Záhradka v Modranke

Reality Trnava

Záhrada | Ulica Sereďská | 247 m²

Ponúkame na predaj záhradu v osobnom vlastníctve v časti Modranka. Rozloha 247 m2 + 11 m2 podie

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

16,800 € 68 €/m²

Priemyselný pozemok pri Trnave

Reality Trnava

Komerčná zóna | 3,900 m²

Ponúkame na predaj priestranný priemyselný pozemok s výmerou 3900 m², nachádzajúci sa v strateg

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Pozemky na predaj Trnava

858,000 € 220 €/m²

FOIT - ZNÍŽENÁ CENA - ZÁHRADKA V TRNAVE

Reality Trnava

Záhrada | 252 m²

Miesto, kde môže rásť pokoj – aj paradajky. Na okraji Trnavy, v pokojnej záhradkárskej oblasti

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

36,900 € 146 €/m²

REALFINANC – 100% aktuálny! Predaj stavebný pozemok so stavebným povolením v obci Voderady.

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Pánske pozemky | 735 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok na realizáciu výstavby vášho vysnívaného bývania! C

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

170,000 € 231 €/m²

FOX - záhrada na predaj o výmere 233 m2 * Trnava - Kamenáč *

Reality Trnava

Záhrada | Kamenný Mlyn | 233 m²

Ponúkame na predaj záhradu o výmere 233 m2 v osobnom vlastníctve, ktorá sa nachádza v záhradkár

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

33,000 € 142 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ MENŠIA HALA + PLOCHA V TRNAVE!!!!!

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Zlievarenská | 1,100 m²

Trnava Reality ponúka na predaj menšiu halu s priľahlou plochou, vhodnú pre: - sklad - servis

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

300,000 € 273 €/m²

NA PREDAJ PRIEMYSELNO-SKLADOVÝ AREÁL V TRNAVE!!!

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Zlievarenská | 27,200 m²

Trnava Reality ponúka na predaj komplexný objekt s administratívou, skladmi a pozemkami o rozlo

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

Info v RK

NA PREDAJ HALA + PARKOVANIE V TRNAVE!!!!

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Zlievarenská | 2,700 m²

Trnava Reality ponúka na predaj kompaktnú kombináciu haly a parkovacích plôch, ideálna pre menš

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

1,650,000 € 611 €/m²

NA PREDAJ VEĽKÁ PRIEMYSELNÁ HALA V TRNAVE!!!!

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Zlievarenská | 10,000 m²

Trnava Reality ponúka na predaj rozsiahlu priemmyselnú halu v Trnave s možnosťou rozdelenia na

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

3,300,000 € 330 €/m²

NA PREDAJ OBCHODNO - ADMINISTRATÍVNA BUDOVA V TRNAVE!!!!!

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Zlievarenská | 6,000 m²

Trnava Reality ponúka na predaj samostatnú budovu vhodnú na obchodné, administratívne alebo kom

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

1,800,000 € 300 €/m²

TRNAVA REALITY Priemyselné pozemky na Zavarskej ulici v Trnave

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Zavarská | 10,000 m²

TRNAVA REALITY ponúka na predaj rovinaté priemyselné pozemky na Zavarskej ulici v Trnave. Pozem

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

90 €/m2 90 €/m2

NA PREDAJ SPEVNENÉ PLOCHY / PARKOVANIE V TRNAVE!!!!!!

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Zlievarenská | 6,000 m²

Trnava Reality ponúka na predaj rozsiahle spevnené plochy vhodné na parkovanie, logistiku alebo

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

1,600,000 € 267 €/m²

Na predaj: Obrovský priemyselný pozemok na Zavarskej ulici v Trnave

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Ulica Zavarská | 85,726 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly priemyselný pozemok s výmerou 85 726 m² a prístupovou cestou o roz

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

90 €/m2 90 €/m2

FOX - Predaj pozemku v perspektívnej lokalite - Trnava, Cukrová ulica

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Cukrová ulica | 3,373 m²

Ponúkame atraktívnu investičnú príležitosť - pozemok, ktorý je súčasťou plánovanej obytnej zóny

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Pozemky na predaj Trnava

110 €/m2 110 €/m2

člen NARKS

FOX * Predaj, záhradný pozemok 251 m2 Trnava, Nerudova ulica

Reality Trnava

Záhrada | Nerudova | 251 m²

Realitná kancelária FOX reality, s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj záhradku v časti Linčia

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

20,500 € 82 €/m²

člen NARKS

Reality Trnava

Záhrada | Nerudova | 251 m²

FOX reality, s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj záhradku nachádzajúcu sa v areáli záhradkár

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

23,500 € 94 €/m²

člen NARKS

FOX - Miesto, kde rastie podnikanie - strategické pozemky v komerčno-priemyselnej zóne

Reality Trnava

Komerčná zóna | Automobilová | 2,512 m²

Ponúkame na predaj komerčné a priemyselné pozemky určené na výstavbu skladových, výrobných aj o

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

170 €/m2 170 €/m2

člen NARKS

FOX - REZERVOVANÝ - Strategický pozemok v komerčno-priemyselnej zóne, Trnava

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Trstínská cesta | 6,722 m²

Ponúkame na predaj komerčný pozemok situovaný priamo na Trstínskej ceste v katastri mesta Trnav

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

1,202,212 € 179 €/m²

člen NARKS

Rekreačný pozemok pri vodnej nádrži v obci Chtelnica, iba hodina od Bratislavy!

Reality Trnava

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,644 m²

Hľadáte miesto na oddych v prírode, no zároveň s dobrou dostupnosťou z mesta? Práve ste ho našl

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

55,000 € 33 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Pozemok v tesnej blízkosti obchvatu Trnavy

Reality Trnava

Iný stavebný pozemok | Zavarská | 4,902 m²

Directreal Next Home - POZÍCIA A LOKALITA Trnava, Trnavský kraj. Pozemok bezprostredne pri ob

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

436,278 €/m2 436278 €/m2

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – PRIEMYSELNÝ AREÁL V STRATEGICKEJ LOKALITE MESTA TRNAVA

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Cukrová | 7,427 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – PRIEMYSELNÝ AREÁL V STRATEGICKEJ LOKALITE MESTA TRNAVA Roh ulíc Cukrová

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

2,650,000 € 357 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – Pozemok 10 000 m² pre IBV v lukratívnej lokalite Kamenný mlyn, Trnava

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kamenný mlyn | 10,000 m²

Ponúkame na predaj atraktívny investičný pozemok o výmere 10 000 m², určený pre individuálnu by

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

960,000 € 96 €/m²

🏗️ NA PREDAJ | Komerčné pozemky – Trnava, Zavarská ulica

Reality Trnava

Komerčná zóna | Zavarská | 44,600 m²

Ponúkame na predaj atraktívne pozemky v Trnave na Závarskej ulici, určené podľa územného plánu

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | záhrada Kamenný mlyn, Trnava, 292 m2

Reality Trnava

Záhrada | Modranská | 292 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj záhradu v osobnom vlastníctve s výmerou 292 m², sit

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

37,900 € 130 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23057)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie