Nehnuteľnosť vhodná na DSS, Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 12,000 m²

NA PREDAJ – AREÁL vhodný na Senior dom Ponúkame na predaj oplotený areál s dvoma prepojenými b

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

Cena dohodou

Stavebné pozemky v obci Hrubá Borša NOVÁ CENA , okres Senec

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Šalviová | 666 m²

NA PREDAJ: Stavebné pozemky v obci Hrubá Borša Hľadáte ideálne miesto na výstavbu vášho vysnív

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

101,000 € 152 €/m²

Pozemok pri vode – obec Réca, okres Senec

Reality Reca

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 547 m²

Pozemok pri vode – ideálne miesto pre oddych aj investíciu. Ponúkame Vám na predaj atraktívny

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Reca

99,500 € 182 €/m²

Stavebný pozemok v zastavanej časti obce Veľký Biel

Reality Veľký Biel

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,000 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v atraktívnej a zastavanej časti obce Veľký Biel. ✅Základ

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Biel

412,000 € 82 €/m²

Veľký pozemok so starým RD Holice, okr.DS

Reality Holice

Pozemok pre rodinné domy | Veľká Budafa | 2,173 m²

Ponúkame na predaj veľký pozemok so starým rodinným domom a s drevenou stodolou. Nutná rekonšt

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Holice

188,000 € 87 €/m²

Predaj, stavebný pozemok o výmere 1.363 m2 v intraviláne obce Pernek, okres Malacky

Reality Pernek

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,363 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1.363 m2 v intraviláne obce Pernek neďa

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Pernek

95,000 € 70 €/m²

**Stavebné pozemky na predaj – Podtureň, LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ**

Reality Podtureň

Pozemok pre rodinné domy | 555 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky na skok do prírody v novom projekte na kraji dedinky PODTUREŇ vz

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Podtureň

123 €/m2 123 €/m2

JABLONKA - ŠVANCAROVA DOLINA, POZEMOK 2.263m2, MYJAVA

Reality Jablonka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,263 m²

Hľadáte miesto pre trávenie voľných chvíľ? Vaše očakávania určite naplní tento pozemok v nádher

Publikované: 07.10.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Jablonka

51,990 € 23 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRI LESE pozemok 1553m2 VÝHĽAD ŠIROKO-ĎALEKO

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Borinská | 1,553 m²

PRI LESE pozemok 1553m2 VÝHĽAD ŠIROKO-ĎALEKO ul. Borinkská, Marianka + Oplotený + JUHOZÁPA

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

199,500 € 128 €/m²

RE01021499 Pozemok / Stavebný pozemok

Reality Lúky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 597 m²

Ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok o výmere 597m2. Pozemok je určený na výsta

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Lúky

Info v RK

RE01021495 Pozemok / Stavebný pozemok

Reality Lúky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 773 m²

Ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok o výmere 654m2. Pozemok je určený na výsta

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Lúky

Info v RK

RE01021494 Pozemok / Stavebný pozemok

Reality Lúky

Pozemok pre rodinné domy | 968 m²

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Lúky

Info v RK

RK01021448 Pozemok na výstavbu rodinného domu

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 846 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Považskej Bystrici v blízkosti centra mesta. Celková výmera pozemk

Publikované: 16.03.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

86,970 € 103 €/m²

RE01021497 Pozemok / Stavebný pozemok

Reality Lúky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 927 m²

Ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok o výmere 927m2. Pozemok je určený na výsta

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Lúky

Info v RK

RE01021498 Pozemok / Stavebný pozemok

Reality Lúky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 654 m²

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Lúky

Info v RK

RK01021492 Pozemok / Stavebný pozemok

Reality Súľov-Hradná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 904 m²

Ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok v obci Súľov - Hradná. Je určený na výstav

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Súľov-Hradná

85,000 € 94 €/m²

Stavebný pozemok v Dobrohošti o výmere 935 m2

Reality Dobrohošť

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 935 m²

V novovybudovanej časti obce Dobrohošť Vám ponúkame na predaj pozemok o výmere 935 m2 . Prístup

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Pozemky na predaj Dobrohošť

99,000 € 106 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA Rovinatý pozemok 680m2 na výstavbu RD na základe ÚPI

Reality Kováčová

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 680 m²

AUREA&PARTNERI realitná kancelária pripravila pre jedného z Vás na PREDAJ pozemok v Mekke term

Publikované: 14.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kováčová

79,900 € 118 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ Investičný pozemok 2554 m2 určený na výstavbu BYTOVÉHO DOMU

Reality Kováčová

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 2,554 m²

AUREA&PARTNERI realitná kancelária pre Vás pripravila na PREDAJ Exkluzívny investičný pozemok o

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kováčová

231,900 € 91 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ Investičný pozemok 3234m2 na výstavbu BYTOVÉHO DOMU

Reality Kováčová

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 3,234 m²

AUREA&PARTNERI realitná kancelária pre Vás pripravila exkluzívny investičný pozemok o výmere 32

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kováčová

Cena dohodou

PRIESTRANNÝ STAVEBNÝ POZEMOK (1309 m²) V TICHOM SRDCI ZÁHORSKEJ VSI

Reality Záhorská Ves

Pozemok pre rodinné domy | Školská | 1,309 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš nový domov, kde sa spája pokojná atmosféra vidieka s výbornou do

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Záhorská Ves

104,000 € 79 €/m²

Predaj slnečného pozemku v zastavanom území obce Hontianske Tesáre

Reality Hontianske Tesáre

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 889 m²

Ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 889 m2, situovaný v tichej a dostupnej lokalite obce Hont

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Pozemky na predaj Hontianske Tesáre

19,990 € 22 €/m²

Na predaj pozemok v obci Jasov, Košice - okolie

Reality Jasov

Pozemok pre rodinné domy | Jasov | 650 m²

Ponúkam na predaj pozemok nachádzajúci sa pri vstupe do obce Jasov, v okrese Košice – okolie. T

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Jasov

57,000 € 88 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Rastislavice

Reality Rastislavice

Pozemok pre rodinné domy | 1,034 m²

Rozloha: 1034 m2. Pozemok je rovinatý. Pri pozemku sa nachádza elektrická prípojka. V obci s

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Rastislavice

53,200 € 51 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Upresniť hľadanie