STAVEBNÝ POZEMOK NA VÝSTAVBU RD , VŠETKY SIETE, JAKUBOV 677M2

Reality Jakubov

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná ulica | 677 m²

Exkluzívne na predaj stavebný pozemok na konci Jakubova, kúsok od štrkoviska Jakubov. Spolu poz

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Jakubov

105,000 € 155 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok, Martin Záturčie

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Záturčianská | 1,498 m²

Ponúkame stavebný pozemok o výmere 1.498 m2 nachádzajúci sa v Martine mestskej časti Záturčie.

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Martin

100 €/m2 100 €/m2

Predaj stavebný pozemok v Nováčanoch – investícia do vášho duševného zdravia!

Reality Nováčany

Pozemok pre rodinné domy | 621 m²

Už vás nebavia susedia, ktorí v paneláku o 7:00 ráno klepú rezne alebo vŕtajú do panelu práve v

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nováčany

182 €/m2 182 €/m2

Na predaj stavebný pozemok Fintice

Reality Fintice

Pozemok pre rodinné domy | hlavna | 940 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj stavebný pozemok s elekt

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Fintice

95 €/m2 95 €/m2

Slnečný pozemok v obci Trakovice

Reality Trakovice

Pozemok pre rodinné domy | 697 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Trakovice. Pozemok sa nachádza vo veľmi poko

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Trakovice

173,000 € 248 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK 823 m– Nižná Myšľa, iba 6 km od KOŠÍC

Reality Nižná Myšľa

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 811 m²

ASTRA reality a Ing. Jozef Takáč ponúka rovinatý pozemok v obci Nižná Myšľa so súhlasom majiteľ

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Myšľa

87,900 € 108 €/m²

Stavebný pozemok v obci Príbovce

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Bernolákova | 1,190 m²

IS: vodovod, elektrika, kanalizácia, plyn. Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Príbovce

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Martin

105,000 € 88 €/m²

VRÍCKO - Stavebný pozemok vo výmere 1036 m2, okr.Martin

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 1,036 m²

Realitná kancelária BALAŽI REAL ESTATE s.r.o. Vám predstavuje na predaj slnečný pozemok s krásn

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Martin

52,000 € 50 €/m²

Stavebný pozemok 1403m2 - SKLABIŇA -7 km od mesta Martin

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 1,403 m²

Reality BALAŽI REAL ESTATE s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok o rozlohe 1403m2

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Martin

145,000 € 103 €/m²

SKLABIŇA -7 km od mesta Martin -stavebný pozemok 1403m2

Reality Sklabiňa

Pozemok pre rodinné domy | 1,403 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sklabiňa

145,000 € 103 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK - vo výmere 1036 m2 v obci Vrícko okr. Martin

Reality Vrícko

Pozemok pre rodinné domy | 1,036 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vrícko

52,000 € 50 €/m²

znížená cena stavebné - investičné pozemky na predaj v obci Diakovce

Reality Diakovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 7,000 m²

Znížená cena Exkluzívne iba u Nás v Joyel Reality Vám ponúkame na predaj stavebno - investičné

Publikované: 19.05.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Diakovce

40 €/m2 40 €/m2

Predaj - široký stavebný pozemok v intraviláne obce Diakovce.

Reality Diakovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,588 m²

JOYELREALITY Vám ponúka na predaj pozemok v tesnej blízkosti centra obce Diakovce, okr.Šaľa ,

Publikované: 25.04.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Diakovce

Cena dohodou

Na predaj veľkorysý stavebný pozemok v obci Gomboš

Reality Veľká Ida

Pozemok pre rodinné domy | 2,287 m²

Moderný maklér ponúka na predaj stavebný pozemok s veľkorysou výmerou v obci Gomboš, ktorý oslo

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

110,000 € 48 €/m²

Bezpečná alokácia kapitálu – Pozemok s potenciálom v lokalite Krásna nad Hornádom

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | 900 m²

Hľadáte spôsob, ako ochrániť svoje úspory pred infláciou v nízkorizikovom aktíve? TU reality po

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

36,000 € 40 €/m²

Nižná Myšla dom na zburanie s pozemkom

Reality Nižná Myšľa

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

TUreality ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj krásny slnečný pozemok ideálny na výstavbu ro

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Myšľa

174,500 €

Pozemok na výstavbu domu Gyňov.

Reality Gyňov

Pozemok pre rodinné domy | 599 m²

TU reality Vám ponúka na predaj pozemok 599 m² v Gyňove cca 15 minút autom od Košíc. Ponúkame

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Gyňov

95,999 € 160 €/m²

Stavebný pozemok 668 m², Veľké Ripňany, všetky IS, studňa

Reality Veľké Ripňany

Pozemok pre rodinné domy | 668 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 668 m² v obci Veľké Ripňany, vhodný na vý

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Ripňany

55,000 € 82 €/m²

Pozemok NA PREDAJ v lukratívnej časti Zobora

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Komenského 18 | 835 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 835 m2 s rozostavanou stavbou na Komenského ulici v lukratí

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

STAVEBNÉ POZEMKY NA PREDAJ V OBCI ČERMANY

Reality Čermany

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 630 m²

Ponúkame na predaj kompletne vybavené stavebné pozemky v obci Čermany vo výmerách od 630-900 m2

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Čermany

1 € 0 €/m²

Verron Homes - Ideálny stavebný pozemok priamo na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 737 m²

Verron Homes ponúka na predaj stavebný pozemok v prémiovej lokalite Koliba, určený pre klienta,

Publikované: 30.08.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Verron Homes - Exkluzívny pozemok na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,474 m²

Verron Homes ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok v prémiovej lokalite Koliba s presnou

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Nádherný pozemok pre stavbu domu Necpaly

Reality Necpaly

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 840 m²

Pozemok, ktorý v Necpaloch čaká na vás. V novovznikajúcej štvrti Pod Chlmom je v ponuke viacero

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Necpaly

109 €/m2 109 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok s krásnym výhľadom

Reality Snežnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 951 m²

Ponúkame na predaj svahovitý pozemok o výmere 951 m² nachádzajúci sa v pokojnej obci Snežnica.

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Snežnica

82,000 € 86 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23089)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie