Pozemok pre rodinné domy | Cabaj-Čápor | 580 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky - pre rodinné domy v intraviláne obce Cabaj-Čápor časť
59,000 € 102 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,007 m²
Nie každý pozemok si zaslúži pozornosť. Tento si ju získa okamžite. Predstavte si miesto, kde
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky za uvádzaciu cenu v tichej a vyhľadávanej lokalite Páro
124,900 € 156 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 867 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 867m2, na ktorom sa nachádza star
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Levická | 5,400 m²
Na predaj pozemok vo vyhľadávanej lokalite Nitra- Chrenová. Pozemok má celkovú rozlohu 54 á(5.4
100 €/m2 100 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Pod Hájom | 980 m²
Pre videoobhliadku tejto nehnuteľnosti vložte nasledovný odkaz do prehliadača: https://youtu.b
124,998 € 128 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kynecká | 2,616 m²
Popis nehnuteľnosti Ponúkam na predaj investičný pozemok s rozlohou 2 616 m², ktorý predstavuje
99,900 € 38 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hornočermánska | 7,998 m²
Pre krátke video tejto nehnuteľnosti vložte nasledovný odkaz do prehliadača: https://youtu.be
749,999 € 94 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Lány | 1,138 m²
Príbeh o domčeku, ktorý chcel vyrásť pri lesíku… Bolo raz jedno miesto v Párovských Hájoch, k
140 €/m2 140 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 655 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok určený na individuálnu výstavbu rodinného domu v novej loka
99,000 € 151 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 808 m²
EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného d
125,500 € 155 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nad Hrabinou | 890 m²
EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame krásny pozemok na stavbu rodinného domu 890m2 v
119,000 € 134 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Čabajská | 817 m²
Hľadáte miesto, kde ráno nebudete počuť ruch mesta, ale spev vtákov? Miesto, kde má susedské s
52,000 € 64 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlohova | 382 m²
Na predaj ponúkame pozemom s menším domom v Nitre, priamo pod Zoborom. Poloha pozemku ponúka ná
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Dolnohorská | 807 m²
CREDA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj stavebné pozemky v novom developerskom projekte Šindolka
248,200 € 308 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dolnohorská | 1,512 m²
465,000 € 308 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dolnohorská | 600 m²
184,500 € 308 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 8,000 m²
CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj 9 stavebných pozemkov na výstavbu rodinných domov. Súčasť
600,000 € 75 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 936 m²
ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj jedinečný stavebný pozemok v lukratívnej časti Zo
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | 741 m²
Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v l
99,990 € 135 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 900 m²
Stavebný pozemok so šírkou 20 metrov. Na tomto peknom rovinatom stavebnom pozemku s rozlohou 86
93,000 € 103 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Azalková | 650 m²
Pozemok - ideálny pre výstavbu RD! Predáme 3 pozemky - pre rodinné domy Nitra - Zobor - Azalkov
120,500 € 185 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hraničná | 1,737 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obľúbenej lokalite Zobor, Hraničná ulica. Celková výmera
185 €/m2 185 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Hornozoborská | 1,972.69 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok Hornozoborská ul., Nitra, časť Zobor. - výmera pozemku 197
182.5 €/m2 183 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.