Rodinný dom | Leopoldov | 100 m²
ID 223-12-LUGUa Exlukzívne Vám ponúkame na predaj rodinný dom v Leopoldove s podlahovou plocho
185,000 € 1850 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Abaújkér
ID229-12-DERU: So súhlasom majiteľa predávame rodinný dom v Maďarsku v obci Abaújkér. Rodi
45,900 €
Rodinný dom | Maďarsko | Hejce
ID231-12-DERU: Sú súhlasom majiteľa ponúkame na predaj 130 ročný dom postavený z kameňa v obci
59,900 €
Rodinný dom | Maďarsko | Novajidrány
ID228-12-DERU: So súhlasom majieľa Vám ponúkame na predaj rodinný dom v obci Novajidrány. Rod
25,000 €
2 izbový byt | Pod sokolice | 0 m²
262-112-MACHO Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 58 m², ktorý sa nachádza na
139,000 €
Chalupa, rekreačný domček | 0 m²
Ponúkame Vám na predaj výnimočnú štýlovú chalupu v srdci prírody – Modra, časť Harmónia 🌲🏡 Tát
449,000 €
Pozemok pre rodinné domy | Bočná | 1,951 m²
(256-14-MACH) Ponúkame na predaj slnečný, investičný pozemok v obci Vadičov, okres Kysucké Nov
112,000 € 57 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | žilina okolie | 0 m²
206-PEMO Pre klienta hľadám na predaj pozemok vhodný na výstavbu, prípadne pozemok so starším
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Lieskovec | 0 m²
209-14-PEMO Ponúkame na predaj pozemok v obci Kysucký Lieskovec, okr. Čadca. Jedná sa o mierne
56,630 €
Pozemok pre rodinné domy | považská Bystrica | 7,822 m²
**Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok v obci Plevník-Drienové** Ponúkame na predaj e
465,210 € 59 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
ID199-12-DERZ: EXKLUZÍVNE - So súhlasom majiteľa ponúkam na predaj rodinný dom nachádzajúci sa
290,000 €
Orná pôda | 4,837 m²
Ponúkame na predaj, výhradne ako celok, súbor 5 parciel evidovaných ako orná pôda o celkovej vý
14,512 € 3 €/m²
1 izbový byt | Juh | 0 m²
222-MACHO Pre konkrétneho klienta hľadáme 1 až 2 izbový byt po rekonštrukcii sídlisko JUH alebo
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Belá | 0 m²
197-14-PEMOa Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Belá, okr. Žilina. Jedná sa o mierne svahov
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Belá | 0 m²
195-14-PEMOa Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Belá, okr. Žilina. Jedná sa o mierne svahov
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Višňové | 0 m²
198-14-PEMO Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok v obci Višňové, okr. Žilina. Jedná sa o
67,120 €
Chalupa, rekreačný domček | lesná | 130 m²
(241-13-MACH) Super ponuka!!! Ponúkame na predaj plne zariadenú chatku v rekreačnej oblasti Veľ
82,890 € 638 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Ponúkame Vám na predaj rozostavaný rodinný dom v pokojnej, tichej ulici obce Hostie, mimo hlavn
119,000 € 1190 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bočná | 507 m²
(042-14-JAGAa) Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok nachádzajúci sa v nádhernom pros
40,053 € 79 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,162 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný pozemok o rozlohe 1162 m², nachádzajúci sa v tichej a pokoj
42 €/m2 42 €/m2
Rodinný dom | Maďarsko | Forró
ID212-12-DERU: Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Forró v Maďarsku. Nachádza sa na
59,000 €
Rekreačný pozemok | Liešna | 51,721 m²
024-14-PEBAa Hľadáte výnimočný priestor pre cestovný ruch v srdci Bielych Karpát? Ponúkame na p
1,551,630 € 30 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Kálnica | 25 m²
Hľadáte miesto na oddych, kde budete mať pokoj, prírodu a čerstvý vzduch vždy na dosah? Ponúkam
72,000 € 2880 €/m²
Orná pôda | Terchová | 3,383 m²
037-14-BOCa Ponúkame Vám na predaj pozemok v Terchovej, Rozloha pozemku 3383m2, rozmery 23x147m
102,400 € 30 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.