Na predaj 3 pozemky vhodné na výstavbu RD v obci Sokolovce

Reality Sokolovce

Pozemok pre rodinné domy | Važská ulica | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj 3- pozemky vhodné na výstavbu RD v obci

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

56,000 €

Na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu RD v Skalici

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | Skalica pod Vysokými poľami | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu rod

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

60 €/m2

Na predaj luxusný rodinný dom v Senici

Reality Senica

Rodinný dom | Tehelná | 877 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj luxusný rodinný dom v Senici Samostatn

Publikované: 02.08.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

Na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Horná Krupá

Reality Horná Krupá

Pozemok pre rodinné domy | Horná Krupá | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného do

Publikované: 06.08.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Horná Krupá

56,500 €

Ponúkame na predaj pozemok pre investorov v obci Boleráz

Reality Boleráz

Orná pôda | Klčovany | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok pre investorov v obci Boleráz č

Publikované: 14.06.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Boleráz

12 €/m2

Na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Cífer

Reality Cífer

Pozemok pre rodinné domy | Lúčna | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Cí

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Cífer

192,900 €

Na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Hlboké

Reality Hlboké

Pozemok pre rodinné domy | Hlboké | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj pozemok vhodný na podnikanie alebo výst

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Hlboké

48,000 €

Murovaná garáž na predaj v Sládkovičove ( 30m2 výmera)

Reality Sládkovičovo

Garáž | Jána Daloša | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj murovanú garáž v Sládkovičove na ulici

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Sládkovičovo

18,400 €

Historický dom v Tajove

Reality Tajov

Rodinný dom | 1,592 m²

Tento prízemný rodinný dom bez podpivničenia, pôvodne slúžiaci ako píla, bol postavený v roku 1

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Tajov

367,000 € 231 €/m²

Rodinný dom v krásnej Šumiackej prírode

Reality Šumiac

Rodinný dom | 600 m²

onúkame Vám na predaj rodinný dom v Šumiaci. Dom sa nachádza v tichej ulici mimo hlavnej prem

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šumiac

75,000 € 125 €/m²

Na predaj stavebný pozemok pozemok v obci Kráľov Brod

Reality Kráľov Brod

Pozemok pre rodinné domy | Kráľov Brod | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Kr

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Kráľov Brod

47,000 €

3 izbový byt typ "U "na Bernolákovej ulici , BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Bernolákova | 78 m²

Tento typ bytu je v Banskej Bystrici mimoriadne obľúbený a vyhľadávaný pre svoju logickú dispoz

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

198,000 € 2538 €/m²

Krásny 3 izbový byt kpt. Nálepku

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | kpt.Nálepku | 69 m²

3-Izbový byt na Kpt. Nálepku – Banská Bystrica (Fončorda) Cena: 238 000 € Hľadáte príjemné a

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

238,000 € 3449 €/m²

Rodinný dom v centre Brezna

Reality Brezno

Rodinný dom | Čipkovo nábrežie | 130 m²

Skvelá príležitosť na bývanie alebo podnikanie. Dom v cene bytu. Máte chuť si na začiatok trošk

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Brezno

115,000 € 885 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Pata

Reality Pata

Pozemok pre rodinné domy | Pata | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Pa

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Pata

106,900 €

3 izbový byt na predaj

Reality Nitra

3 izbový byt | Murániho 29/5 | 61 m²

Naša realitná kancelária LP reality pripravuje k predaju ponuku 3 izboveho bytu na Klokočine na

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nitra

185,000 € 3033 €/m²

Obchodný priestor v centre na predaj

Reality Nitra

Obchodné priestory | Štúrova | 25 m²

Naša realitná kancelária LP reality predstavuje na predaj lukratívne obchodné priestory na Štúr

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Nitra

97,000 € 3880 €/m²

Na predaj záhradka v Modranke 250m2

Reality Trnava

Záhrada | Modranka | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj záhradku v záhradkárskej oblasti v Modr

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

28,000 €

Predaj rodinného domu v Nevidzanoch

Reality Nevidzany

Rodinný dom | Nevidzany | 195 m²

Naša realitná kancelária Vám ponúka dom v tichej a prekrásnej lokalite Nevidzanoch. Celková pl

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nevidzany

274,000 € 1405 €/m²

Na predaj 3iz. byt po čiastočnej rekonštrukcii v Senici

Reality Senica

3 izbový byt | Kalinčiakova | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners (pobočka Senica) vám ponúka na predaj príjemný a priestr

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Senica

110,000 €

Na predaj zádhradka v obci Sobotište

Reality Sobotište

Záhrada | Sobotište | 424 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners s.r.o., pobočka Senica, ponúka na predaj rovinatý pozemo

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Sobotište

21,000 € 50 €/m²

Na predaj pozemok v Skalici časť Kamence

Reality Skalica

Vinica, chmelnica | Kamence | 1,619 m²

Slnečný vinohrad s elektrinou a panoramatickým výhľadom – Skalica, Kamence Realitná kancelária

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

36 €/m2 36 €/m2

Na predaj rodinný dom v obci Dvorníky

Reality Dvorníky

Rodinný dom | Dvorníky | 0 m²

Leaders&Partners pobočka Trnava ponúka na predaj rodinný dom v obci Dvorníky Rodinný dom sa ro

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

145,000 €

Na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Malženice

Reality Malženice

Rodinný dom | Malženice 335 | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom v pôvodn

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malženice

129,900 €

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Rodinné domy na predaj (23114)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie