REZERVOVANE!DAHLEH – Predaj stavebného pozemku v Banke pri Piešťanoch

Reality Banka

Pozemok pre rodinné domy | Moravanská ulica | 469 m²

DAHLEH ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 469 m² v obci Banka pri Piešťanoch

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Banka

115,000 € 245 €/m²

Na predaj pozemok Dargov, Trebišov

Reality Dargov

Pozemok pre rodinné domy | 590 m²

Na predaj stavebný pozemok 590 m² – Dargov, okres Trebišov Ponúkam na predaj rovinatý pozemok

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dargov

62,990 € 107 €/m²

Na predaj 2 pozemky na výstavbu RD v obci Kočovce - Rakoľuby

Reality Kočovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,426 m²

Na predaj parcela, na ktorej sa nachádzajú 2 stavebné pozemky v obci Kočovce časť Rakoľuby. Pa

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kočovce

Cena dohodou

Na predaj atraktívny stavebný pozemok, Bodiná

Reality Bodiná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,170 m²

Výhradne ponúkam na predaj atraktívny stavebný pozemok situovaný v bezprostrednej blízkosti les

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Bodiná

115,999 € 28 €/m²

Predaj lukratívneho stavebného pozemku v Slávičom údolí v Bratislave I, s napojením na všetky IS a vydaným stavebným povolením na výstavbu rod. domu

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Slávičie údolie | 898 m²

Lukratívny stavebný pozemok na predaj, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej rezidenčnej lokalite Bra

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

825,000 € 919 €/m²

Exkluzívne stavebné pozemky 2 090 – 2 678 m² nad priehradou v Lozorne + luxusné domy 350 – 378 m²

Reality Lozorno

Pozemok pre rodinné domy | Karpatská | 2,656 m²

EDEN Lozorno. Toto je adresa, ktorú si nekúpiš za peniaze. Len za rozhodnutie. Je to miesto,

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Lozorno

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

DAHLEH – Pozemok s platným stavebným povolením na predaj, Banka pri Piešťanoch

Reality Banka

Pozemok pre rodinné domy | Moravanská ulica | 469 m²

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Banka

139,000 € 296 €/m²

Na predaj rodinný dom s pozemkom, Košická Polianka, Košice - Okolie

Reality Košická Polianka

Pozemok pre rodinné domy | 1,379 m²

Na predaj rodinný dom s veľkorysým pozemkom – Košická Polianka Ponúkame Vám na predaj murov

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košická Polianka

223,990 € 162 €/m²

PREDANE- Pozemok pre RD - Krásnohorské Podhradie, okres Rožňava

Reality Krásnohorské Podhradie

Pozemok pre rodinné domy | Partizánská | 1,044 m²

Linkhouse real s.r.o ponúka na predaj pozemok Krásnohorské Podhradie, okres Rožňava , pozemok o

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Krásnohorské Podhradie

45,000 € 43 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok pod lesom- Nové Nosice, Púchov

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Novonosická | 787 m²

Hľadáte miesto, ktoré kombinuje súkromie, blízkosť prírody a inžinierske siete priamo pri pozem

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

121,050 € 154 €/m²

Na predaj atraktívny stavebný pozemok 2 141m2, obec Borinka, Pajštúnska alej / tichá lokalita, pri lese

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 2,141 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 2 141 m² v obci Borinka, Pajštúnska ale

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Pozemky na predaj Borinka

426,059 € 199 €/m²

TUreality ponúka na predaj stavebné pozemky v prestížnom rezorte Royal Valley s výhľadom na Vysoké Tatry.

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | 1,411 m²

Na predaj sú dva stavebné pozemky: 709 m² 702 m² Pozemky je možné kúpiť samostatne alebo spo

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Malý Slavkov

Cena na vyžiadanie

Stavebný pozemok, ideálna veľkosť 699 m2, Ďurkov

Reality Ďurkov

Pozemok pre rodinné domy | Ref. Kostol | 699 m²

Marta Vajsová, certifikovaná realitná maklérka, mám pre Vás na predaj pozemok vhodný pre výstav

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Ďurkov

65,000 € 93 €/m²

Veľkorysý stavebný pozemok 1437 m² v blízkosti termálneho kúpaliska

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Ulica Sándora Petőfiho | 1,437 m²

Pozemok sa nachádza v jednej z najpokojnejších a najprestížnejších lokalít Dunajskej Stredy, v

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

289,000 € 201 €/m²

Na predaj | Stavebný pozemok | IBV Lúka | 802,5m²

Reality Lúka

Pozemok pre rodinné domy | 802.5 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám ponúka na predaj pozemok o výmere 748m² + 54,5m² Novovy

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Lúka

80,250 € 100 €/m²

Na predaj | Stavebný pozemok | IBV Lúka | 807,5m²

Reality Lúka

Pozemok pre rodinné domy | 807.5 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 753 m² + 54,5m

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Lúka

80,750 € 100 €/m²

Na predaj | Stavebný pozemok | IBV Lúka | 811,5 m²

Reality Lúka

Pozemok pre rodinné domy | 811.5 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám ponúka na predaj pozemok o výmere 757m² + 54,5m² Novovy

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Lúka

81,150 € 100 €/m²

Na predaj | Stavebný pozemok | Slávnica | 1019m² | V zastavanom území obce

Reality Slavnica

Pozemok pre rodinné domy | 1,019 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 1019 m², nachádza

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Slavnica

86,615 € 85 €/m²

POZEMOK v zastavanej a vyhľadávanej časti SEREDE

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | Krásna | 402 m²

DAJAreality Vám ponúka záhradu (pozemok) v zastavanej časti rodinných domov, vhodný na stavbu r

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Pozemky na predaj Sereď

95,000 € 236 €/m²

Predám pozemok v Tešedíkove - 994m2

Reality Tešedíkovo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 994 m²

Predáme pozemok - záhrady za domom na Dolnej ulici v Tešedíkove. Prístup len poľnou cestou od z

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Tešedíkovo

30 €/m2 30 €/m2

Na predaj : Stavebný pozemok Čaňa Košice - okolie

Reality Čaňa

Pozemok pre rodinné domy | 4,226 m²

FLEGRA COMFORT REALITY ponúka na predaj v- exkluzívnom zastúpení klientov pekný rovinatý poze

Publikované: 28.04.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Čaňa

74 €/m2 74 €/m2

Na predaj budova s pozemkom - developersky projekt v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Šurianska ulica | 0 m²

Na predaj developerský pozemok v Nových Zámkoch na Šurianskej ulici s priamym napojením na hlav

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

859,000 €

Na predaj rozsiahly pozemok v obci Mojzesovo

Reality Mojzesovo

Pozemok pre rodinné domy | Mojzesovo | 1,740 m²

Ponúkame na predaj pozemok, ktorý je evidovaný na katastri ako orná pôda. Územný plán obce povo

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Mojzesovo

60,900 € 35 €/m²

Na predaj stavebný pozemok, Novačany, Košice - okolie

Reality Nováčany

Pozemok pre rodinné domy | 1,386 m²

Slnečný stavebný pozemok 1 386 m² v obci Nováčany – pokojné bývanie len 15 minút od Košíc Bc.

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nováčany

195,000 € 141 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23085)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30414)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Upresniť hľadanie