3 izbový byt | 57.8 m²
Realitná kancelária Treef ponúka na predaj byty v 3. etape projektu Bývanie pod Ráblom v obci D
127,500 € 2206 €/m²
2 izbový byt | Mamateyova | 54 m²
Ponúkame na prenájom 2-izb. byt na ul. Mamateyova, Petržalka so samostatnými izbami. Výmera 54
750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 57.8 m²
127,500 € 2206 €/m²
1 izbový byt | 33.9 m²
87,000 € 2566 €/m²
Apartmán | Chorvátsko
Apartmány sa nachádzajú v luxusnej novostavbe v malom turistickom mestečku neďaleko Rogoznice.
265,000 € 4077 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Predstavujeme vám exkluzívnu rodinnú vilu v pokojnej rezidenčnej časti blízko mesta Pula, ktorá
1,150,000 € 5750 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Len 70 metrov od mora, v tichej lokalite neďaleko Rogoznice, sa nachádza táto krásna vila s baz
640,000 € 3765 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
V srdci zeleného istrijského polostrova, na tichom mieste, asi 16 km od mora, sa nachádza táto
990,000 € 2750 €/m²
Rodinný dom | Mozartova | 254 m²
Predaj 7 izbového 2-generačného rodinného domu 254 m2 s veľkým balkónom 14 m2 na Mozartovej ul.
690,000 € 2717 €/m²
1 izbový byt | 33.9 m²
87,000 € 2566 €/m²
2 izbový byt | Bezručova | 57 m²
Ponúkame na prenájom príjemný a slnečný 2-izbový byt nachádzajúci sa na Bezručovej ulici v Nový
520 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Gogoľova | 67 m²
🏡 Prenájom útulného 3-izbového bytu – Nové Zámky, Gogoľova ulica Ponúkame na prenájom útulný,
600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 416 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnej zástavbe, ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou a j
1 € 0 €/m²
2 izbový byt | Andovská | 71.05 m²
Na prenájom exkluzívny 2-izbový byt s veľkorysou terasou v novostavbe – Andovská ulica, Nové Z
910 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Chrenová | 37 m²
✨ Moderný 1-izbový byt s krásnym výhľadom – novostavba, TOP lokalita Chrenová ✨ Ponúkame na pr
680 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,104 m²
Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 1104 m² v obci Lužianky, nachádzajúci s
1 € 0 €/m²
2 izbový byt | Hornostavská | 44 m²
Ponúkame na prenájom moderný, úplne nový 2-izbový byt v novostavbe na Hornostavskej ulici v Nit
765 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 800 m²
ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE výmera podielu: cca 800 m² (8 árov) celkový pozemok: cca 3 200 m² rozmer
67,000 € 84 €/m²
3 izbový byt | Námestie Gyulu Széchenyiho | 78 m²
Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt v centre mesta Nové Zámky, na Námestí Gy. Széchén
600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Ľudovíta Štúra | 38 m²
Na prenájom: Slnečný 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ul. L. Štúra, Nové Zámky Ponúka
420 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 35.5 m²
Prenájom kancelárskeho priestoru v Bratislave - Novom meste neďaleko OC POLUS na Pluhovej ul.
6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Apartmán | 32 m²
Apartmáne + terasa + súkromné parkovacie miesto + kója Na predaj ponúkame príjemný kompletne
96,000 € 3000 €/m²
Garáž | Továrenská | 18 m²
Bezpečné miesto pre vaše auto – čistá a zrekonštruovaná garáž v Senici. AVORY Realitné Centrum
100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Reštauračné priestory | Kollárovo námestie | 75 m²
Ponúkame na odstúpenie kompletne zariadenú a funkčnú kaviareň vo výbornej lokalite priamo pri D
1,599 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.