Na predaj stavebný pozemok 1697 m², v obci Hriňová

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | Hriňová | 0 m²

009-14-SASO Na predaj stavebný pozemok na výstavbu chaty v obci Hriňová ROZLOHA: • rozloha -

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

203,640 €

Rozsiahly pozemok vo Veľkých Úľanoch (3625m2) ID 003-14-NIBA

Reality Veľké Úľany

Pozemok pre rodinné domy | Veľké Úľany | 0 m²

Na predaj rozsiahly pozemok o výmere 3 625 m² v obci Veľké Úľany (okres Galanta). Výborná voľba

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Úľany

1 €

Nitra Lužianky RED OAK golf pozemok 1 000 m2 ID 599-14-MIG

Reality Lužianky

Pozemok pre rodinné domy | Malinová | 1,000 m²

599-14-MIG Nitra – Lužianky - pozemok – Red OAK golf rezort ... Na predaj pozemok s rozloho

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lužianky

250,000 € 250 €/m²

Nitra centrum Staré Mesto pozemok 644 m2 ID 593-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Vodná | 644 m²

593-14-MIG Nitra – Centrum - Staré Mesto – Vodná ulica... pozemok 644 m2... Na predaj pozem

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

485,000 € 753 €/m²

Predaj stavebný pozemok v obci Nitrianske Rudno (029-14-ZUPI)

Reality Nitrianske Rudno

Pozemok pre rodinné domy | Madvová | 1,082 m²

(029-14-ZUPI) Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Nitrianske Rudno, v okrese

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Rudno

63,500 € 59 €/m²

pozemok na výstavbu Kysucký Lieskovec, okr. Čadca, 966m2

Reality Kysucký Lieskovec

Pozemok pre rodinné domy | Lieskovec | 0 m²

209-14-PEMO Ponúkame na predaj pozemok v obci Kysucký Lieskovec, okr. Čadca. Jedná sa o mierne

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kysucký Lieskovec

56,630 €

Pozemok na výstavbu v okolí Žiliny

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | žilina okolie | 0 m²

206-PEMO Pre klienta hľadám na predaj pozemok vhodný na výstavbu, prípadne pozemok so starším

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Žilina

Cena dohodou

Pozemok, Nová Lesná, okres Poprad, 650m2 166-14-PEMO

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 650 m²

166-14-PEMO Ponúkame na predaj pozemky v obci Nová Lesná, okr. Poprad. Jedná sa o pozemky o ve

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

160 €/m2 160 €/m2

Pozemok na výstavbu Považská Bystrica, 719m2

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Partizánska | 0 m²

205-14-PEMO Ponúkame na predaj slnečný pozemok priamo v meste Považská Bystrica. Jedná sa o sv

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

73,800 €

Pozemok Lietava, okres Žilina 825m2

Reality Lietava

Pozemok pre rodinné domy | 825 m²

137-14-PEMO Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Lietava, okr. Žilina. Jedná sa o rovin

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lietava

105,000 € 127 €/m²

Pozemok Oščadnica, okres Čadca, 403m2 171-14-PEMOa

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Kubušovci | 403 m²

171-14-PEMOa Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Oščadnica, okr. Čadca, presnejšie časť Kubu

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

51,000 € 127 €/m²

Predaj, pozemok - Bory (002-14-SIHA)

Reality Bory

Pozemok pre rodinné domy | 892 m²

Ponúkame na predaj rovinatý a udržiavaný stavebný pozemok v tichej a príjemnej obci Bory, len 1

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bory

15,300 € 17 €/m²

Predaj stavebný pozemok Vinodol pri Nitre (169-14-ERFa)

Reality Vinodol

Pozemok pre rodinné domy | Vinodol | 480 m²

169-14-ERFa Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok (záhradu), ktorý sa nachádza v centre obce

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vinodol

48,000 € 100 €/m²

POZEMOK s jazerom...4093m2...Veľké Úľany (168-14-DARE)

Reality Veľké Úľany

Pozemok pre rodinné domy | Veľké Úľany Ekoosada | 4,093 m²

ID 168-14-DARE Naozaj pekné miesto na príjemné a kľudné bývanie v prírodnom prostredí. To posky

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Úľany

340,000 € 83 €/m²

Predaj stavebný pozemok Zbehy pri Nitre (228-14-JUF)

Reality Zbehy

Pozemok pre rodinné domy | Zbehy | 1,304 m²

228-14-JUF Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci Zbehy 12km od kra

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Zbehy

55,500 € 43 €/m²

POZEMOK s nádherným výhľadom...Orovnica (ID 177-14-DAR)

Reality Orovnica

Pozemok pre rodinné domy | Orovnica | 1,000 m²

ID 177-14-DAR Stavebný pozemok pre váš dom... v príjemnom a tichom prostredí s úžasným panoram

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Orovnica

45,000 € 45 €/m²

Čarovný pozemok s múrmi pôvodného domu, Sebedín

Reality Sebedín-Bečov

Pozemok pre rodinné domy | Sebedin | 768 m²

004-14-IRBIa Na predaj čarovný pozemok s múrmi pôvodného domu v obci Sebedín – pokoj, zeleň a

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Sebedín-Bečov

73,000 € 95 €/m²

Na predaj stavebný pozemok na výstavbu chaty

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | Hriňová | 0 m²

008-14-SASO Na predaj stavebný pozemok na výstavbu chaty v obci Hriňová ROZLOHA: • rozloha –

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

195,140 €

Stavebný pozemok 851 m2 ,Detva

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Štúrova | 851 m²

037-14-VLPEa Ponúkame Vám exkluzívne na predaj stavebný pozemok - pre rodinné domy v centre De

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Detva

67,000 € 79 €/m²

Lukratívny Slnečný pozemok v Trenčíne, časť Kubrá

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | Kubranská | 909 m²

002-14-MIKUa Na predaj krásny slnečný pozemok o výmere 909 m², ideálny na výstavbu rodinného do

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

Cena dohodou

Pozemok vo výmere 4000 m2 v obci Fony- Maďarsko

Reality Fony

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Fony

ID226-14-DERU: So súhlasom majiteľa ponúkame pekný rovinaty slnečený pozemok vo veľmi žiadanej

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Fony

32,000 €

Pozemok na výstavbu športovo-rekreačného areálu, Hotelov, apartmánov, golfového ihriska

Reality Horná Streda

Pozemok pre rodinné domy | Horna streda | 850,000 m²

202-14-MACHO Ponúkame na predaj pozemok podľa Upi schválený na výstavbu športovo - rekreačného

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Horná Streda

10 €/m2 10 €/m2

Pozemok v obci Sľažany 3 595 m2 intravilán ID 558-14-MIG

Reality Sľažany

Pozemok pre rodinné domy | Sľažany | 3,595 m²

ID 558-14-MIG Na predaj pozemok v intraviláne obce Dolné Sľažany.Pozemok má rozlohu 3 595 m2 a

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Sľažany

146,800 € 41 €/m²

Pozemok Párovské Háje 1 200 m2 ,všetky IS ID 597-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Slnečnicová | 1,200 m²

ID 597-14-MIG Ponúkame na predaj pozemok s celkovou rozlohou 1 200 m2 , rozmery 30 x 40 m (viď

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

149,000 € 124 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23061)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30398)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Upresniť hľadanie