NEO - Priemyselný pozemok pri Trnavskom obchvate

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Ulica Zavarská | 4,800 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 4800 m² v strategickej lokalite pri Trnavskom obc

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

130 €/m2 130 €/m2

NEO - Priemyselný pozemok predaj 2324 m2

Reality Trnava

Priemyselná zóna | 2,324 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok o výmere 2 324 m² v blízkosti Trnavy (katastrálne územie Še

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 22.12.2025
Pozemky na predaj Trnava

399,900 € 172 €/m²

NEO - Na predaj priemyselný pozemok v areáli TAZ, Hrnčiarovce nad Parnou, TRNAVA

Reality Trnava

Iný stavebný pozemok | Bratislavská ulica | 20,842 m²

Na predaj – priemyselný pozemok v areáli TAZ, Hrnčiarovce nad Parnou Ponúkame na predaj rozsia

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Pozemky na predaj Trnava

100 €/m2 100 €/m2

NEO- Stavebný pozemok Trnava, PEKNÉ POLE

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Levanduľová ulica | 1,343 m²

V lokalite, kde je skutočný nedostatok pozemkov Trnava – PEKNÉ POLE ponúkame na predaj veľkorys

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Pozemky na predaj Trnava

415 €/m2 415 €/m2

NEO - ideálny pozemok pre výstavbu vlastnej prevádzky v Trnave - Logistická ulica

Reality Trnava

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Logistická ulica | 1,700 m²

Ako výhradný predajca ponúkame atraktívnu možnosť pre výstavbu vlastneho sídla, showroomu, skla

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Pozemky na predaj Trnava

250 €/m2 250 €/m2

NEO - TRNAVA - KAMENNÝ MLYN - Pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kamenný Mlyn | 687 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v jednej z najžiadanejších častí mesta – Kamenný

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

412 €/m2 412 €/m2

NEO - TRNAVA- Komerčný stavebný pozemok na predaj

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Logistická ulica | 6,311 m²

Komerčný stavebný pozemok na predaj – pri obchvate Trnavy Komerčný stavebný pozemok situovan

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Pozemky na predaj Trnava

175 €/m2 175 €/m2

CASMAR RK ponúka na predaj pôdu v katastrálnom území Zvončín popri asfaltovej ceste

Reality Trnava

Iný poľnohosp. pozemok | Hlavná | 10,000 m²

CASMAR REALITY ponúka na predaj pôdu v katastrálnom území obce Zvončín neďaleko Trnavy. Rozmer

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

5 €/m2 5 €/m2

Pozemok Šelpice - 9060 m2 so stavebným povolením na výstavbu haly 1100 m2 + kancelárií s možnosťou ďalšej výstavby - video + pôdorys - ZEBRA INVEST

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Nezadaná | 9,060 m²

Na základe exkluzívneho poverenia majiteľa máme pre vás na predaj stavebný pozemok s už vydaným

Publikované: 20.09.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

751,980 € 83 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVÁ CENA! Na predaj priemyselný pozemok v tesnej blízkosti Trnavy

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Zavar - Prílohy | 3,500 m²

Popis nehnuteľnosti Ponúkame na predaj priemyselný pozemok situovaný v tesnej blízkosti mesta

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

100 €/m2 100 €/m2

Predaj priemyselného pozemku v tesnej blízkosti Trnavy

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Nová | 3,045 m²

🏗️ Priemyselný pozemok pri Trnave – ideálna voľba pre podnikanie CASMAR realitná kancelária pon

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

158 €/m2 158 €/m2

Predaj priemyselného pozemku v tesnej blízkosti Trnavy

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Nová | 2,025 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

158 €/m2 158 €/m2

TRNAVA REALITY - orná pôda Horná Krupá

Reality Trnava

Orná pôda | Horná Krupá | 7,028 m²

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám ponúka na predaj ornú pôdu v katastrálnom území Horná Krupá POPIS:

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

15,000 € 2 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK - OKRES TRNAVA,DOLNÉ DUBOVÉ

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Ulica Hlavná | 975 m²

Na predaj stavebný pozemok s výmerou 975m2 v obci Dolné Dubové, prichystaný na výstavbu rodinné

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

84,900 € 87 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AZ. EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – investičný pozemok na priemyselné využitie v top lokalite Trnavy

Reality Trnava

Iný stavebný pozemok | 3,259 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok na priemyselné využitie vo výbornej lokalite na Strojáren

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

175 €/m2 175 €/m2

CASMAR RK ponúkame priemyselný pozemok v novej časti

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Nová | 3,048 m²

Ponúkame na predaj priemyselný pozemok v Trnave o výmere 3048m2. V mape je to sektor 2 alebo B.

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

165 €/m2 165 €/m2

PREDAJ POZEMKOV PRE RODINNÉ DOMY - II. ETAPA ZEMIANSKA STRÁŇ

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 446 m²

ZEMIANSKA STRÁŇ - Nová moderná štvrť pre váš budúci domov – II. etapa Pripravuje sa pre Vás II.

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

200 €/m2 200 €/m2

AZ. Nové Stavebné pozemky v blízkosti diaľnice

Reality Trnava

Pozemok pre bytovú výstavbu | 564 m²

Na predaj ponúkame stavebné pozemky v novej rezidenčnej zóne obce Križovany nad Dudváhom, len p

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

141,000 € 250 €/m²

Priemyselný stavebný pozemok 3048m² na predaj – Trnava, pri obchvate

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Nezadaná | 3,048 m²

Ponúkame na predaj komerčný stavebný pozemok s výmerou 3 048 m², situovaný v priemyselnej časti

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

Cena dohodou

Pozemok 2,0842 ha vhodny pre priemyselnu vyrobu v areali TAZ Trnava so vsetkymi sietami na pozemku

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Nezadaná | 20,842 m²

Ponukame na predaj pozemok v priemyselnom areali Trnava Juh TAZ . Pozemok je uceleneho tvaru a

Publikované: 27.06.2023 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Trnava

2,084,200 € 100 €/m²

Pozemok pre výstavbu predajne alebo skladovej haly 1187-2040m2

Reality Trnava

Komerčná zóna | Automobilová | 1,160 m²

Ponúkam na predaj pozemok o výmere: - 1187m2 - 1326m2 - 1759m2 - 2040m2 cena vratane stavebného

Publikované: 01.10.2023 Aktualizované: 18.02.2026
Pozemky na predaj Trnava

200 €/m2 200 €/m2

Pozemok na výstavbu predajne alebo skladu o vymere 4300m2

Reality Trnava

Komerčná zóna | Automobilová | 4,263 m²

predam pozemok o výmere 4300m2 urcený na výstavbu predajne alebo skladu na krizovatke Automobil

Publikované: 01.10.2023 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Trnava

175 €/m2 175 €/m2

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23057)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie