4 izbový byt | Sadová | 77 m²
Ak hľadáte na prenájom moderný byt v novostavbe v Senici a vo výbornej lokalite, tento 4i byt v
940 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Cukrovarská | 70 m²
Projekt Cukrovar, za ktorým stojí developer UNITED Real Estate, prináša do mesta nový impulz a
282,887 € 4041 €/m²
2 izbový byt | Cukrovarská | 48 m²
193,683 € 4035 €/m²
Administratívny objekt | Nová | 86.7 m²
Takmer 87 m² moderných administratívnych priestorov v pripravovanom projekte Daisy Market, TMT
12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
1 izbový byt | Ulica Vladimíra Clementisa | 29 m²
Ponúkame na predaj obľúbený 1-izbový byt typu „Bauring, ktorý je ideálnou voľbou na bývanie aj
138,500 € 4776 €/m²
Objekt pre obchod | Bratislavská ulica | 236.7 m²
EXKLUZÍVNY KOMERČNÝ PRIESTOR V OC SOFI 236,7 m² | VÝBORNÁ VIDITEĽNOSŤ | FLEXIBILNÉ VYUŽITIE
12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Rekreačná | 56.79 m²
V Piešťanoch, pri vodnej nádrži Sĺňava, vzniká Lakeside36 – rezidenčný projekt definujúci nový
196,900 € 3467 €/m²
3 izbový byt | Rekreačná | 84.26 m²
289,900 € 3441 €/m²
Polyfunkčný objekt | Bratislavská ulica | 318.28 m²
EXKLUZÍVNY KOMERČNÝ PRIESTOR V OC SOFI 318,28 m² | VÝBORNÁ VIDITEĽNOSŤ | FLEXIBILNÉ VYUŽITIE
12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 52 m²
Realitná kancelária NEOREAL Vám prináša na prenájom štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt
750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 664 m²
V obci Hrádok vzniká nová moderná štvrť Hrádok, ktorá ponúka na predaj 43 stavebných pozemkov.
110 €/m2 110 €/m2
3 izbový byt | Ulica Čajkovského | 70 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite
174,990 € 2500 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²
Realitná kancelária Neoreal vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Horná Krupá. Ne
150,000 € 1230 €/m²
2 izbový byt | Rulandská | 50 m²
Ponúkame na prenájom priestranný slnečný 2-izbový byt na ulici Rulandská, Trenčín - Zlatovce, V
600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Hlavná | 133 m²
Bezstarostné nasťahovanie sa do domu, v ktorom sa od prvej chvíli cítite "zenovo" a príjemne. K
399,900 € 3007 €/m²
2 izbový byt | Ulica Mikovíniho | 46 m²
Realitná kancelária NEOREAL Vám ponúka skvelú príležitosť získať štýlový 2-izbový byt s vlastný
185,000 € 4022 €/m²
Rodinný dom | Ulica Jasná | 191 m²
Predstavujeme vám priestranný 5-izbový rodinný dom s garážou a bazénom na Jasnej ulici v Trnave
449,900 € 2355 €/m²
Rodinný dom | Mlynská | 112 m²
Ponúkame Vám na predaj kvalitne navrhnutý 4-IZBOVÝ BUNGALOV, ktorý je súčasťou moderného dvojdo
259,900 € 2321 €/m²
4 izbový byt | Cukrovarská | 105 m²
360,013 € 3429 €/m²
3 izbový byt | Cukrovarská | 68 m²
234,844 € 3454 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 843 m²
Takáto kombinácia sa na trhu objavuje len výnimočne – dom na predaj v prírode spolu s vlastnou
85,000 € 101 €/m²
3 izbový byt | Pokroku | 65 m²
Nie každý byt je o priestore. Niektoré sú o tom, ako sa v ňom cítite. Svetlo, ktoré zapĺňa mie
254,990 € 3923 €/m²
3 izbový byt | Trieda SNP | 68 m²
REZERVOVANÝSú byty, ktoré ponúknu priestor. A potom sú byty, ktoré ponúknu pocit domova už pri
216,990 € 3191 €/m²
2 izbový byt | 53 m²
Luxusný 2 izbový byt v exkluzívnom projekte s balkónom a vyhradeným parkovaním Čerstvo dokonče
950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.