Pozemok pre rodinné domy | Klinčeková | 429 m²
Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora. Rozloha pozemku je 42
125,000 € 291 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Sv. Beňadika | 1,391 m²
Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora. Rozloha pozemku je 13
339,000 € 244 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 4,300 m²
Ponúkame na predaj 43 árový pozemok vo vyhľadávanej lokalite v Nitre, časť Šúdol, vhodný na výs
320,000 € 74 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vrábeľská | 750 m²
Mucha Estate exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v pripravovanej obytnej zóne Nová Chr
128,900 € 172 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 386 m²
Moderný maklér ponúka na predaj drevenú chatku situovanú na pozemku o rozlohe 386 m² s ovocnými
49,900 € 129 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 954 m²
Exkluzívne na predaj: stavebný pozemok 954 m² – Nitra, Lukov Dvor (Čakanková ul.) Ponúkam exklu
99,990 € 105 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 950 m²
Na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu. Pozemok vo výmere 950m2 nachádzaj
160,000 € 168 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Fabiánova ulica | 1,116 m²
Realitný maklér Peter Madleňák vám ponúka exkluzívne iba u mňa na predaj pozemok s rozlohou cca
145,080 € 130 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 758.34 m²
Hľadáte výnimočnú investičnú príležitosť v Nitre? Mám pre Vás niečo, čo môže v budúcnosti výraz
59,900 € 79 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 914 m²
Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj multifunkčný stavebný pozemok pre indiv
167,000 € 183 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pod Lesom | 675 m²
VitoReality ponúka na predaj stavebný pozemok na Zobori v tichom prostredí, na ulici Pod lesom.
105,000 € 156 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dlhá | 1,513 m²
VitoReality ponúka na predaj stavebný pozemok v lukratívnej časti na Chrenovej. Pozemok má rozl
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 575 m²
VitoReality ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok s rozlohou 575m2. Na pozemku sú inžini
103,000 € 179 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dolnohorská | 692 m²
VitoReality ponúka na predaj stavebné pozemky na Zobori. Projekt Šindolka je situovaný priamo p
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Ulica poľovníkov | 683 m²
VitoReality ponúka na predaj stavebný pozemok v lukratívnej časti Párovské Háje. Rozloha pozemk
105,000 € 154 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ulička | 942 m²
*** SLNEČNÝ, ROVINATÝ, SÚKROMNÁ ULIČKA, PEKNÉ PROSTREDIE, SIETE *** EXKLUZÍVNE v predaji iba
160,000 € 170 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Zobor | 1,945 m²
Na predaj priestranný stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite Nitra – Zobor, situovaný v poko
250 €/m2 250 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Pri lese | 900 m²
Koval reality vám ponúkajú na predaj pekný stavebný pozemok v žiadanej lokalite mesta Nitra - P
78,000 € 87 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Zobor | 466 m²
Koval reality vám ponúkajú na predaj dva stavebné pozemky s právoplatným stavebným povolením na
97,500 € 209 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Zobor | 936 m²
ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj jedinečný stavebný pozemok v lukratívnej časti Zo
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Kynek | 976 m²
Koval reality vám ponúkajú na predaj investičný pozemok nachádzajúci sa na Kyneku v Nitre. Poz
124,000 € 127 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Zobor | 4,075 m²
Koval & partners ponúka na predaj pozemok v dolnej časti katastrálneho územia Zobor o celkovej
148 €/m2 148 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Zobor | 685 m²
Koval reality vám ponúkajú na predaj krásny pozemok nachádzajúci sa v Nitre na Zobore. Nachádza
202,000 € 295 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská ulica | 619 m²
Koval reality Vám ponúkajú na predaj slnečný, mierne svahovitý stavebný pozemok s výmerou 619 m
108,990 € 176 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.