Mezonet 3+kk Torrevieja-El Chaparral, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj zariadený mezonet po kompletnej rek

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

225,000 € 2368 €/m²

Apartmán 3+kk Torrevieja-Cabo Cervera, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj zariadený apartmán 3+kk (75 m²) so

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

209,900 €

Apartmán 3+kk Orihuela Costa-Villamartin, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj zariadený apartmán 3+kk (66 m²) s p

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

181,990 €

Apartmán 4+1 Jacarilla-Vega Baja del Segura, Španielsko

Reality Španielsko

4 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj priestranný zariadený apartmán 4+1

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

99,000 €

4 izbový rodinný dom Háj, okres Turčianske teplice, čist. rekonštrukcia

Reality Háj

Rodinný dom | Háj | 209 m²

Norbert Mészaros a Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa rodi

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Háj

360,000 € 1722 €/m²

Na predaj apartmány Turecko-Avsallar

Reality Turecko

2 izbový byt | Turecko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj apartmány v Turecku, Avsallar-Allan

Publikované: 05.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

95,000 € 2065 €/m²

Investičný pozemok v blízkosti Zoo, Košice-Kavečany

Reality Košice-Kavečany

Orná pôda | Široká | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners pobočka Košice Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Kavečany

Cena dohodou

Apartmán 3+1 Torrevieja-Los Locos, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj zariadený apartmán 3+1 (57 m²) s ba

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

169,990 €

Apartmán 3+kk Pilar de la Horadada, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj zariadený apartmán 3+kk s vlastnou

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

184,900 €

3.izb.byt-ZOMBOVA ulica, Košice KVP, kompletná rekonštrukcia.DOHODA!!!

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Zombova | 65 m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, 65 m² – zariadený Ponúkame na predaj moderný

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

210,000 € 3231 €/m²

Prenájom kancelárie 17,5 m² – Moyzesova, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Moyzesova 36 | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na prenájom kanceláriu o výmere 17,5 m² na Mo

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

278 €/mesiac

Apartmán 2+kk Torrevieja-La Mata, Španielsko

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj zariadený apartmán 2+kk (45 m2) so

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

151,990 €

Radový dom 3+1 Alicante-Ciudad Quesada, Španielsko

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj radový zariadený dom 3+1 (82 m²) s

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj

200,000 €

Apartmán 2+kk s bazénom Slnečné Pobrežie, Bulharsko

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj zariadený apartmán 2+kk (82 m²) s b

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

115,000 € 1402 €/m²

Beach Walk Residences by Imtiaz, Dubaj

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Rezidencia Beach Walk Residences by Imtiaz na Dubajských ostrovoch je najnovším rezidenčným ste

Publikované: 12.07.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

325,200 € 5977 €/m²

Investičné apartmány Wyndham Grand, Phuket-Nai Harn, Thajsko

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj investičné apartmány v hotelovom pr

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

80,000 € 2000 €/m²

Luxusné apartmány LIBERA NHA TRANG, Vietnam

Reality Vietnam

1 izbový byt | Vietnam

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj apartmány v multifunkčnom komplex o

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

52,500 € 1895 €/m²

Investičné apartmány MeyPearl Harmony, ostrov Phu Quoc, Vietnam

Reality Vietnam

1 izbový byt | Vietnam

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj investičné apartmány v projekte Mey

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

72,500 € 2500 €/m²

Apartmán 2+kk s bazénom Sveti Vlas-Bulharsko

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj zariadený apartmán 2+kk (59 m²) s

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

79,990 € 1356 €/m²

Stavebný pozemok Košice - okolie, Ruskov, stav. povolenie

Reality Ruskov

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa pozemok v okolí Košíc v

Publikované: 14.10.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ruskov

75,000 € 150 €/m²

Pozemok na výstavbu Košice - okolie, Ruskov, Na Pizondor

Reality Ruskov

Pozemok pre rodinné domy | Kostolná | 4,027 m²

Norbert Mészaros a Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa poze

Publikované: 25.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ruskov

85 €/m2 85 €/m2

Pozemok na občiansku vybavenosť Košice - Krásna, elektrina, oplotenie,

Reality Košice-Krásna

Komerčná zóna | Košice - Krásna | 5,434 m²

Norbert Mészaros a Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa inv

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

45 €/m2 45 €/m2

5 izbový, dvojpodlažný RD-VALALIKY, 200 m2

Reality Valaliky

Rodinný dom | Čorgovská | 200 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 2 rodinné domy v dvojdome. Na preda

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Valaliky

281,000 € 1405 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4-izbový,dvojpodlažný rodinný dom s 2 veľkými garážami, 164 m², blízko centra Košíc.

Reality Košice-Džungľa

Rodinný dom | Severné nábrežie | 164 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj priestranný rodinný dom v tichej lokalite Košíc, s výborno

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Džungľa

430,000 € 2622 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Rodinné domy na predaj (23116)
Upresniť hľadanie