Na predaj nadštandardný stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite Trnavy

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | ulica | 831 m²

Moderný Maklér ponúka na predaj krásny, slnečný stavebný pozemok v lokalite Cukrová v Trnave s

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

306,690 € 369 €/m²

Na predaj 4 pozemky so stavebným povolením pri Trnave-Zavar

Reality Trnava

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 1,325 m²

Predstavujem vám štyri atraktívne priemyselné pozemky nachádzajúce sa v etablovanej komerčnej z

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

248,000 € 187 €/m²

VIVAREAL* ROŽNÝ POZEMOK, 2 záhradky, chatka, výmera spolu 560 m2, Kamenný Mlyn, cca 3 km Trnava

Reality Trnava

Záhrada | Kamenný Mlyn | 550 m²

Ponúkame na predaj pozemok vo vyhľadávanej rekreačnej oblasti Trnava Kamenný Mlyn. Pozemok je v

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Pozemky na predaj Trnava

103,000 € 187 €/m²

VIVAREAL* NOVÁ CENA! Vydané stavebné povolenie, Stavebný pozemok, výmera 829 m2, Kamenná cesta, Trnava

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kamenná cesta | 829 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami pre ktorý je vydané právoplatné sta

Publikované: 06.08.2024 Aktualizované: 17.04.2025
Pozemky na predaj Trnava

400 €/m2 400 €/m2

Na PREDAJ!!! Slnečný, stavebný pozemok ,oplotený v obľúbenej časti Trnavy na Kozáckej ulici.

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kozácka | 730 m²

Ponúkame na predaj pozemok na výstavbu rod.domu v Trnave na Kozáckej ulici s výmerou 729 m2. N

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

285,000 € 390 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok, Trnava Jána Hajdóczyho

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Jána Hajdóczyho | 473 m²

🏡 NA PREDAJ TOP STAVEBNÝ POZEMOK na Jána Hajdóczyho** v srdci Trnavy! 🏗️** Veľkorysý rovný pozem

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

320,000 € 677 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - KAMENNY MLYN - TRNAVA - 2003m2

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kamenný Mlyn | 2,003 m²

Popis nehnuteľnosti 2003 m2 - rozloha, ktorú ponúka KAMENNÝ MLYN len zriedka POZEMOK PRE KLI

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

320 €/m2 320 €/m2

NEO - TRNAVA - Investičný komerčný pozemok – priamo pri hlavnom ťahu do obchodnej zóny TMT (OBI, Kaufland)

Reality Trnava

Komerčná zóna | Logistická ulica | 4,347 m²

Ponúkame na predaj lukratívny komerčný pozemok s výbornou viditeľnosťou, nachádzajúci sa pri kr

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

170 €/m2 170 €/m2

Ponúkame pôdu 2.000m2 - 20.000m2 v Bratislavskom a Trnavskom kraji.

Reality Trnava

Orná pôda | 5,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky rôznych výmer, v rôznych lokalitách. Ide prevažne ornú pôdu a le

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

3 €/m2 3 €/m2

Exkluzívne PNORF – investičný pozemok, 174 763 m2, v susedstve priemyselnej zóny Trnava - Západ

Reality Trnava

Orná pôda | Trstínská cesta | 174,763 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj investičný pozemok s výmerou 174 763 m2

Publikované: 13.11.2023 Aktualizované: 20.11.2025
Pozemky na predaj Trnava

Info v RK

TOP NA PREDAJ: exkluzívny stavebný pozemok 734m2 - Modranka(Trnava)

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Pri potoku | 734 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Dohodnite si obhliadku. Na predaj exkluzí

Publikované: 13.12.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

230,000 € 313 €/m²

NA PREDAJ: Úrodná záhrada 249 m² v Modranke – pripravená na sezónu

Reality Trnava

Záhrada | Ulica Sereďská | 249 m²

Sme AVILA – a už roky pomáhame ľuďom nájsť ich vysnívaný priestor na relax. Na predaj praktic

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

28,000 € 112 €/m²

AARK: Lukratívny pozemok s rozlohou 6.189 m², Kamenná cesta, Trnava

Reality Trnava

Komerčná zóna | Johna Dopyeru | 6,189 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

Cena dohodou

Na predaj exkluzívny stavebný pozemok na konci slepej ulice v obci Voderady

Reality Trnava

Pozemok pre bytovú výstavbu | 667.5 m²

Hľadáte pokojné miesto pre svoj vysnívaný dom? Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 667

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

133,500 € 200 €/m²

Komerčný pozemok s územným rozhodnutím na výstavbu hál

Reality Trnava

Komerčná zóna | 45,000 m²

Pozemok je vhodný na výstavbu hál, skladov, showroomov alebo ľahkej výroby. Výborná dostupnos

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

Info v RK

člen NARKS

Orná pôda, vhodná na budúcu výstavbu Modranka- Trnava

Reality Trnava

Orná pôda | 3,518 m²

F004-14-EVJA Ponúkame Vám na predaj pozemky - orná pôda Trnava. Plocha: pozemku 3518m2. Cena 55

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

55 €/m2 55 €/m2

Investičný stavebný pozemok v pripravovanej obytnej zóne IBV Modranská – Trnava 002-14-BEST

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Modranská | 0 m²

Ponúkame na predaj investičný stavebný pozemok v pripravovanej obytnej zóne IBV Modranská v mes

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

150,000 €

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 278 m2 Trnava, Kopánka - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | 278 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: TT-72

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

179,000 € 644 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok 5834 m2 Trnava, zaujímavý investičný pozemok - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Trnava

Rekreačný pozemok | 5,834 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ivana Salczerová, kontakt: 0903 706 204, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

306,285 € 53 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 269 m2 Trnava, Zátvor, ul. Tatranská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | 269 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

146,000 € 543 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradný pozemok 250 m2 Trnava, Modranka

Reality Trnava

Záhrada | 250 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: TT-64

Publikované: 13.02.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

27,900 € 112 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 628 m2 Trnava, INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | 628 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

119,000 € 189 €/m²

Záhradka v Trnave

Reality Trnava

Záhrada | Trstínská cesta | 131 m²

Ponúkame na predaj záhradku v ohradenej záhradkárskej oblasti v katastrálnom území Trnava. Záhr

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

15,000 € 115 €/m²

Krásna oplotená záhrada na predaj – bylinky, ovocie, zelenina

Reality Trnava

Záhrada | 250 m²

Ponúkame na predaj krásnu, upravenú a oplotenú záhradu v Modranke pri Trnave, situovanú v pokoj

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

28,000 € 112 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie