NEO - Moderný 3i byt v projekte CUKROVAR

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrovarská | 57 m²

Hľadáte moderný byt na prenájom v novostavbe v Trnave, navyše vo výbornej lokalite? Tento štýlo

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Trnava

890 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - Elegantný 4i byt na prenájom – novostavba v srdci Senice

Reality Senica

4 izbový byt | Sadová | 77 m²

Ak hľadáte na prenájom moderný byt v novostavbe v Senici a vo výbornej lokalite, tento 4i byt v

Publikované: 01.07.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Senica

940 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

CUKROVAR- Posledný predzáhradkový 3i byt s kobkou zdarma | sťahovanie leto 2026

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrovarská | 70 m²

Projekt Cukrovar, za ktorým stojí developer UNITED Real Estate, prináša do mesta nový impulz a

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

282,887 € 4041 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CUKROVAR - Predzáhradkový 2i byt v rezidenčnej štvrti s výhľadom do vnútrobloku | dokončenie 1Q 2027

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrovarská | 48 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

193,683 € 4035 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO - Trnava - 87 m2 - priestory na prenájom v novom projekte Daisy Market, TMT

Reality Trnava

Administratívny objekt | Nová | 86.7 m²

Takmer 87 m² moderných administratívnych priestorov v pripravovanom projekte Daisy Market, TMT

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NEO |REZERVOVANÝ Na predaj 1 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Družba

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Vladimíra Clementisa | 29 m²

Ponúkame na predaj obľúbený 1-izbový byt typu „Bauring, ktorý je ideálnou voľbou na bývanie aj

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

138,500 € 4776 €/m²

Novinka
Novinka

NEO - Trnava - Obchodný priestor v OC SOFI

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Bratislavská ulica | 236.7 m²

EXKLUZÍVNY KOMERČNÝ PRIESTOR V OC SOFI 236,7 m² | VÝBORNÁ VIDITEĽNOSŤ | FLEXIBILNÉ VYUŽITIE

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NEO / Projekt LAKESIDE 36 / Piešťany, pri Sĺňave /priestranný 2-izbový byt s lodžiou

Reality Piešťany

2 izbový byt | Rekreačná | 56.79 m²

V Piešťanoch, pri vodnej nádrži Sĺňava, vzniká Lakeside36 – rezidenčný projekt definujúci nový

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Piešťany

196,900 € 3467 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO / Projekt LAKESIDE 36 / Piešťany, pri Sĺňave /priestranný 3-izbový byt s lodžiou

Reality Piešťany

3 izbový byt | Rekreačná | 84.26 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Piešťany

289,900 € 3441 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO - OC SOFI, TRNAVA- prenájom, takmer 320m²

Reality Trnava

Polyfunkčný objekt | Bratislavská ulica | 318.28 m²

EXKLUZÍVNY KOMERČNÝ PRIESTOR V OC SOFI 318,28 m² | VÝBORNÁ VIDITEĽNOSŤ | FLEXIBILNÉ VYUŽITIE

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - 2i byt s parkovacím miestom v projekte MIKO

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 52 m²

Realitná kancelária NEOREAL Vám prináša na prenájom štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NEO| Stavebné pozemky v obci Hrádok

Reality Hrádok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 664 m²

V obci Hrádok vzniká nová moderná štvrť Hrádok, ktorá ponúka na predaj 43 stavebných pozemkov.

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hrádok

110 €/m2 110 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO - REZERVOVANÉ Priestranný 3-izbový byt v tichej lokalite Trnavy

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Čajkovského | 70 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Trnava

174,990 € 2500 €/m²

NEO - Rodinný dom s veľkorysým pozemkom v malokarpatskom prostredí

Reality Horná Krupá

Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²

Realitná kancelária Neoreal vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Horná Krupá. Ne

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Horná Krupá

150,000 € 1230 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO- priestranný slnečný 2-izbový byt

Reality Trenčín

2 izbový byt | Rulandská | 50 m²

Ponúkame na prenájom priestranný slnečný 2-izbový byt na ulici Rulandská, Trenčín - Zlatovce, V

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NEO – Štýlový a dispozične premyslený rodinný dom

Reality Zeleneč

Rodinný dom | Hlavná | 133 m²

Bezstarostné nasťahovanie sa do domu, v ktorom sa od prvej chvíli cítite "zenovo" a príjemne. K

Publikované: 03.09.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Zeleneč

399,900 € 3007 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO - 2i byt v novostavbe MIKO

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 46 m²

Realitná kancelária NEOREAL Vám ponúka skvelú príležitosť získať štýlový 2-izbový byt s vlastný

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Trnava

185,000 € 4022 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NEO - Komfortný 5-izbový dom s bazénom a garážou v tichej časti Trnavy

Reality Trnava

Rodinný dom | Ulica Jasná | 191 m²

Predstavujeme vám priestranný 5-izbový rodinný dom s garážou a bazénom na Jasnej ulici v Trnave

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Trnava

449,900 € 2355 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO | Nízkoenergetický 4-izbový bungalov - novostavba v pokojnej ulici, nízke náklady, možnosť dokončenia na mieru

Reality Cífer

Rodinný dom | Mlynská | 112 m²

Ponúkame Vám na predaj kvalitne navrhnutý 4-IZBOVÝ BUNGALOV, ktorý je súčasťou moderného dvojdo

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Cífer

259,900 € 2321 €/m²

CUKROVAR - Posledný 4i byt s predzáhradkou | dokončenie 1Q 2027

Reality Trnava

4 izbový byt | Cukrovarská | 105 m²

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

360,013 € 3429 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CUKROVAR - Takmer dokončený 3i byt s výhľadom do vnútrobloku | sťahovanie leto 2026

Reality Trnava

3 izbový byt | Cukrovarská | 68 m²

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

234,844 € 3454 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ DOM V PRÍRODE - NA PREDAJ -OBEC ŠTÓS

Reality Štós

Rodinný dom | Nezadaná | 843 m²

Takáto kombinácia sa na trhu objavuje len výnimočne – dom na predaj v prírode spolu s vlastnou

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Štós

85,000 € 101 €/m²

3 IZBOVÝ- NOVOZREKONŠTRUOVANÝ BYT- NA PREDAJ-UL. POKROKU-KE-ZÁPAD

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Pokroku | 65 m²

Nie každý byt je o priestore. Niektoré sú o tom, ako sa v ňom cítite. Svetlo, ktoré zapĺňa mie

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

254,990 € 3923 €/m²

-REZERVOVANÝ-NA PREDAJ-3-IZBOVÝ BYT - UL. TRIEDA SNP-KOŠICE-ZÁPAD

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Trieda SNP | 68 m²

REZERVOVANÝSú byty, ktoré ponúknu priestor. A potom sú byty, ktoré ponúknu pocit domova už pri

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

216,990 € 3191 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Rodinné domy na predaj (23063)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Upresniť hľadanie