TREEF | Jediný dostupný 1-izbový byt s predzáhradkou v 2. etape | Dvorníky Pod Ráblom

Reality Dvorníky

1 izbový byt | Nezadaná | 33.9 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný, ešte neobývaný 1izbový byt v novostavbe, kt

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dvorníky

99,517 € 2936 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Trnava

1 izbový byt | 33.9 m²

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trnava

99,517 € 2936 €/m²

Novinka
Novinka

COMODINO - šikovný jednoibák v KOLOSEO s klimatizáciou a balkónom

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 46 m²

COMODINO ponúka na prenájom priestranný klimatizovaný jednoizbový byt s balkónom, o výmere 46m2

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Reality Sereď

1 izbový byt | 33.9 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný, ešte neobývaný voňavý byt v novostavbe, kto

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Sereď

99,517 € 2936 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Hlohovec

1 izbový byt | 33.9 m²

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

99,517 € 2936 €/m²

Novinka
Novinka

COMODINO - romantický rodinný dom v dotyku lesa na Zobore, s vlastným wellness a výhladmi na mesto, vhodný na rekonštrukciu

Reality Nitra

Rodinný dom | Havrania | 135 m²

COMODINO ponúka na predaj útulný rodinný dom so zaujímavou dispozícioiu, v pokojnej lokalite Z

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Domy na predaj Nitra

268,000 € 1985 €/m²

COMODINO - novostavba modernej vily v Lamači s veľkorysým pozemkom, nádhernými výhľadmi a kvalitným prevedením

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Cesta na Klanec | 217 m²

COMODINO ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj krásnu 6 – izbovú, čerstvo skolaudo

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

950,000 € 4378 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

COMODINO - Jedinečný byt pod Slavínom, so záhradou a výhľadmi, ktoré si zamilujete

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vlčkova | 116 m²

COMODINO ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 4-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších loka

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

595,000 € 5129 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

COMODINO I GARÁŽ s nájomcom I Adámiho ul., Bratislava - Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Adámiho | 16.5 m²

COMODINO - Garáž s nájomcom na predaj I Adámiho ul., Bratislava - Karlova Ves Hlavné výhody

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

41,000 € 2485 €/m²

COMODINO | Krásny 1-izbový byt s balkónom pri OC NIVY – novostavba, zariadený, Košická ul. I ZWIRN I

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Košická | 40.95 m²

COMODINO ponúka na prenájom krásny 1 - izbový byt 35,33 m2 s balkónom 5,62 m2 , v TOP lokalite

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

820 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Petržalka, Hálova - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 67 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr.art. Mária Markus, kontakt: 0905 731 533, nehnuteľnosť s

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

253,000 € 3776 €/m²

Novinka
Novinka

COMODINO - priestranný 2i byt s umeleckou dušou na Trnavskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Trnavská | 61 m²

COMODINO ponúka na prenájom veľký a svetlý 2 - izbový byt o výmere 61 m2, priamo na Trnavskom m

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

COMODINO - úchvatná rezidencia v Devíne, s vlastnou záhradou a parkovaním

Reality Bratislava-Devín

4 izbový byt | Solúnska | 125 m²

COMODINO ponúka na prenájom veľký a svetlý dvojpodlažný 4- izbový byt o výmere 125 m2 s vlastno

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devín

2,000 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Banská Bystrica, blizko centra

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 58 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcela Bazalová, kontakt: 0904 194 334, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

168,900 € 2912 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Veľaty

Reality Veľaty

Rodinný dom | Ružová | 130 m²

Páči sa Vám predstava bývania v rodinnom dome? Tak je táto ponuka práve pre Vás. Realitná spol

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Veľaty

65,000 € 500 €/m²

Novinka
Novinka

TREEF | Svetlý 1,5 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na Botanickej ulici v Trnave

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Botanická | 27 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný 1,5 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trnava

147,900 € 5478 €/m²

Novinka
Novinka

Gazdovstvo pod Strmým hrbom, 98 m2, Ratkovské Bystré

Reality Ratkovské Bystré

Rodinný dom | Filier | 98 m²

NA STRMOM HRBE BOLO A AJ BUDE POKOJA VŽDY DOSTATOK A AJ PASTVÍN PRE STATOK. BÝVANIE A GAZDOVANI

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Ratkovské Bystré

59,900 € 611 €/m²

Novinka
Novinka

Zariadený 3 izbový byt po rekonštrukcii s výhľadom v centre mesta STUPAVA, 72,50 m2

Reality Stupava

3 izbový byt | Mlynská | 72.5 m²

Spoločnosť GALMAN ponuka EXKLUZÍVNE na predaj príjemný ZARIADENÝ 3 izbový byt s panoramatickým

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stupava

189,900 € 2619 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: Praktický 3-izbový byt v pokojnej časti Piešťan

Reality Piešťany

3 izbový byt | 64 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj praktický 3izbový byt v širšom centre mest

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

149,990 € 2344 €/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt v štandarde v nízkoenergetickej bytovke v Rezidencii Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

2 izbový byt | Senecká cesta | 58.3 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny 2-izbový byt v novostavbe polyfunkčného domu Rezidencia Hviezdosl

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Hviezdoslavov

189,900 € 3257 €/m²

Rezidencia Hviezdoslavov - 2-izbový byt v štandarde v nízkoenergetickej bytovke

Reality Kvetoslavov

2 izbový byt | Senecká | 59 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Kvetoslavov

189,900 € 3219 €/m²

Stavebný pozemok v obci Miloslavov s právopl.stavebným povolením 975 m2

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Labutia ulica | 975 m²

Creative Consulting office Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Miloslavov na Labutej

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

225,000 € 231 €/m²

Na predaj 2 izbový byt s garážou v novostavbe, Trenčín, 72 m2, rezidencia Zlatovská

Reality Trenčín

2 izbový byt | Zlatovská | 72 m²

DASH reality vám ponúka na predaj kompletne zariadený veľkometrážny 2-izbový byt s klimatizácio

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

199,900 € 2776 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj veľký 2 izbový byt v centre mesta, 64 m2, Piešťany, A. Dubčeka

Reality Piešťany

2 izbový byt | Alexandra Dubčeka | 64 m²

DASH reality vám, vo výhradnom zastúpení majiteľa bytu, ponúka na predaj priestranný 2-izbový b

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

165,000 € 2578 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8524)
Rodinné domy na predaj (23116)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie