Predaj stavebný pozemok, 700 m2, Čečinová ul., Párovské Háje

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Čečinová | 700 m²

Na predaj krásny slnečný pozemok s ideálnymi rozmermi, v dosahu MHD, v obľúbenej lokalite Párov

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

84,000 € 120 €/m²

STAVEBNY POZEMOK ZOBOR

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Narcisová | 416 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok na novovzniknutej parcele o výmere 416 m2. Poz

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,500 € 239 €/m²

Predaj pozemok Nitra, Dolné Krškany

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Roľnícka | 1,559 m²

Na predaj pozemok so starším RD v mestskej časti Nitry – Dolné Krškany . Výmera pozemku je 155

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 01.02.2026
Pozemky na predaj Nitra

89,000 € 57 €/m²

Nitra - Zobor - Stavebný pozemok

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Narcisová | 600 m²

V ponuke na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 600 m2. Pozemok sa nachádza v tichom pros

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

144,000 € 240 €/m²

Predaj veľký stavebný pozemok Nitra- Kynek- všetky siete, š 20m x d 47,5m

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Kynek | 950 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny stavebný pozemok v obľúbenej lokalite Nitra- Kynek, ktorá sa nach

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 31.07.2025
Pozemky na predaj Nitra

160,000 € 168 €/m²

Pozemok na predaj

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 950 m²

Naša realitná kancelária LP reality ponúka na predaj rovinatý pozemok o výmere 950m2 s rozmermi

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

165,000 € 174 €/m²

EXKLUZÍVNE:PREDAJ STAVEBNÉHO POZEMKU-NITRA,PRAMEŇ,ul.PRIEZRAČNÁ

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nitra | 800 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj pozemok nachádzajúci sa v preferovanej lokalite KLOKOČINA-

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

197,680 € 247 €/m²

Predám pozemok Nitra - Kynek 12709m2.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hájska | 12,709 m²

Predám pozemok v Nitre, katastrálne územie Kynek vrámci územného plánu mesta určený na individu

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

79 €/m2 79 €/m2

Predám 10á pozemok - Nitra, Zobor.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Zobor | 936 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinné domy Nitra, Zobor. Plocha: pozemku 936m2. Mierne s

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

350 €/m2 350 €/m2

Predám stavebný pozemok pre RD Nitra - Šúdol.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdol | 1,326 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinné domy Nitra, Šúdol. Plocha: pozemku 1326m2. Mierne

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Na predaj pozemok s výhľadom stavebné povolenie Zobor Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Višnová | 620 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Nitre, Višnová ulica Plocha pozemku: 620 m² Charakter pozemk

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

139,000 € 224 €/m²

Predám stavebný pozemok Nitra - Šúdolská ulica.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdol | 1,445 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinný dom Nitra, Šúdol. Plocha: pozemku 1445m2. Mierne s

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

178,000 € 123 €/m²

Predám dva stavebné pozemky pod lesom Nitra - Zobor, 1635m2.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hraničná | 885 m²

Ponúkame Vám na predaj dva pozemky - pre rodinný dom Nitra, Hraničná, Zobor. Plocha: prvého poz

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

160 €/m2 160 €/m2

Predám 3 pozemky Nitra - Zobor -Šindolka. 600, 650, 650.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šindolka | 1,000 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 x pozemky - pre rodinné domy Nitra - Šindolka. Plocha: pozemku 2 x 650

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

112,000 € 112 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výnimočný stavebný pozemok 800 m² – prestížna lokalita Nitra, Chrenová

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Vašinova | 800 m²

Predstavte si miesto, kde si môžete postaviť dom presne podľa svojich predstáv… Ponúkame na pre

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

185,000 € 231 €/m²

Slnečný stavebný pozemok s ideálnou výmerou - Nitra, Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Narcisová | 419 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok určený na výstavbu RD v najlukratívnej

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,000 € 236 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok 600 m2 - Nitra, Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Narcisová | 600 m²

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

144,000 € 240 €/m²

TOP PONUKA - Pozemok pre moderné bývanie a podnikanie - Nitra, Chrenová

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Vašinova | 800 m²

Ponúkame na predaj rovinatý a slnečný stavebný pozemok s veľkým potenciálom využitia. Pozemok

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

185,000 € 231 €/m²

Viacgeneračné bývanie v TOP lokalite – nižšie náklady na pozemok aj výstavbu

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Vašinova | 800 m²

Ponúkame na predaj rovinatý, slnečný stavebný pozemok s výnimočným potenciálom využitia. Pozem

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

185,000 € 231 €/m²

PREDAJ POZEMKU NA ZOBORE SO STAVEBNÝM POVOLENÍM A PROJEKTOM

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hornohorská | 1,194 m²

TOP INVESTIČNÁ PONUKA NA ZOBORE – POZEMOK, KTORÝ SA NEPREDÁVA KAŽDÝ DEŇ Existujú adresy, ktoré

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

197 €/m2 197 €/m2

Stavebný pozemok so stav. povolením, PD so sieťami na Zobore

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hornohorská | 534 m²

NA PREDAJ – stavebný pozemok so stavebmým povolením, projektovou dokumenáticou a všetkými sieť

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

125,000 € 234 €/m²

Predáme investičný pozemok, 633 m2, Nitra - Párovské Háje

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 633 m²

Iba v našej ponuke! Ak máte záujem investovať do kúpy pozemku v blízkosti krajského mesta Nitr

Publikované: 06.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

58,000 € 92 €/m²

Predaj pozemku na výstavbu rodinného domu v Nitre časť Šúdol

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 636 m²

NL-reality ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu o výmere 636 m2 + podiel na súkr

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

102,000 € 160 €/m²

Predaj stavebného pozemku v Nitre , lokalita Šúdol

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 1,084 m²

NL-reality ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu o výmere 1084 m2 + podiel na súk

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

153,000 € 141 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality v Martine (770)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30309)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Upresniť hľadanie