NA PRENÁJOM 1-izbový byt po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Nobelova | 38 m²

Ponúkam na prenájom vkusný 1-izbový byt s premyslenou dispozíciou, ideálny pre slušných a zodpo

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

680 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM, Nový 2-izb. byt v projekte JARABINKY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 58 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt v projekte Jarab

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Apartmánový komplex SKYPARK Lucean Jomtien, Pattaya-Thajsko

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka luxusný apartmánový komplex SKYPARK Lucean Pa

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

109,000 € 3893 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmány The Riviera Monaco, Thajsko-Pattaya

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj apartmány v komplexe The Riviera Mo

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

86,430 € 2786 €/m²

Apartmány The Riviera California, Pattaya-Thajsko

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj apartmány v komplexe The Riviera Be

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

278,550 € 4220 €/m²

NA PREDAJ, 2-izb. byt s parkovaním, BA II

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Perličková | 57 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v lokalite Bra

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

289,000 € 5070 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu Panorama s terasou

Reality Košice-Vyšné Opátske

2 izbový byt | 50 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Košice-Vyšné Opátske

900 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Útulný 1-izb. byt na prenájom, KRIVÁ UL.

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | Krivá | 28 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom moderný 1kk byt v centre Košíc, Krivá

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

400 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Pozemok na výstavbu v blízkosti Košíc | 603 m² | Nováčany

Reality Nováčany

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Nováčany, vhodn

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nováčany

107,000 €

NA PRENÁJOM, moderný 3-izb. byt v projekte Lorinčík Háje

Reality Košice-Lorinčík

3 izbový byt | Lorinčík - Háje | 54 m²

NA PRENÁJOM – MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU, PIVNICOU A PARKOVANÍM – LORINČÍK HÁJE, KOŠICE Po

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Košice-Lorinčík

720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM - Útulná moderná dvojgarzónka

Reality Bratislava-Petržalka

Dvojgarsónka | Jasovská | 47 m²

onúkam na prenájom príjemnú 2-garzónku v atraktivnej lokalite v Petržalke. 47 m², na 7. poschod

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

790 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

NA PREDAJ, čiastočne zrekonštruovaný 3i byt, GESSAYOVA, BA V

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Gessayova | 69 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj útulný 3-izbový byt v lokalite Bratisla

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

256,000 € 3710 €/m²

NA PRENÁJOM- 2,5 izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 65 m²

Dávam do prenájmu 2,5 izbový byt v Ružinove-Trávniky vedľa OC Retra. 65m2, oddelená kuchyňa, ve

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj luxusný rodinný dom v Senici

Reality Senica

Rodinný dom | Tehelná | 877 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj luxusný rodinný dom v Senici Samostatn

Publikované: 02.08.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

Na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Horná Krupá

Reality Horná Krupá

Pozemok pre rodinné domy | Horná Krupá | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného do

Publikované: 06.08.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Horná Krupá

56,500 €

Ponúkame na predaj pozemok pre investorov v obci Boleráz

Reality Boleráz

Orná pôda | Klčovany | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok pre investorov v obci Boleráz č

Publikované: 14.06.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Boleráz

12 €/m2

Na predaj pozemok v obci Radošovce okr. Trnava

Reality Radošovce

Pozemok pre rodinné domy | Radošovce 29 | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj stavebný pozemok obci Radošovce neďalek

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Radošovce

158,000 €

Na predaj pozemok v Trnave na skladové účely

Reality Trnava

Skladový objekt | Coburgova | 6,644 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok v Trnave na Coburgovej ulici P

Publikované: 25.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Trnava

91 €/m2 91 €/m2

Na predaj stavebný pozemok v obci Boleráz časť Klčovany

Reality Boleráz

Pozemok pre rodinné domy | Klčovany | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Boleráz časť Kl

Publikované: 09.12.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Boleráz

110,000 €

Pekný 3 izbový byt na predaj, BA-Ružinov-Banšelova ul.,

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 68 m²

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na Banšelovej ulici v Bratislave-Trnávke-R

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

215,000 € 3162 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Thajsko-Pattaya-Jomtien-1 izbový byt-Majestic Condo

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 1 izbový apartmán-štúdio v Thajsku v lokalite Pattaya-J

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

34,000 € 1214 €/m²

Thajsko-Pattaya-2 izbový apartmán-Nam Talay Condominium

Reality Thajsko

2 izbový byt | Thajsko

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 2 izbový apartmán s výhľadom na more v Thajsku v lokali

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

69,100 € 1728 €/m²

Thajsko-Pattaya-1izbový apartmán-štúdio-Venetian Signature

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 1 izbový apartmán-štúdio s balkónom v Thajsku s výhľado

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

42,200 € 1758 €/m²

3 izbový byt typ "U "na Bernolákovej ulici , BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Bernolákova | 78 m²

Tento typ bytu je v Banskej Bystrici mimoriadne obľúbený a vyhľadávaný pre svoju logickú dispoz

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

198,000 € 2538 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23114)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie