Na predaj veľký 49m2 apartmán Podhájská.

Reality Podhájska

2 izbový byt | Svätuša | 49 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný apartmán s krásnym výhľadom v apartmánovom dome v obci Podhájs

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Podhájska

Cena dohodou

Na predaj pozemok 1647 m2 Podhájska

Reality Podhájska

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,647 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý pozemok v zastavanej časti obce Pozba neďaleko od Te

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Podhájska

18,000 € 11 €/m²

Na predaj stavebný pozemok neďaleko Šurian

Reality Šurany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý pozemok na výstavbu rodinného domu kľudnej lokalite v

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Šurany

Cena dohodou

Na predaj 4-izbové novostavby s garážou Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nezadaná | 183 m²

V meste Nové Zámky vznikne jedinečná štvrť pozostávajúca z rodinných domov a množstva zelene. P

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

379,000 € 2071 €/m²

Na predaj 4-izbová novostavba s garážou Šurany

Reality Šurany

Rodinný dom | Šurany | 125 m²

Ponúkame Vám na predaj poschodový 4-izbový rodinný dom s garážou v radovej výstavbe v meste Šur

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Šurany

289,000 € 2312 €/m²

Na predaj apartmán s veľkou terasou Podhájská.

Reality Podhájska

Garsónka | Svätuša | 38 m²

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Podhájska

Cena dohodou

Na predaj krásna novostavba v obci Čechy

Reality Čechy

Rodinný dom | Nezadaná | 85 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbovú novostavbu rodinného domu v obci Čechy. Projekt ponúka na preda

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Čechy

149,000 € 1753 €/m²

Na prenájom novostavba rodinného domu Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | Kynek | 175 m²

Ponúkame Vám na prenájom novostavbu 4-izbového bungalovu s dvojgarážou a terasou v meste Nitra

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Nitra

1,350 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj prerobený 1-izbový byt v centre obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

1 izbový byt | Nezadaná | 46 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 1-izbové byt v polyfunkčnom objekte v obci Dvory nad

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Dvory nad Žitavou

80,000 € 1739 €/m²

Elegantný 2-izbový byt s balkónom a garážovým státím

Reality Rovinka

2 izbový byt | Kvetná | 58 m²

Vitajte v priestore, kde sa budete cítiť už od prvého momentu ako doma. Predstavujem Vám elega

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Rovinka

227,000 € 3914 €/m²

4 IZB. BYT S VÝHĽADOM NA DUNAJ VO VYDRICI, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0474

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Floriánska | 107 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt s lodžiou s výhľadom na D

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

STAROMESTSKÝ 4 IZB. BYT, PANSKÁ ULICA, BRATISLAVA I, ID: 0419

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Panská | 109 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na prenájom výnimočný 4-izbový byt situovaný na

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,900 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

člen NARKS

CHATA POD KRIVÁŇOM, LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - VÝCHODNÁ, ID: 0411

Reality Východná

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 178 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj unikátnu rekreačnú chatu situovanú v t

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 04.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Východná

659,000 € 3702 €/m²

člen NARKS

2 IZB. BYT S VÝHĽADOM NA MALÉ KARPATY, BA IV - DÚBRAVKA, ID: 0447

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Martina Granca | 50.93 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj nadštandardný 2-izbový byt 3-2.3 v rez

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 30.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

297,389 € 5839 €/m²

člen NARKS

ZARIADENÝ 3-4 IZB. BYT PRI KALVÁRII, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0450

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tajovského | 134 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s t

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

AKTUALIZOVANÁ CENA: 5-IZB. PENTHOUSE NA ZÁMOCKEJ, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0459

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Zámocká | 217 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj veľkometrážny 5-izbový penthouse nachádzajúci s

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,299,000 € 5986 €/m²

člen NARKS

LUXUSNÉ PRIESTORY GASTRO PREVÁDZKY V CENTRE BRATISLAVY – SKALNÁ ULICA, ID: 0358

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Skalná | 156 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj kompletne zariadený priestor gastro prevádzky –

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 15.08.2025
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

730,000 € 4679 €/m²

člen NARKS

LUXUSNÁ 6 IZB. VILA V PROMINENTNEJ LOKALITE, BA I – STARÉ MESTO, ID: 0124

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 625 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj luxusnú vilu s jedinečným výhľadom na mesto sit

Publikované: 06.05.2022 Aktualizované: 15.10.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

AKTUALIZOVANÁ CENA: 6 IZB. VILA NA MATÚŠOVEJ, BA I – STARÉ MESTO, ID: 0365

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Matúšova | 262 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty predstavuje na predaj 6-izbovú vilu s bazénom, situovanú v prest

Publikované: 08.02.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,999,000 € 7630 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

RENESANČNÝ MEŠTIANSKY DOM S KOMERČNÝM PRIESTOROM, TRNAVA, ID: 0444

Reality Trnava

Rodinný dom | Pekárska | 450 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj výnimočný, citlivo zrekonštruovaný meštiansky d

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Trnava

780,000 € 1733 €/m²

člen NARKS

AKTUALIZOVANÁ CENA: DIZAJNOVÁ CHATA V SRDCI JAVORNÍKOV, BYTČA - VEĽKÉ ROVNÉ, ID: 0412

Reality Veľké Rovné

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 135 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj modernú rekreačnú chatu (drevodom) sit

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľké Rovné

Info v RK

člen NARKS

5 IZB. PENTHOUSE S TERASAMI V GLÓRII, BA II - RUŽINOV, ID: 0425

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Záhradnícka | 258 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na prenájom veľkorysý 5-izbový mezonet so šiesti

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

2,990 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

APARTMÁN PRI STUHLECKU, RAKÚSKO – STEINHAUS AM SEMMERING, ID: 0439AT

Reality Rakúsko

3 izbový byt | Rakúsko

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový apartmán

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Byty na predaj

280,000 € 2917 €/m²

člen NARKS

6-IZB. ZRUB POD LESOM S VÝHĽADOM NA ŠTIAVNICKÉ VRCHY, ZVOLEN - PODZÁMČOK, ID: 0472

Reality Podzámčok

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 341 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 6-izbový zrub s výhľadom na Štiavnické

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Podzámčok

Info v RK

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1398)