2 Izbový byt s Veľkou terasou

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďumbierska | 56 m²

SharkReal Vám ponúka príjemný a slnečný byt na prenájom v skvelej lokalite. Tento útulný komple

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájm 1-izbového bytu, Martin - Košúty

Reality Martin

1 izbový byt | C. Majerníka | 29.2 m²

Ponúkame na prenájom 1-izbový byt v Martine - Košútoch II. Byt o výmere 29,2 m2 je rekonštruova

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Martin

380 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Stavebné pozemky, Abramová - Laclavá - PRIPRAVUJEME

Reality Abramová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 750 m²

Pripravujeme pre Vás predaj stavebných pozemkov v novej obytnej zóne v obci Abramová, časť Lacl

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Abramová

Info v RK

člen NARKS

Úžasný rodinný dom, Blatnica - PRIPRAVUJEME

Reality Blatnica

Rodinný dom | 200 m²

Pripravujeme pre Vás na predaj krásny rodinný dom v klasickom vidieckom štýle v obci Blatnica.

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Blatnica

Info v RK

člen NARKS

Zariadený 3-izbový byt s parkovacím státím v lukratívnom prostredí

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Kráľa Žigmunda | 70 m²

Ing. Ildikó Marczellová RESPECT REAL ponúka EXKLUZÍVNE na prenájom moderný, kompletne zariadený

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Obľúbená lokalita - KRAMÁRE: 2 iz., 62,5 m2; Jahodová ul., Nové Mesto, BA III., 269 000,-€

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jahodová | 62.5 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj zrekonštruovaný 2 izbový byt s priestrannou lodžiou oriento

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,000 € 4304 €/m²

2 izbový A.3.1. - 58,91 m2, novostavba Bell Residence

Reality Poprad

2 izbový byt | Suchoňova | 52.26 m²

Vyberáme z ponuky novopostavených bytov v projekte Bell Residence Poprad Juh-Suchoňova ulica. B

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Poprad

183,500 € 3511 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame Vám na prenájom útulný, kompletne zariadený 2izb. byt v Trenčíne na ul. 28.októbra.

Reality Trenčín

2 izbový byt | 28. októbra | 57 m²

Ponúkame Vám na prenájom útulný, kompletne zariadený 2i byt v Trenčíne na ul. 28.októbra. Byt p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

BOSEN | Pozemok vhodný na podnikateľký účel- Bratislavská TN

Reality Trenčín

Objekt pre obchod | Bratislavská | 103 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 1319 m² na ulici Br

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

KANCELÁRSKE PRIESTORY NA PREDAJ V CENTRE MESTA ŽILINY, 126m²

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 126 m²

TUreality ponúka na predaj kancelárske priestory priamo v centre mesta Žiliny o celkovej výmere

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Žilina

299,000 € 2373 €/m²

Na predaj pozemok so stavebným povolením - Dražkovce

Reality Martin

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,046.5 m²

Skopírujte si link na video vizualizáciu: https://youtu.be/7kBxyHjNvfM ________________________

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Martin

153 €/m2 153 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj novostavba holodom, Dražkovce

Reality Martin

Rodinný dom | 1,000 m²

TUreality Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v obci Dražkovce. Na priestrannom poze

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Martin

325,000 € 325 €/m²

2 IZBOVÝ BYT, NOVOSTAVBA, LOGGIA, PARKOVACIE MIESTO, ŠTÝL A KOMFORT, TRENČÍN ZÁBLAITE

Reality Trenčín

2 izbový byt | 52 m²

Na predaj pripravujeme priestranný a štýlovo zariadený 2-izbový byt, ktorý sa nachádza v novšej

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Trenčín

179,999 € 3462 €/m²

NA PREDAJ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU (HOLODOM) V OBCI SLAVNICA, POZEMOK AŽ 1072 m2, S TERASOU, SÚKROMNÁ CESTA.

Reality Slavnica

Rodinný dom | 1,072 m²

TUreality ponúka na predaj novostavbu rodinného domu typu bungalov v obci Slávnica, okres Ilava

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Slavnica

239,000 € 223 €/m²

NA PRENÁJOM PLNE SERVISOVANÉ BUTIKOVÉ KANCELÁRIE, RECEPCIA, PARKOVANIE! HISTORICKÁ BUDOVA - ŠTEFANOVIČOVA UL., BRATISLAVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 200 m²

Skôr ako si prezriete fotogalériu skopírujete si nasledujúce odkaz: https://youtu.be/II0q6UYZ06

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj garáž v Trnave – Kollárová ulica

Reality Trnava

Garáž | 20 m²

Ponúkame na predaj priestrannú garáž o výmere 20 m² ___________________________________________

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Trnava

24,000 € 1200 €/m²

4i Zrekonštruovaný rodinný dom s veľkým pozemkom a krásnym výhľadom

Reality Dubovany

Rodinný dom | 125 m²

Ak hľadáte pokojné bývanie s veľkým pozemkom a výhľadom na zeleň, no zároveň chcete byť na skok

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Dubovany

239,990 € 1920 €/m²

TUreality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | 644 m²

TUreality Vám poníka na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 668 m² v atraktívnej časti Pr

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

56,000 € 87 €/m²

TUreality predáva 5 izbový rodinný dom s garážou v dobrej štvrti vo Svite .

Reality Svit

Rodinný dom | 448 m²

TUreality vám predstavuje zaujimavý ,zrekonštruovaný rodinny dom vo Svite: Predstavte si bývan

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Svit

329,900 € 736 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 556m2 v obci Trakovice

Reality Trakovice

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Tureality ponúka na predaj investičný/stavebný pozemok o výmere 556m2 v plánovanej výstavbe nov

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Trakovice

50,000 €

Záhrada Smolenice

Reality Smolenice

Záhrada | 875 m²

Pripravujeme do ponuky na predaj záhradu v obci Smolenice. Záhrada s výmerou 875m2. Lokalita S

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Smolenice

14,000 € 16 €/m²

Na predaj stavebný pozemok, Košťany nad Turcom

Reality Martin

Pozemok pre bytovú výstavbu | 600 m²

TUreality Vám ponúka na predaj pozemok o výmere 600 m2 v obci Košťany nad Turcom. Pozemok je ro

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Martin

Cena dohodou

----REZERVOVANÉ---- Pozemok s platným stavebným povolením na predaj, Turčiansky Ďur

Reality Martin

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,009 m²

Pozrite video::::::::::::: https://youtu.be/r7fkPGqpZ64 ::::::::::::::::::::::: TUreality Vám p

Publikované: 09.02.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! MODERNÝ 4 IZBOVÝ BUNGALOV PODLUŽANY

Reality Podlužany

Rodinný dom | 465 m²

TUreality ponúka na predaj dve moderné novostavby nízkoenergetických 4-izbových rodinných domov

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Podlužany

224,000 € 482 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Rodinné domy na predaj (23079)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30350)
Upresniť hľadanie