Žehňa - stavebné pozemky od 40 Eur/m2

Reality Žehňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,436 m²

Ponúkame na predaj viacero pozemkov v obci Žehňa, jedná sa o NOVÚ LOKALITU s krásnym výhľadom n

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 24.11.2025
Pozemky na predaj Žehňa

40 € 0 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK VIŠŇOVÉ SO SIEŤAMI

Reality Višňové

Pozemok pre rodinné domy | Višňové | 865 m²

Georgi Conev vám ponúka na predaj rovinatý pozemok so sieťami vo Višňovom pri Žiline. Ak hľadá

Publikované: 22.09.2023 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Višňové

149,000 € 172 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Obrovský stavebný pozemok v prestížnej lokalite mesta Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Ulica Sándora Petőfiho | 4,015 m²

Pozemok sa nachádza v jednej z najprestížnejších a najpokojnejších lokalít Dunajskej Stredy v b

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 01.03.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

795,000 € 198 €/m²

Nádherný pozemok v Záhorskej Bystrici, v tichu pri lese s projektom pre výstavbu dvojdomu.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Prídavková | 1,638 m²

ECHO ZÁHORSKÁ BYSTRICA, krásny veľký pozemok s právoplatným územným rozhodnutím pre výstavbu ro

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

400 €/m2 400 €/m2

Ahoj Briežky - 3 lukratívne pozemky pre 3 rodinné domy v Bratislave. Spolu aj samostatne.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Briežky | 3,070 m²

Projekt pre dvojgeneračné bývanie! Na kopci Ahoj Briežky, s výhľadom na Bratislavu, máme pripra

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok v srdci prírody s investičným potenciálom

Reality Lysá pod Makytou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 507 m²

Hľadáte pokojné miesto na výstavbu menšieho rodinného domu? V tichej a malebnej časti obce Lys

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 17.07.2025
Pozemky na predaj Lysá pod Makytou

16,810 € 33 €/m²

Predáme investičný pozemok s výhľadom na hrad Devín.

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | Galská | 3,277 m²

Predstavujeme vám jedinečný investičný pozemok s výmerou 3.277 m², situovaný v nádhernom a poko

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

599,000 € 183 €/m²

REZERVOVANÉ - Atraktívny stavebný pozemok za dobrú cenu, Veľkomoravská ulica, Malacky

Reality Malacky

Pozemok pre rodinné domy | Veľkomoravská | 937 m²

VIRTUÁLNA PREHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=1z1MLwuCKAi VIDEO: https://www.youtube.

Publikované: 17.02.2024 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Malacky

207,365 € 221 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok v meste Nesvady

Reality Nesvady

Pozemok pre rodinné domy | Nesvady | 1,700 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok, ktorý sa nachádza v meste Nesvady. POZEMOK - výmera pozem

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nesvady

139,000 € 82 €/m²

POZEMOK NA PREDAJ, 992 m2, KRÁĽOVA HORA - SÍDLISKO 3, PREŠOV

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 992 m²

BENARD reality ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 992 m2 na sídlisku 3 ( K

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

169,000 € 170 €/m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok v Chorvátskom Grobe 800 m2

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsky Grob | 800 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Chorvátsky Grob, Chorvátsky Grob. Plocha: p

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

240,000 € 300 €/m²

Stavebný pozemok Kysucký Lieskovec

Reality Kysucký Lieskovec

Pozemok pre rodinné domy | kysucký lieskovec | 819 m²

Unikátna Príležitosť: Stavebný Pozemok v Kysuckom Lieskovci s prístupom a inžinierskymi sieťami

Publikované: 01.12.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Kysucký Lieskovec

59,500 € 73 €/m²

NA PREDAJ - stavebný pozemok B1 - 736m2 v Zemianskej Olči !

Reality Zemianska Olča

Pozemok pre rodinné domy | Bayerova záhrada | 736 m²

Realitná kancelária FINREAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok B1 o rozlohe 736 m2 za

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Zemianska Olča

36,064 € 49 €/m²

NA PREDAJ - stavebný pozemok C1- 1154m2 v Zemianskej Olči !

Reality Zemianska Olča

Pozemok pre rodinné domy | Bayerova záhrada | 1,154 m²

Realitná kancelária FINREAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok C1 o rozlohe 1154 m2 z

Publikované: 30.06.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Zemianska Olča

56,546 € 49 €/m²

NA PREDAJ - stavebný pozemok B3 - 626m2 v Zemianskej Olči !

Reality Zemianska Olča

Pozemok pre rodinné domy | Bayerova záhrada | 626 m²

Realitná kancelária FINREAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok B3 o rozlohe 626 m2 za

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Zemianska Olča

30,674 € 49 €/m²

Priestranný rovinatý pozemok, Čierna Lehota

Reality Čierna Lehota

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,656 m²

Popis: ponúkame na predaj priestranný prevažne rovinatý pozemok v krásnej prírodnej lokalite po

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Čierna Lehota

9,900 € 3 €/m²

Stavebný pozemok, Nadabula

Reality Rožňava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 471 m²

ponúkame na predaj pekný rovinatý pozemok v Nadabulej, mestskej časti Rožňavy, k dispozícii na

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rožňava

23,550 € 50 €/m²

Na predaj lukratívne stavebné pozemky v obci Semerovo

Reality Semerovo

Pozemok pre rodinné domy | Semerovo | 2,400 m²

RK TRINTY Vám predstavuje na predaj štyri lukratívne stavebné pozemky na výstavbu rodinných dom

Publikované: 08.05.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Semerovo

73,000 € 30 €/m²

Iba u Nás -Na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Rastislavice

Reality Rastislavice

Pozemok pre rodinné domy | Rastislavice | 2,524 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Rastislavice. Nachádza v t

Publikované: 28.07.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Rastislavice

130,000 € 52 €/m²

Na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Radava

Reality Radava

Pozemok pre rodinné domy | Radava | 2,240 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj krásny lukratívny stavebný pozemok v obci Radava. Nachádza sa v

Publikované: 16.03.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Radava

67,300 € 30 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Kameničná

Reality Kameničná

Pozemok pre rodinné domy | Kameničná | 2,767 m²

Realitná kancelária TRINITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v zastavanej časti obce. Nach

Publikované: 19.01.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kameničná

70,000 € 25 €/m²

NA predaj veľký rovinatý, slnečný stavebný pozemok v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 1,178 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj veľký rovinatý, slnečný stavebný pozemok v meste Nové Zámky. Na

Publikované: 12.12.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

176,300 € 150 €/m²

Na predaj stavebný pozemok so starším domom v obci Kolta

Reality Kolta

Pozemok pre rodinné domy | Kolta | 1,471 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Kolta. Na pozemku sa nachádza starší ro

Publikované: 03.03.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kolta

Cena dohodou

Na predaj krásny stavebný pozemok v obci Semerovo

Reality Semerovo

Pozemok pre rodinné domy | Semerovo | 600 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj krásny stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Semer

Publikované: 05.05.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Semerovo

20,000 € 33 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie