Trojizbový byt Staré sídlisko, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | Š. Králika | 74 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o celkovej výmere 74m2 nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prievidza

142,000 € 1919 €/m²

Kúpime!!! Dvojizbový byt v Senici

Reality Senica

2 izbový byt | 49 m²

Hľadáme pre našich klientov dvojizbový byt v Senici. Záujemca hľadá byt v kľudnejšej časti cent

Publikované: 19.02.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Senica

120,000 € 2449 €/m²

EXKLUZÍVNE, TROJIZBOVÝ RODINNÝ DOM V LIETAVSKEJ SVINNEJ

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3 izbový rodinný dom v Lietavskej Svinnej. Rodinný dom o zast

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lietavská Svinná-Babkov

212,000 € 1631 €/m²

2 - Izbový byt na prenájom Staré sídlisko

Reality Prievidza

2 izbový byt | 63 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 2 izbový byt Prievidza. Plocha: úžitková 63m2. Nachádza sa n

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

590 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Komerčné priestory na predaj - Prievidza

Reality Prievidza

Obchodné priestory | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčný priestor na sídlisku Pily. Komerčný objekt má veľké výlohové

Publikované: 29.10.2018 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Prievidza

197,000 € 8 €/m²

Pozemok na predaj v obci Cigel

Reality Cigeľ

Pozemok pre rodinné domy | 878 m²

Ponúkame Vám na predaj, krásný slnečný pozemok v obci Cígeľ, neďaleko Prievidze. Rozloha poze

Publikované: 27.10.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Cigeľ

87,900 € 100 €/m²

REZERVOVANÉ, EXKLUZÍVNE STAVEBNÝ POZEMOK

Reality Stráňavy

Pozemok pre rodinné domy | 1,651 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj pozemok, ktorý je určený na výstavbu rodinného domu o veľkost

Publikované: 22.11.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Stráňavy

Cena na vyžiadanie

Hľadáme pre klienta rodinný dom v Senici, časť širšie centrum

Reality Senica

Rodinný dom | 0 m²

Hľadáme pre klienta rodinný dom v Senici, časať širšie centrum mesta. Dom ideálne jednopodlaž

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na kúpa Senica

300,000 €

Prenájom dvojizbový byt v novostavbe v Prievidzi

Reality Prievidza

2 izbový byt | 53 m²

Ponúkame na prenájom moderný, zariadený 2i byt s balkónom v novostavbe na starom sídlisku. Výme

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom trojizbový byt - Kanianka

Reality Prievidza

3 izbový byt | 67 m²

Ponúkame Vám na prenájom trojizbový byt s lódžiou v Kanianke. Byt je o rozlohe 72m/2 a nachádza

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kúpime!!! Trojizbový byt, Sotina, Senica

Reality Senica

3 izbový byt | 74 m²

Hľadáme pre klienta 3 izbový byt v OV v Senici časť Sotina alebo centrum mesta. Klient upredn

Publikované: 16.01.2018 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Senica

135,000 € 1824 €/m²

Prenájom administratívnych priestorov, centrum mesta, Senica

Reality Senica

Administratívny objekt | 16 m²

Prenájom kancelárskych priestorov v centre mesta Senica Hľadáte reprezentatívne priestory pre

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Senica

150 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom 2 - izbový byt, Nováky

Reality Nováky

2 izbový byt | 55 m²

Hľadáte moderné a útulné bývanie v pokojnom prostredí, no zároveň s výbornou dostupnosťou? Tent

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Nováky

590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRENÁJOM kancelárskych priestorov, centrum mesta, Senica

Reality Senica

Administratívny objekt | 27 m²

MAXA reality ponúka na prenájom priestranné kancelárske priestory v polyfunkčnej budove priamo

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Senica

280 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom jednoizbový byt s v novostavbe v Prievidzi

Reality Prievidza

1 izbový byt | 37 m²

Ponúkame Vám na prenájom jednoizbový byt v novostavbe v Prievidzi. Disponuje rozlohou 37 m/2

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

455 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Dvojizbový byt Necpaly, Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 50 m²

Investičná príležitosť v Prievidzi – 2-izbový byt s potenciálom na zhodnotenie Ponúkame na pre

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prievidza

87,000 € 1740 €/m²

Hľadáme garáž, Senica

Reality Senica

Garáž | 0 m²

Hľadáme pre klienta garáž v Senici. Cena podľa stavu nehnuteľnosti do 21 000 €. Bližšie infor

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na kúpa Senica

Cena na vyžiadanie

Rodinný dom s veľkým pozemkom, Malá Čausa

Reality Malá Čausa

Rodinný dom | 190 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Malá Čausa neďaleko Prievidze. Dom je postavený na ve

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Malá Čausa

189,000 € 1047 €/m²

Hľadáme jednoizbový byt na predaj v Prievidzi

Reality Prievidza

1 izbový byt | 38 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta na predaj jednoizbový byt v meste Prievidza. Klient má záujem o

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

70,000 € 1842 €/m²

ZĽAVA!!! Dvojizbový byt, Štefánikova ulica, Senica

Reality Senica

2 izbový byt | 52 m²

NOVINKA v ponuke MAXA REALITY 2-izbový byt s veľkou kuchyňou, Senica – Štefánikova ulica

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

96,900 € 1863 €/m²

Kúpime !!! Jednoizbový byt, Senica

Reality Senica

1 izbový byt | 54 m²

Hľadáme pre našich klientov 1 izbový byt v OV v Senici. Byt najlepšie na 2. až 6. poschodí. Bal

Publikované: 16.01.2018 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Senica

100,000 € 1852 €/m²

Veľkometrážny 3- izbový byt, Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 107 m²

Posledný voľný!!! MAXA reality Vám ponúka na predaj štýlový priestranný 3- izbový byt vo vzhľad

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prievidza

175,000 € 1636 €/m²

Luxusný apartmán v Bojniciach

Reality Bojnice

4 izbový byt | 105 m²

Maxa reality Vám ponúka na predaj exkluzívny apartmán v meste Bojnice v rezidencií Panorama pod

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bojnice

339,000 € 3229 €/m²

DVOJIZBOVÝ BYT SÍDLISKO ŽABNÍK PRIEVIDZA

Reality Prievidza

2 izbový byt | 51 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite sídlisko Žabník v Prievidzi. Byt

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23079)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie