PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK TESÁRSKE MLYŇANY ID 002-14-FIJA

Reality Tesárske Mlyňany

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,118 m²

Chcete bývať v centre diania uprostred rozvinutej obce? Postavte si dom v Tesárskych Mlyňanoch.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Tesárske Mlyňany

74,000 € 66 €/m²

Pozemok Nitra Párovské Háje ID 005-14-VISK

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 1,034 m²

ID 005-14-VISK Ponúkame na predaj slnečný pozemok v Nitre, v mestskej časti Párovské Háje. Pl

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,900 € 97 €/m²

PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK 1001 m2 DVORNÍKY ID 024-14-FIJA

Reality Dvorníky

Pozemok pre rodinné domy | 1,001 m²

Hľadáte únik z ruchu veľkomiest a túžite po návrate k prírode? Práve ste našli ideálne miesto n

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dvorníky

83,000 € 83 €/m²

Pozemok so starším domom v obci Malé Chyndice ID 239-14-MIGa

Reality Malé Chyndice

Pozemok pre rodinné domy | 1,664 m²

239-14-MIGa Na predaj pozemok v obci Malé Chyndice so starším domom,vzdialenej cca 20 km od Nit

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Malé Chyndice

43,000 € 26 €/m²

Nádherný pozemok 1 351 m2 Čeľadice ID 391-14-MIGa

Reality Čeľadice

Pozemok pre rodinné domy | čeľadice | 1,351 m²

391-14-MIGa Na predaj krásny ,slnečný pozemok v obci Čeľadice, vzdialenej cca 15 km od krajskéh

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čeľadice

Cena dohodou

Pozemok Nitra - ZOBOR 805 m2 ID 446-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Kláštorská | 805 m²

446-14-MIG POZEMOK – NITRA - ZOBOR Na predaj pozemok o rozlohe 805 m2 v mestskej časti Nitra –

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

175,000 € 217 €/m²

Investičný pozemok Beladice ID 561-14-MIG

Reality Beladice

Pozemok pre rodinné domy | Čeladická II | 6,378 m²

561-14-MIG Investičný pozemok Beladice „ pri kaštieli“ VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Beladice

255,000 € 40 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný stavebný pozemok - Drženice časť Kmeťovce (17-14-MIMI)

Reality Drženice

Pozemok pre rodinné domy | 20,000 m²

Predaj stavebného pozemku – 20 árov Ponúkame na predaj pekný slnečný pozemok o výmere 2000 m2,

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Drženice

103,800 € 5 €/m²

Predaj, stavebný pozemok v krásnej lokalite - Tlmače (011-14-SIHA)

Reality Tlmače

Pozemok pre rodinné domy | 1,702 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 1 702 m², situovaný v zastavanej časti ob

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Tlmače

73,000 € 43 €/m²

!! Znížená cena !!! Predaj stavebného pozemku pre výstavbu rodinného domu - Želiezovce (031-14-HEKAa)

Reality Želiezovce

Pozemok pre rodinné domy | 912 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu, v novovzniknutej ulici v Želiez

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Želiezovce

49,000 € 54 €/m²

Stavebný pozemok na predaj - obec Bobrov

Reality Bobrov

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok nachádzajúce sa v obci Bobrov, v lokalite s novou výstavbou

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bobrov

58,000 € 97 €/m²

Pozemok 780 m2 Cabaj - Čápor (časť Cabaj) ID 351-14-MIG

Reality Cabaj-Čápor

Pozemok pre rodinné domy | Družstevná | 780 m²

351-14-MIG Na predaj pozemok v obci Cabaj - Čápor (časť Cabaj), vzdialenej len 10 km od centra

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Cabaj-Čápor

89,000 € 114 €/m²

Pozemok 762 m2 Podhorany ID 415-14-MIG

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | podhorany | 762 m²

415-14-MIG Pozemok 762 m2 pod lesom.... Na predaj pozemok s možnosťou výstavby RD v obci Podhor

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

78,000 € 102 €/m²

Pozemok - Ardanovce, všetky siete na pozemku Piešťany -13km

Reality Ardanovce

Pozemok pre rodinné domy | Ardanovce | 1,225 m²

VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=sDSUoWsBn4Y 004-14-RAKOEa V srdci pohoria,

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Ardanovce

55,000 € 45 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok Tvrdomestice,1741m2,Možnosť rozparcelovať.

Reality Prašice

Pozemok pre rodinné domy | Tvrdomestice | 0 m²

Stručný popis (003-14-RAKOa) Pozemok s celkovou rozlohou 1741m2 a rozmerom 20x88m sa nachádza

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Prašice

63,000 €

Pozemok Tvrdomestice,1741m2, Možnosť rozparcelovať - 2 cesty

Reality Tvrdomestice

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Tvrdomestice

62,990 €

Investicný Stavebný Pozemok Kubrá 008-14-ROHOa

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 762 m²

008-14-ROHOa Predáme pekný pozemok v Trenčíne v lukratívnej lokalite Kubrá - Kyselka . V okolí

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

180,000 € 236 €/m²

Predaj, stavebný pozemok - Šahy (048-14-HEKA)

Reality Šahy

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Výnimočný stavebný pozemok v centre mesta Šahy, okres Levice – ideálne miesto pre váš nový domo

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Šahy

26,000 €

Predaj pozemok na stavbu RD - Levice, časť Kalinčiakovo ( 027-14-MIJKa)

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | 696 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok vhodný na stavbu rodinného domu - nachádzajúci sa v Lev

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Levice

65,640 € 94 €/m²

Predaj dvoch stavebných pozemkov – obec Bobrov

Reality Bobrov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame na predaj dva atraktívne stavebné pozemky nachádzajúce sa v obci Bobrov, v lokalite s

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bobrov

121,900 €

Predaj stavebného pozemku – obec Chlebnice

Reality Chlebnice

Pozemok pre rodinné domy | 842 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v obci Chlebnice, v rozbudovanej časti s do

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Chlebnice

43,000 € 51 €/m²

Veľké Chyndice pozemok 582 m2 ID 535-14-MIG

Reality Veľké Chyndice

Pozemok pre rodinné domy | velke chyndice | 582 m²

535-14-MIG Veľké Chyndice - pozemok 582 m2... Na predaj pozemok s rozlohou 582 m2 v obci Veľké

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Chyndice

35,000 € 60 €/m²

Nitra ŠTITÁRE investičný pozemok ID 520-14-MIG

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | jelenecká | 5,767 m²

520-14-MIG Nitra - Štitáre - pozemok 5 767 m2 ( jednotlivé pozemky od 508 m2), Jelenecká ul. Na

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

Cena dohodou

Pozemok 1 686 m2 Nitra Janíkovce všetky IS ID 545-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Janíkovce | 1,686 m²

545-14-MIG Na predaj zaujímavý pozemok s rozlohou 1 686 m2 – krásne výhľady... Pozemok sa nachá

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

215,000 € 128 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1397)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30402)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23059)
Upresniť hľadanie