom | Sučianska | 208 m²

3D prehliadka domu na tomto linku: https://my.matterport.com/show/?m=pys8YGKhawT Exkluzívne Vá

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.03.2026
Domy na predaj Martin

208,000 € 1000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rekreačná chata s panoramatickým výhľadom na vrch Sitno

Reality Banská Štiavnica

Chata, drevenica, zrub | Boženy Slančíkovej - Timravy | 17 m²

V pokojnej a vyhľadávanej lokalite Banskej Štiavnice ponúkame na predaj trojpodlažnú rekreačnú

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Štiavnica

88,000 € 5176 €/m²

Rodinný dom v Tepličke nad Váhom pri Žiline (510 m²)

Reality Teplička nad Váhom

Rodinný dom | Na Rybník | 230 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej a tichej časti

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Teplička nad Váhom

250,000 € 1087 €/m²

Na prenájom - kancelársky priestor (100 m2) - centrum Žiliny

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Sad na studničkách | 100 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor s výmerou 100 m² s parkovaním, situovaný vo výbornej lo

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

10 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

WFG |Priestranná pivničná kobka v novostavbe

Reality Bratislava-Dúbravka

Priestor pre sklad | Nejedlého | 3.16 m²

Ponúkame na predaj pivničnú kobku nachádzajúcu sa v novostavbe v Bratislave-mestská časť Dúbrav

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Dúbravka

9,900 € 3133 €/m²

NOVOSTAVBA_priestor pre Zubnú ambulanciu "č.104" /44m2/ CENTRUM - Žilina

Reality Žilina

Obchodné priestory | Hlboká cesta | 44 m²

Ako exkluzívny predajca Vám ponúkame na predaj nadštandardný priestor o celkovej rozlohe 44,43m

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na predaj Žilina

166,900 € 3793 €/m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY: Na prenájom 3-izbový byt s dvomi balkónmi v obľúbenej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čaklovská | 65 m²

Ponúkame na prenájom pekný 3- izbový byt vo výbornej tichej lokalite, plnej zelene v Bratislave

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA_Prenájom 2 izb. byt, vonkajšia terasa s predzáhradkou /83m²/ + park. miesto, Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

2 izbový byt | Litovelská | 83 m²

3D obhliadku bytu tu: https://my.matterport.com/show/?m=Zbh9YhfktLX Exkluzívne Vám ponúkame na

Publikované: 01.11.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Kysucké Nové Mesto

690 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23068)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie