Rodinný dom | Vék | 157 m²
Niektoré domy ponúknu bývanie. Niektoré ponúknu aj možnosti, ktoré oceníte až časom. Len pár m
105,000 € 669 €/m²
Objekt pre obchod | Patince-kúpele | 285 m²
Do ponuky zaraďujeme dvojposchodovú budovu rekreačnej ubytovne, ktorá leží v areáli termálneho
267,000 € 937 €/m²
Rodinný dom | Bátorové Kosihy | 140 m²
Niektoré nehnuteľnosti sa kupujú očami. Iné číslami. Tento dom je pre ľudí, ktorí rozumejú roz
59,000 € 421 €/m²
Rodinný dom | Bene | 130 m²
Niektoré domy vnímate cez cenu, iné cez hodnotu. Práve tieto rodinné domy v Komárne majú svo
99,000 € 762 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nesvady | 286 m²
Hľadáte stavebný pozemok na pri hlavnej ceste v Nesvadoch? Len pár stoviek metrov od obľúbené
46,990 € 164 €/m²
3 izbový byt | Holanovo | 57 m²
Nie každý hľadá byt v paneláku. Niekto hľadá pokoj. Menej susedov. A bonus, ktorý sa pri byte
57,000 € 1000 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Komárom | Koppánymonostor
Niektorí chcú byť priamo v centre diania. Iní hľadajú miesto, kde majú viac pokoja a priestoru
168,000 € 1000 €/m²
Historický objekt | Centrum | 1,000 m²
Niektoré nehnuteľnosti majú iba jedno využitie. Pri tejto si ho určíte Vy. Objekt z obdobia ok
550,000 € 550 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Viete si predstaviť, ako otvárate dvere Vášho domu a už od prvého momentu vnímate energiu Vášho
185,000 € 1233 €/m²
2 izbový byt | Parná | 51.92 m²
Aké by to bolo dať si ráno kávu na terase. Cez deň máte priestor na oddych, prácu alebo stretnu
164,987.53 € 3178 €/m²
1 izbový byt | Parná | 37.62 m²
Tento byt je presne taký, aby sa v ňom dobre žilo. V projekte Danubia Residence v Komárne, sa
128,859.72 € 3425 €/m²
2 izbový byt | Parná | 50.91 m²
V projekte Danubia Residence v Komárne sa nachádza byt (A-408) na 4. podlaží (blok A), ktorý v
164,987.53 € 3241 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,367 m²
Dovoľte mi predstaviť Vám priestranný stavebný pozemok s rozlohou 1367 m² v príjemnej a tichej
33,000 € 24 €/m²
Rodinný dom | 212 m²
Ak hľadáte dom v pokojnej oblasti, s možbosťami do budúcnosti, tak tento dom stojí za obzretie.
169,000 € 797 €/m²
Záhrada | 1,098 m²
Predstavte si miesto, kde si dopestujete vlastné ovocie, zeleninu a na víkend naozaj vypnete be
95,000 € 87 €/m²
Rodinný dom | . | 158.18 m²
N227-12-FRADE3 Link na 3D virtuálnu obhliadku: tour.pivo.app/view/a5fda7db-06b4-4c75-8b64-ef53
145,000 € 917 €/m²
2 izbový byt | 53.8 m²
Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt s výmerou 53,8 m², nachádzajúci sa n
107,900 € 2006 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Tento starší rodinný dom v pôvodnom stave v obci Tvrdošovce sa nachádza na pozemku s rozlohou 6
33,000 € 413 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 606 m²
Hľadáte stavebný pozemok v pokojnej lokalite s dobrou dostupnosťou a kompletnými inžinierskymi
33,000 € 54 €/m²
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Trnavská | 42,000 m²
CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj komerčný stavebný pozemok nachádzajúci sa pri
46 €/m2 46 €/m2
Polyfunkčný objekt | Vinárska | 5,364 m²
CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 4-podlažnú budovu v obci Lužianky. -BUDOVA-
1,400,000 € 261 €/m²
Športová hala, závodisko | 2,400 m²
CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj komerčný objekt vo výbornej lokalite na ulici
2,200,000 € 917 €/m²
Výrobný objekt | Priemyselná | 564 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj halu s viacúčelovým využitím v blízkosti centra mesta Nit
670,000 € 1188 €/m²
Polyfunkčný objekt | Podzámska | 255 m²
CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj komerčný objekt s parkovaním pre cca 6 vozidie
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.