Chata, drevenica, zrub | Martinské Hole | 225 m²
Realitná kancelária Reality AK ponúka Chaty na prenájom Martin, lokalita Martinské Hole. Jedná
Cena dohodou
Priestor pre sklad | Priekopa | 492 m²
Realitná kancelária Reality AK ponúka sklad na prenájom v meste Martin časť Priekopa. Sklad je
3 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac
4 izbový byt | 120 m²
Ponúkam Vám 4 izbový byt na predaj v obci Jazernica okres Turčianske Teplice, nachádzajúci sa v
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Lubina | 493 m²
Radi by sme Vám predstavili jedinečnú príležitosť na kúpu pozemku v malebnej obci Lubina, ktorá
101 €/m2 101 €/m2
Priestor pre výrobu | 1,340 m²
Reality AK ponúka sklad hala na predaj v obci Sučany, okres Martin vhodnú pre výrobu alebo skla
Cena dohodou
Rodinný dom | Kynek | 175 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izbový bungalov s dvojgarážou a terasou v meste Nitra časť Kynek. Ploc
369,000 € 2109 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Cabaj-Čápor | 580 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky - pre rodinné domy v intraviláne obce Cabaj-Čápor časť
59,000 € 102 €/m²
2 izbový byt | Svätuša | 49 m²
Ponúkame Vám na predaj jedinečné apartmány s krásnym výhľadom v apartmánovom dome DIAMOND v obc
Cena dohodou
2 izbový byt | Nezadaná | 31 m²
Ponúkame Vám na predaj 2-izbový apartmán v novostavbe v obci Podhájska len 200 m od termálneho
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý pozemok na výstavbu rodinného domu kľudnej lokalite v
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 3- izbový rodinný dom v meste Šurany. Plocha: úžitko
199,000 € 1990 €/m²
Garsónka | Svätuša | 25 m²
Ponúkame Vám na predaj zariadený a klimatizovaný apartmán - v obci Podhájska 200m od termálneh
67,900 € 2716 €/m²
Rodinný dom | Vansovej | 254 m²
Ponúkame Vám na predaj podpivničený a krásne prerobený 4-izbový rodinný dom vo vyhľadávanej a k
414,500 € 1632 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 175 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu (bungalov) v obci Lužianky len 4 km o
389,000 € 2223 €/m²
Komerčná zóna | Nezadaná | 3,000 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v priemyselnom areály vo vyhľadávane
129 €/m2 129 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²
Iba u nás na predaj tehlový 3-izbový rodinný dom v pôvodnom stave v meste Šurany. Plocha: úžitk
77,900 € 708 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nitriansky Hrádok | 656 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v novovybudovanej lokalite v meste Š
155 €/m2 155 €/m2
Komerčná zóna | Nezadaná | 20,000 m²
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,647 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý pozemok v zastavanej časti obce Pozba neďaleko od Te
18,000 € 11 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 580 m²
Cena dohodou
1 izbový byt | Nezadaná | 46 m²
Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 1-izbové byt v polyfunkčnom objekte v obci Dvory nad
80,000 € 1739 €/m²
Garsónka | Belek | 25 m²
Ponúkame Vám na predaj zariadený apartmán v obci Podhájska, len 200m od termálneho kúpaliska.
72,900 € 2916 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 128 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu nízkoenergetického bungalovu v obci Golianovo. Pl
259,000 € 2023 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 175 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu (bungalov) v obci Lužianky. Plocha: ú
389,000 € 2223 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.