Slnečný pozemok Párovské Háje, IS, 600 m²

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dialničná ul | 600 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok situovaný v príjemnom a pokojnom prostredí, v okrajovej čast

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

75,000 € 125 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ Pozemok Zbehy - Andač

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 711 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ Pozemok Zbehy - Andač - jedná s

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

57,000 € 80 €/m²

NA PREDAJ Pozemok - Párovské Háje

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,311 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka NA PREDAJ Pozemok v mestskej časti Párovské Háje - j

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

139,000 € 106 €/m²

NA PREDAJ pozemky na výstavbu bytoviek Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,727 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka exkluzívne NA PREDAJ pozemok na výstavbu bytoviek v

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

200 €/m2 200 €/m2

NA PREDAJ stavebný pozemok pod Zoborom ‼️znizena cena

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Azalková | 1,403 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka exkluzívne NA PREDAJ stavebný pozemok pod Zoborom na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

114 €/m2 114 €/m2

CREDA | predaj pozemok, Pod Zlatým brehom, Nitra - Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Pod Zlatým Brehom | 492 m²

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok na ulici Pod Zlatým brehom. Pozemok s

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

142,000 € 289 €/m²

Investičný pozemok 731 m2 Nová Chrenová

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Vrábeľská ulica | 731 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok v atraktívnej lokalite Nová Chrenová v Nitre. Lokalita j

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

133,000 € 182 €/m²

Stavebný pozemok so stavebným povolením - Janíkovce - 729 m2

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 729 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj stavebný pozemok, so stavebným povolením a s projektom ro

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

84,000 € 115 €/m²

Stavebný pozemok v Nitre – Prameň - Priezračná ulica - 800 m² - kompletné siete

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Priezračná | 800 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok v atraktívnej lokalite Pra

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

197,680 € 247 €/m²

PREDAJ- STAVEBNÉ POZEMKY - NITRA

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Trnavská | 735 m²

Pozemky sa nachádzajú v časti Kynek, obklopené modernou zástavbou rodinných domov, čo poskytuj

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Pozemky na predaj Nitra

120 €/m2 120 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ- Stavebné pozemky - NITRA

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Trnavská | 734 m²

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Pozemky na predaj Nitra

120 €/m2 120 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ- INVESTIČNÝ POZEMOK - NITRA

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Kynecká | 2,616 m²

Ponúkam na predaj investičný pozemok s rozlohou 2 616 m², ktorý predstavuje skvelú príležitosť

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Pozemky na predaj Nitra

99,900 € 38 €/m²

Na predaj: stavebný pozemok Zobor – Pod lesom, 1082 m² + podiel na ceste

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Pod Lesom | 1,082 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanej

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 07.01.2026
Pozemky na predaj Nitra

172,985 € 160 €/m²

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK v Klasove

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 607 m²

Ponúkam Vám stavebné pozemky AGROLAND Klasov pre rodinné domy v centre obci Klasov. (www.byvani

Publikované: 22.09.2024 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

69,612 € 115 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v meste Nitra - Zobor, 534 m2

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 534 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok so stavebným povolením a projektom určený funkčným

Publikované: 15.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

127,000 € 238 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v meste Nitra - Zobor, 466 m2

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 466 m²

Publikované: 15.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

95,000 € 204 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Nitre

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Čakanková | 958 m²

Pozemok vhodný na stavbu rodinného domu v lokalite Párovské Háje v Nitre. Základné informácie

Publikované: 28.11.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

95 €/m2 95 €/m2

Predaj stavebného pozemku na Hájovej ulici v Nitre.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hájová | 928 m²

Pozemok vhodný na stavbu rodinného domu v lokalite Párovské Háje v Nitre na Hájovej ulici, s pr

Publikované: 28.11.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

137 €/m2 137 €/m2

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30309)
Rodinné domy na predaj (23083)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8508)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie