Predaj, rod. dom s dvojgarážou-Veľké Ludince(N227-12-FRADE3)

Reality Veľké Ludince

Rodinný dom | . | 158.18 m²

N227-12-FRADE3 Link na 3D virtuálnu obhliadku: tour.pivo.app/view/a5fda7db-06b4-4c75-8b64-ef53

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľké Ludince

145,000 € 917 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Dvojizbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Reality Ľubochňa

2 izbový byt | 53.8 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt s výmerou 53,8 m², nachádzajúci sa n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Ľubochňa

107,900 € 2006 €/m²

Rodinný dom na 6 árovom pozemku v tichej, okrajovej časti Tvrdošoviec

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | 80 m²

Tento starší rodinný dom v pôvodnom stave v obci Tvrdošovce sa nachádza na pozemku s rozlohou 6

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

33,000 € 413 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Pozemok o rozlohe 6 árov so starším rodinným domom v Tvrdošovciach

Reality Tvrdošovce

Pozemok pre rodinné domy | 606 m²

Hľadáte stavebný pozemok v pokojnej lokalite s dobrou dostupnosťou a kompletnými inžinierskymi

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Tvrdošovce

33,000 € 54 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

CREDA | predaj komerčný pozemok s IS, Nitra, Trnavská

Reality Nitra

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Trnavská | 42,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj komerčný stavebný pozemok nachádzajúci sa pri

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

46 €/m2 46 €/m2

CREDA | predaj budova, Nitra - Lužianky

Reality Lužianky

Polyfunkčný objekt | Vinárska | 5,364 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 4-podlažnú budovu v obci Lužianky. -BUDOVA-

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Lužianky

1,400,000 € 261 €/m²

CREDA | predaj hala na športové účely, Nitra - Bratislavská ul.

Reality Nitra

Športová hala, závodisko | 2,400 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj komerčný objekt vo výbornej lokalite na ulici

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Nitra

2,200,000 € 917 €/m²

CREDA | predaj investičný objekt 11r. návratnosť, Nitra - Priemyselná ul.

Reality Nitra

Výrobný objekt | Priemyselná | 564 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj halu s viacúčelovým využitím v blízkosti centra mesta Nit

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na predaj Nitra

670,000 € 1188 €/m²

CREDA | REZERVOVANÉ, predaj komerčný objekt, Nitra - Centrum

Reality Nitra

Polyfunkčný objekt | Podzámska | 255 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj komerčný objekt s parkovaním pre cca 6 vozidie

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Nitra

Info v RK

CREDA | predaj 2-izbový apartmán s garážou, Donovaly

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 64 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový apartmán s garážou v **** Hoteli Re

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Donovaly

215,000 € 3359 €/m²

CREDA | predaj výrobná hala so žeriavom, Tovarníky, Topoľčany

Reality Tovarníky

Výrobný objekt | Odbojárov | 2,195 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj výrobnú halu so žeriavmi. V prípade záujmu mož

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Tovarníky

1,330,000 € 606 €/m²

CREDA | predaj výrobný objekt s pozemkom, Nitra, Cabajská ul.

Reality Nitra

Výrobný objekt | Cabajská | 669 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj výrobný objekt s veľkým pozemkom v Nitre na ul. Cabajská

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Nitra

Cena dohodou

CREDA | predaj priemyselný areál, Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Komerčná zóna | 60,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný areál v Rimavskej Sobote. -POZEMOK- Výmera:

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Rimavská Sobota

Cena dohodou

CREDA | predaj pozemok 2 500 m2 v priemyselnom parku, Lužianky, Hlohovecká

Reality Lužianky

Komerčná zóna | Hlohovecká | 2,500 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemok v priemyselnom parku WPN Lužianky. -POZEMOK- Vý

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Lužianky

Cena dohodou

CREDA | predaj pozemok 8 060 m2 v priemyselnom parku, Lužianky, Hlohovecká

Reality Lužianky

Komerčná zóna | Hlohovecká | 8,060 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Lužianky

Cena dohodou

CREDA | predaj pozemok na výstavbu rekreačných objektov s vodnou nádržou, Horná lehota, Krpáčovo

Reality Horná Lehota

Rekreačný pozemok | 22,048 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj pozemky na rekreačnú výstavbu, pozemky lemujú breh vodnej

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Horná Lehota

Cena dohodou

CREDA | predaj priemyselný areál, Nitra, Murgašova

Reality Nitra

Prevádzkový areál | Murgašova | 5,564 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný areál v Nitre. Areál má výborné napojenie na

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Nitra

2,900,000 € 521 €/m²

CREDA | predaj polyfunkčný objekt, Šaľa - Veča

Reality Šaľa

Polyfunkčný objekt | 500 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj polyfunkčný objekt na Hospodárskej ulici v meste Šaľa - V

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Šaľa

Cena dohodou

CREDA | predaj pozemok v priemyselnom parku, Čab

Reality Čab

Priemyselná zóna | 30,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj komerčný / priemyselný stavebný pozemok nachád

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Čab

Cena dohodou

CREDA | predaj priemyselný pozemok, Horňany

Reality Horňany

Priemyselná zóna | 47,630 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj priemyselný pozemok. -POZEMOK- Výmera: 47 630 m2 Druh n

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Horňany

Cena dohodou

CREDA | predaj komerčný pozemok, Nové Zámky, Výpalisko

Reality Nové Zámky

Komerčná zóna | Výpalisko | 16,465 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj komerčný pozemok v Nových Zámkoch na hlavnom ťahu cesty I

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

Cena dohodou

CREDA | predaj zrekonštruovaný 3-izb. byt Nitra - centrum, Chalupkova č. 18

Reality Nitra

3 izbový byt | Chalupkova | 91 m²

CREDA REAL ESTATE vám exkluzívne ponúka na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt na Chalupkovej u

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nitra

190,000 € 2088 €/m²

CREDA | predaj pozemok pre občiansku vybavenosť 2 262 m2, Zlaté Moravce - centrum

Reality Zlaté Moravce

Pozemok pre občiansku vybavenosť | 1. mája | 2,262 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok s vynikajúcou polo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Zlaté Moravce

195,000 € 86 €/m²

CREDA | predaj 2400 m2 komerčný objekt, Nitra - Bratislavská ul.

Reality Nitra

Skladový objekt | 2,400 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Nitra

2,200,000 € 917 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23056)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie