CREDA | predaj 2-izbový apartmán s garážou, Donovaly

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 64 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový apartmán s garážou v **** Hoteli Re

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Donovaly

215,000 € 3359 €/m²

CREDA | predaj výrobná hala so žeriavom, Tovarníky, Topoľčany

Reality Tovarníky

Výrobný objekt | Odbojárov | 2,195 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj výrobnú halu so žeriavmi. V prípade záujmu mož

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Tovarníky

1,330,000 € 606 €/m²

CREDA | predaj výrobný objekt s pozemkom, Nitra, Cabajská ul.

Reality Nitra

Výrobný objekt | Cabajská | 669 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj výrobný objekt s veľkým pozemkom v Nitre na ul. Cabajská

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Nitra

Cena dohodou

CREDA | predaj priemyselný areál, Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Komerčná zóna | 60,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný areál v Rimavskej Sobote. -POZEMOK- Výmera:

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Rimavská Sobota

Cena dohodou

CREDA | predaj pozemok 2 500 m2 v priemyselnom parku, Lužianky, Hlohovecká

Reality Lužianky

Komerčná zóna | Hlohovecká | 2,500 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemok v priemyselnom parku WPN Lužianky. -POZEMOK- Vý

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Lužianky

Cena dohodou

CREDA | predaj pozemok 8 060 m2 v priemyselnom parku, Lužianky, Hlohovecká

Reality Lužianky

Komerčná zóna | Hlohovecká | 8,060 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Lužianky

Cena dohodou

CREDA | predaj pozemok na výstavbu rekreačných objektov s vodnou nádržou, Horná lehota, Krpáčovo

Reality Horná Lehota

Rekreačný pozemok | 22,048 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemky na rekreačnú výstavbu, pozemky lemujú breh vodnej

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Horná Lehota

Cena dohodou

CREDA | predaj priemyselný areál, Nitra, Murgašova

Reality Nitra

Prevádzkový areál | Murgašova | 5,564 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný areál v Nitre. Areál má výborné napojenie na

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Nitra

2,900,000 € 521 €/m²

CREDA | predaj polyfunkčný objekt, Šaľa - Veča

Reality Šaľa

Polyfunkčný objekt | 500 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj polyfunkčný objekt na Hospodárskej ulici v meste Šaľa - V

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Šaľa

Cena dohodou

CREDA | predaj pozemok v priemyselnom parku, Čab

Reality Čab

Priemyselná zóna | 30,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj komerčný / priemyselný stavebný pozemok nachád

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Čab

Cena dohodou

CREDA | predaj priemyselný pozemok, Horňany

Reality Horňany

Priemyselná zóna | 47,630 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný pozemok. -POZEMOK- Výmera: 47 630 m2 Druh n

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Horňany

Cena dohodou

CREDA | predaj komerčný pozemok, Nové Zámky, Výpalisko

Reality Nové Zámky

Komerčná zóna | Výpalisko | 16,465 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj komerčný pozemok v Nových Zámkoch na hlavnom ťahu cesty I

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

CREDA | predaj zrekonštruovaný 3-izb. byt Nitra - centrum, Chalupkova č. 18

Reality Nitra

3 izbový byt | Chalupkova | 91 m²

CREDA REAL ESTATE vám exkluzívne ponúka na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt na Chalupkovej u

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nitra

190,000 € 2088 €/m²

CREDA | predaj pozemok pre občiansku vybavenosť 2 262 m2, Zlaté Moravce - centrum

Reality Zlaté Moravce

Pozemok pre občiansku vybavenosť | 1. mája | 2,262 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok s vynikajúcou polo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Zlaté Moravce

195,000 € 86 €/m²

CREDA | predaj 2400 m2 komerčný objekt, Nitra - Bratislavská ul.

Reality Nitra

Skladový objekt | 2,400 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj komerčný objekt vo výbornej lokalite na ulici

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Nitra

2,200,000 € 917 €/m²

CREDA | predaj rodinný dom s veľkým pozemkom, Svätoplukovo

Reality Svätoplukovo

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Svätopluk

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Svätoplukovo

Info v RK

CREDA | predaj pozemok, Pod Zlatým brehom, Nitra - Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Pod Zlatým Brehom | 492 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok na ulici Pod Zlatým brehom. Pozemok s

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

142,000 € 289 €/m²

CREDA | predaj kaštieľsky park so stavebným povolením, Bojná, Malé Dvorany

Reality Bojná

Pozemok pre rodinné domy | Malé Dvorany | 25,239 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj nehnuteľnosť jedinú svojho druhu na Slovensku

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Bojná

1,750,000 € 69 €/m²

CREDA | predaj 4-izb. rodinný dom na kľúč, Rišňovce

Reality Rišňovce

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

CREDA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj modernú 4-izbovú novostavbu v developerskom projekte Nov

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Rišňovce

211,150 € 1624 €/m²

CREDA | predaj 10 355 m2 výrobná hala so žeriavmi, Nitra - Dolné Krškany

Reality Nitra

Výrobný objekt | 10,355 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj výrobnú halu so žeriavmi a so 4-podlažnou administratívno

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Nitra

4,990,000 € 482 €/m²

CREDA | predaj pozemok na hlavnom ťahu, Nitra - Dolné Krškany

Reality Nitra

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Novozámocká | 2,921 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný komerčný pozemok na viacúčelové podn

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

320,000 € 110 €/m²

CREDA | predaj priemyselný pozemok, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Priemyselná zóna | Šurianska | 30,950 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný pozemok v Nových Zámkoch na ulici Šurianska,

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

CREDA | predaj pozemok 3 000 m2 v priemyselnom parku, Lužianky, Hlohovecká

Reality Lužianky

Komerčná zóna | Hlohovecká | 3,000 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Lužianky

Cena dohodou

CREDA | predaj pozemok 7 300 m2 v priemyselnom parku, Lužianky, Hlohovecká

Reality Lužianky

Komerčná zóna | Hlohovecká | 7,300 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Lužianky

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Upresniť hľadanie