5 izbový, dvojpodlažný RD-VALALIKY, 200 m2

Reality Valaliky

Rodinný dom | Čorgovská | 200 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 2 rodinné domy v dvojdome. Na preda

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Valaliky

281,000 € 1405 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Beach Walk Residences by Imtiaz, Dubaj

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Rezidencia Beach Walk Residences by Imtiaz na Dubajských ostrovoch je najnovším rezidenčným ste

Publikované: 12.07.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

325,200 € 5977 €/m²

Prémiové apartmány SARIA by BEYOND, Maritime City, Dubaj

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj prémiové apartmány SARIA by BEYOND

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

441,000 € 6300 €/m²

4-izbový,dvojpodlažný rodinný dom s 2 veľkými garážami, 164 m², blízko centra Košíc.

Reality Košice-Džungľa

Rodinný dom | Severné nábrežie | 164 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj priestranný rodinný dom v tichej lokalite Košíc, s výborno

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Džungľa

430,000 € 2622 €/m²

Apartmán 1+kk s bazénom Slnečné pobrežie, Bulharsko

Reality Bulharsko

1 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj pekné zariadené štúdio 1+kk (33 m²)

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

51,990 € 1575 €/m²

INVESTIČNÉ POZEMKY NA PREDAJ – BERNOLÁKOVO, OKRES SENEC

Reality Bernolákovo

Orná pôda | Hlavná | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj investičné pozemky situované v lukr

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

45 €/m2

Apartmány HAVELOCK HEIGHTS, Jumeirah Village Circle, Dubaj

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj apartmány v projekte HAVELOCK HEIGH

Publikované: 25.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

176,270 € 5184 €/m²

Investičný pozemok Veľký Slavkov,8456m2

Reality Veľký Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Na predaj: Investičný pozemok – Veľký Slavkov, 8 456 m² Ponúkame na predaj atraktívny investič

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Slavkov

299,000 €

Apartmán 2+kk s bazénom Sveti Vlas-Bulharsko

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj zariadený apartmán 2+kk (59 m²) s

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

79,990 € 1356 €/m²

Stavebné pozemky s výhľadom na Tatry, obec Vlková

Reality Vlková

Pozemok pre rodinné domy | Vlková | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj perspektívne pozemky s výhľadom na

Publikované: 06.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Vlková

80 €/m2

Apartmán MELIÃ Laguna Beach Resort, Kapverdy

Reality Kapverdy

1 izbový byt | Kapverdy

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 1 izbový apartmán Deluxe Pearl Gard

Publikované: 13.09.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

150,000 € 3589 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Apartmán 3+kk Torrevieja-Cabo Cervera, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj zariadený apartmán 3+kk (75 m²) so

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

209,900 €

Mezonet 3+kk Torrevieja-El Chaparral, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj zariadený mezonet po kompletnej rek

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

225,000 € 2368 €/m²

Apartmán 2+kk s bazénom Slnečné Pobrežie, Bulharsko

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj zariadený apartmán 2+kk (82 m²) s b

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

115,000 € 1402 €/m²

Apartmán 3+kk Burgas-Ravda, Bulharsko

Reality Bulharsko

3 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj lukratívny, zariadený apartmán 3+kk

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

259,900 €

Apartmán 3+kk Orihuela Costa-Villamartin, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj zariadený apartmán 3+kk (66 m²) s p

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

181,990 €

Luxusný apartmán 4+kk Murcia-San Pedro del Pinatar, Španielsko

Reality Španielsko

4 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj lukratívny zariadený apartmán 4+kk

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

309,900 € 3874 €/m²

Apartmán 3+kk Torrevieja-Playa del Cura, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj moderný, priestranný a zariadený ap

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

209,990 €

Apartmán 4+1 Jacarilla-Vega Baja del Segura, Španielsko

Reality Španielsko

4 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj priestranný zariadený apartmán 4+1

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

99,000 €

Stavebný pozemok Košice - okolie, Ruskov, stav. povolenie

Reality Ruskov

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa pozemok v okolí Košíc v

Publikované: 14.10.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ruskov

75,000 € 150 €/m²

Pozemok na výstavbu Košice - okolie, Ruskov, Na Pizondor

Reality Ruskov

Pozemok pre rodinné domy | Kostolná | 4,027 m²

Norbert Mészaros a Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa poze

Publikované: 25.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ruskov

85 €/m2 85 €/m2

Pozemok na občiansku vybavenosť Košice - Krásna, elektrina, oplotenie,

Reality Košice-Krásna

Komerčná zóna | Košice - Krásna | 5,434 m²

Norbert Mészaros a Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa inv

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

45 €/m2 45 €/m2

Apartmán 2+kk Torrevieja-Cabo Cervera, Španielsko

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj moderný zariadený apartmán 2+kk (38

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

154,990 €

4 izbový rodinný dom Háj, okres Turčianske teplice, čist. rekonštrukcia

Reality Háj

Rodinný dom | Háj | 209 m²

Norbert Mészaros a Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa rodi

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Háj

360,000 € 1722 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30370)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Rodinné domy na predaj (23115)
Upresniť hľadanie