Na predaj väščí, atraktívny stavebný pozemok Trnava, Kamenáč!

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Johna Dopyeru | 860 m²

Ponúkame na predaj väčší stavebný pozemok v Trnave, časť Kamenáč na ulici Johna Dopye-ru. Tento

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

344,000 € 400 €/m²

Komerčný stavebný pozemok 1186 m²

Reality Trnava

Komerčná zóna | Automobilová | 1,186 m²

Atte REALITY ponúka na predaj komerčný stavebný pozemok v blízkosti dopravného obchvatu mesta T

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 20.12.2025
Pozemky na predaj Trnava

175 €/m2 175 €/m2

Lukratívny stavebný pozemok

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Levanduľová ulica | 742 m²

Atte REALITY ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok v Trnave v časti Pekné pole. Ideálny

Publikované: 05.07.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Trnava

400 €/m2 400 €/m2

Na predaj: 4280m2 komerčný stavebný pozemok na obchvate

Reality Trnava

Komerčná zóna | 4,280 m²

Na predaj: 4280m2 komerčný stavebný pozemok na obchvate - priamo na kruhovom objazde smerom do

Publikované: 29.07.2024 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Trnava

175 €/m2 175 €/m2

POSLEDNÉ VOĽNÉ: NOVÉ ZÁHRADY TRNAVA - ŠTRKY / S VODOU, ELEKTRINOU, ŽUMPOU

Reality Trnava

Záhrada | Ulica Chovateľská | 300 m²

Ponúkame na predaj pozemky v rámci nového projektu "ZÁHRADKY ŠTRKY", situovaného v obľúbenej a

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Trnava

130 €/m2 130 €/m2

+++ KRÁSNY STAVEBNÝ POZEMOK NA KAMENNEJ CESTE V TRNAVE NA PREDAJ - 606m2++++

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Johna Dopyeru | 606 m²

+++ KRÁSNY STAVEBNÝ POZEMOK NA KAMENNEJ CESTE V TRNAVE NA PREDAJ - 606m2++++ Kamenár&Partners

Publikované: 21.03.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

243,000 € 401 €/m²

POZEMOK SO STAVBNÝM POVOLENÍM PRE VLASTNÚ HALU

Reality Trnava

Komerčná zóna | Nová | 2,219 m²

Na predaj Vám ponúkame pozemok s možnosťou výstavby Administratívno skladovej budovy vo vyhľadá

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 16.07.2025
Pozemky na predaj Trnava

175 €/m2 175 €/m2

BONJOUR REAL: EN- EXCLUSIVE INDUSTRIAL LAND PLOT 6,721 m² BY THE TRNAVA BYPASS IN A PRIME COMMERCIAL ZONE – RETAIL, MANUFACTURING, AND LOGISTICS

Reality Trnava

Komerčná zóna | Trstínská cesta | 6,721.45 m²

BONJOUR REAL: EXCLUSIVE INDUSTRIAL LAND PLOT 6,721 m² BY THE TRNAVA BYPASS IN A PRIME COMMERCIA

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

178.85 €/m2 179 €/m2

BONJOUR REAL: EXKLUZÍVNY PRIEMYSELNÝ POZEMOK 6721m2 PRI OBCHVATE TRNAVY V TOP KOMERČNEJ ZÓNE – IDEÁLNY PRE OBCHOD, VÝROBU AJ LOGISTIKU.

Reality Trnava

Komerčná zóna | Trstínská cesta | 6,721.45 m²

BONJOUR REAL: EXKLUZÍVNY PRIEMYSELNÝ POZEMOK 6721m2 PRI OBCHVATE TRNAVY V TOP KOMERČNEJ ZÓNE –

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Pozemky na predaj Trnava

178.85 €/m2 179 €/m2

Na predaj: investičný pozemok – komerčno-podnikateľská zóna, Zavarská

Reality Trnava

Komerčná zóna | 30,000 m²

Na predaj: investičný pozemok – komerčno-podnikateľská zóna, Zavarská Ponúkame na predaj atrak

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

Info v RK

MAXIS REAL: TOP NA PREDAJ: Pozemok s budúcou výstavbou prístupovej komunikácie a IS v obci Pavlice

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Pavlice | 1,550 m²

Radi by ste uložili svoje peniaze do pozemku, z ktorého bude v budúcnosti pozemok určený pre vý

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 01.09.2025
Pozemky na predaj Trnava

80,000 € 52 €/m²

člen NARKS

Výnosné rodinné rančo pri Trnave na odstúpenie – miesto s atmosférou a veľkým potenciálom

Reality Trnava

Pozemok pre občiansku vybavenosť | 1,000 m²

Ponúkame zabehnuté a výnosné rančo pri Trnave, ktoré je ideálnou voľbou pre každého, kto túži s

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

110,000 € 110 €/m²

POZEMKY v najväčšej obchodnej zóne, 1.700m2 až 2.500m2

Reality Trnava

Komerčná zóna | Nová | 2,555 m²

*Investičná príležitosť * Posledné pozemky na predaj * TOP Development, a.s. ponúka na predaj

Publikované: 03.04.2023 Aktualizované: 31.01.2026
Pozemky na predaj Trnava

Cena dohodou

POZEMKY v najväčšej obchodnej zóne, od 3.300m2

Reality Trnava

Komerčná zóna | Nová | 3,300 m²

Publikované: 03.04.2023 Aktualizované: 31.01.2026
Pozemky na predaj Trnava

Cena dohodou

POZEMOK v najväčšej obchodnej zóne pri SCONTO Nábytok

Reality Trnava

Komerčná zóna | Nová | 10,978 m²

Publikované: 03.04.2023 Aktualizované: 31.01.2026
Pozemky na predaj Trnava

Cena dohodou

Investičný pozemok pri Peugeot/Citroen (Stellantis)

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Automobilová, k. ú. Zavar | 3,665 m²

*Investičná príležitosť * Posledný pozemok na predaj * TT Dev, s.r.o. ponúka na predaj staveb

Publikované: 14.04.2023 Aktualizované: 31.01.2026
Pozemky na predaj Trnava

Cena dohodou

Investičné pozemky pri Peugeot/Citroen (Stellantis) od 1.500m2

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Automobilová, k. ú. Zavar | 4,816 m²

*Investičná príležitosť * Posledné pozemky na predaj * TT Dev, s.r.o. ponúka na predaj stavebn

Publikované: 14.04.2023 Aktualizované: 31.01.2026
Pozemky na predaj Trnava

Cena dohodou

POZEMKY v najväčšej obchodnej zóne pri HORNBACH a OBI

Reality Trnava

Komerčná zóna | Nezadaná | 1,355 m²

*Investičná príležitosť * Iba 2 pozemky na predaj * Ponúkame na predaj 2 stavebné pozemky pre

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 31.01.2026
Pozemky na predaj Trnava

Cena dohodou

POZEMOK v najväčšej obchodnej zóne pri SHELL

Reality Trnava

Komerčná zóna | Automobilová | 17,208 m²

Publikované: 03.04.2023 Aktualizované: 31.01.2026
Pozemky na predaj Trnava

Cena dohodou

Posledné 2 investičné pozemky pri Peugeot/Citroen (Stellantis) od 1.833m2

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Automobilová | 5,726 m²

*Investičná príležitosť* TT Dev, s.r.o. ponúka na predaj stavebné pozemky pre logistiku, výro

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 31.01.2026
Pozemky na predaj Trnava

Cena dohodou

FOX - Pozemky so štúdiou na dva dvojdomy, Trnava - Malženická cesta

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Malženická cesta | 1,036 m²

V bezprostrednej blízkosti obchvatu mesta Trnava v napojení na Malženickú cestu ponúkame na pre

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Pozemky na predaj Trnava

190 €/m2 190 €/m2

člen NARKS

MAXIS REAL: NA PREDAJ: Pozemok 5,3 ha na predaj v k.ú.Trnava ( Malženická cesta).

Reality Trnava

Orná pôda | Malženická cesta | 26,830 m²

Hľadáte investičnú príležitosť, ktorá má potenciál? Nezmeškajte túto jedinečnú ponuku! Na preda

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Pozemky na predaj Trnava

Info v RK

člen NARKS

MAXIS REAL: NA PREDAJ: Pozemok pri Malženickej ceste.

Reality Trnava

Orná pôda | Malženická cesta | 26,830 m²

Na predaj ponúkame pozemok v celosti s prístupom z asfaltovej cesty. Pozemok je určený na ras

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Pozemky na predaj Trnava

Info v RK

člen NARKS

MAXIS REAL: NA PREDAJ: Pozemok pri parku v Smoleniciach

Reality Trnava

Komerčná zóna | Smolenice | 250 m²

Na predaj ponúkame 2,5árový pozemok cca obdĺžnikového tvaru (nepravidelný), priamo pri parku v

Publikované: 26.06.2024 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Trnava

45,000 € 180 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Rodinné domy na predaj (23057)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie