Kancelárie, administratívne priestory | Letná | 18 m²
Adresa ktorá posúva Váš biznis dopredu. Niektoré kancelárie sú len miestom, kde sa pracuje. A
8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | Ábovská | 1,460 m²
Ak hľadáte pozemok, ktorý spája pripravenosť, polohu a stabilnú hodnotu v čase – ste na správne
174,990 € 120 €/m²
Obchodné priestory | Hlohová | 865 m²
Neštandardná nehnuteľnosť určená predovšetkým na podnikateľské účely v centre Hlohovca. Reali
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Tolstého | 163 m²
Exkluzívne vám ponúkame na prenájom moderné, kompletne zrekonštruované a nadčasovo zariadené ad
2,600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Závodu Matador | 68 m²
NA PREDAJ – 3-izbový aparmán | skvelá lokalita & výborná investícia. Ponúkame na predaj modern
308,000 € 4529 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Letná | 37.5 m²
8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Letná | 55.5 m²
8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Lomnická | 40 m²
Byt, ktorý pracuje za Vás. Stabilná investícia s okamžitým výnosom. Realitná kancelária RELCOM
169,990 € 4250 €/m²
1 izbový byt | Alvinczyho | 39 m²
Hľadáte nadštandardné bývanie v novostavbe blízko historického centra mesta na prenájom? Pozrit
730 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Tomčany | 82 m²
Realitná kancelária Reality AK ponúka 3 izbový byt apartmán na predaj Martin Tomčany, novostavb
182,000 € 2220 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 51,000 m²
Ponúkame Vám pozemok na predaj okres Turčianske Teplice, lokalita Turiec. Plocha pozemku je cc
11 €/m2 11 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 205 m²
[Rodinný dom Valča na predaj, novostavba v štádiu dokončenia holodomu sa nachádza v pokojnej ča
Cena dohodou
2 izbový byt | 37 m²
Realitná kancelária Reality AK ponúka 2 izbový byt na prenájom Vrútky Centrum, obytná plocha je
335 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | 31 m²
Reality AK ponúka obchodný priestor na prenájom mesto Vrútky, blízke centrum, na viditeľnom mie
350 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Priekopa | 653 m²
Realitná kancelária Reality AK ponúka sklad na prenájom v meste Martin časť Priekopa. Sklad je
2.5 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | 25,000 m²
Ponúkam Vám pozemok na predaj v obci Jazernica, okres Turčianske Teplice, pozemok je rovinatý,
Cena dohodou
Priestor pre sklad | 1,340 m²
Reality AK ponúka sklad hala na predaj v obci Sučany, okres Martin vhodnú pre výrobu alebo skla
469,000 € 350 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Chalupa rodinný dom na predaj sa nachádza v krásnej a pokojnej chalupárskej lokalite v Hornom T
85,000 € 850 €/m²
2 izbový byt | 63 m²
Ponúkame Vám 2 izbový byt na predaj v meste Vrútky, ul. Nábrežná, cca 59 m2, balkón, 6/8 poscho
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Turčianske Kľačany | 9,735 m²
Ponúkame Vám pozemok na predaj v obci Turčianske Kľačany na poľnohospodársku výrobu, alebo ako
69,990 € 7 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 800 m²
Ponúkam Vám pozemok na predaj v obci Lipovec vhodný pre rodinný dom. Plocha pozemku cca 800 m2,
100 €/m2 100 €/m2
Rodinný dom | 500 m²
Ponúkam Vám rodinný dom na predaj Jazernica okres Turčianske Teplice. Obytný dom má 3 poschodia
160,000 € 370 €/m²
Priestor pre sklad | Priekopa | 276 m²
3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
1 izbový byt | Tomčany | 34.27 m²
Ponúkam Vám 1 izbový byt apartmán na predaj Martin Tomčany, novostavba v súčasnosti vo výstavbe
86,000 € 2763 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.