Na predaj: 3 izb.byt v CENTRE mesta + ŠATNIK + PIVNICA

Reality Levice

3 izbový byt | Okružná | 65 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 3 izbový byt vo výmere 65m2 s PIVNICOU, v

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

96,000 € 1477 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 3 izb.byt + záhradka + pivnica + komora

Reality Levice

3 izbový byt | Nová Dedina | 56.22 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 3 izbový byt vo výmere 56,22 m2 v obci Nov

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

88,000 € 1565 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: CENTRUM 3 izb.byt + LOGGIA + KLÍMA + PIVNICA

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 62.1 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v CENTRE mesta Levice s loggi

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

96,000 € 1546 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: Veľký 2 izb.byt + LOGGIA + ŠPAJZA + PIVNICA

Reality Levice

2 izbový byt | Nezadaná | 65.85 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj VEĽKÝ 2 izbový byt vo výmere 65,85 m2 s LO

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

112,000 € 1701 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 4 izb.byt + PIVNICA + ŠPAJZA

Reality Levice

4 izbový byt | Nezadaná | 82.94 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 4 izbový byt vo výmere 82,94m2 s PIVNICOU

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

123,990 € 1495 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: CENTRUM: 3 izb.byt + ŠATNIK + PIVNICA

Reality Levice

3 izbový byt | 67 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 3,5 izbový byt vo výmere 66,60m2 bez balko

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

98,000 € 1463 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 4 izb.byt + BALKON + PIVNICA

Reality Levice

4 izbový byt | Nezadaná | 80.3 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 4 izbový byt vo výmere 80,30m2 s BALKÓNOM

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

133,500 € 1663 €/m²

Novinka
Novinka

Investičný VEĽKY 3 ib + LOGGIA + ŠPAJZA + KUMBAL + PIVNICA

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 84.34 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo výmere 84,32

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

118,000 € 1399 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 3 izb.byt + LOGGIA + KLÍMA + PIVNICA

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 65.38 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 3 izbový byt vo výmere 65,38m2, v okresnom

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

93,000 € 1422 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 2 izb.byt v CENTRE mesta + 2x BALKÓN, ŠATNÍK, PIVNICA

Reality Levice

2 izbový byt | Nezadaná | 60.1 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 2 izbový byt vo výmere 60,10m2 s dvomi bal

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

90,000 € 1498 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: CENTRUM 2 izb.byt + 3x PIVNICA

Reality Levice

2 izbový byt | Nezadaná | 67.66 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 2 izbový byt vo výmere 67,66 m2, v CENTRE

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

124,900 € 1846 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: CENTRUM: 3 izb.byt + PIVNICA

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 79 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo výmere 79m2

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

113,000 € 1430 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 2 izb.byt + LOGGIA + PIVNICA

Reality Levice

2 izbový byt | Nezadaná | 50.42 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 2 izbový byt vo výmere 50,42 m2 s LOGGIOU

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

104,000 € 2063 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: CENTRUM 3 izb.byt + BALKON + ŠPAJZA

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 65.76 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 3 izbový byt vo výmere 65,76m2 s balkom, š

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

129,500 € 1969 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: VEĽKY investičný 3.byť + LOGGIA

Reality Levice

3 izbový byt | Nezadaná | 84.34 m²

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

118,000 € 1399 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom: 4 izbový byt + LOGGIA + PIVNICA

Reality Levice

4 izbový byt | Nezadaná | 98 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na prenájom 4 izbový byt vo výmere 98 m2 s loggiou a

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Levice

700 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: VEĽKY 1 izb.byt + PIVNICA

Reality Levice

1 izbový byt | Nezadaná | 47.63 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj veľký 1 izbový byt, vo výmere 47,63m2, v o

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

85,000 € 1785 €/m²

Novinka
Novinka

INVESTIČNÝ 2 izb.byt + LOGGIA

Reality Levice

2 izbový byt | Nezadaná | 67 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj VEĽKÝ 2 izbový byt vo výmere 67 m2 s LOGGI

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

112,000 € 1672 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Kompletne prerobená garsónka na VII. sídlisku v Komárne

Reality Komárno

Garsónka | 20 m²

Na predaj vám ponúkam kompletne prerobenú garsónku na VII. sídlisku v Komárne, rozloha bytu 20

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Komárno

67,900 € 3395 €/m²

Novinka
Novinka

RADO | Rekreačný stavebný pozemok 1272m2, Horná Mariková

Reality Horná Mariková

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,272 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1272m2, určený na výstavbu chaty

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Horná Mariková

59,900 € 47 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj stavebný,rovinatý a slnečný pozemok Brezno-Mazorníkovo

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Cesta osloboditeľov | 1,180 m²

Pekné bývanie realitná kancelária ponúka na predaj v okresnom meste Brezno časti Mazorníkovo st

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

75 €/m2 75 €/m2

Novinka
Novinka

Na prenájom 2-izbový byt so šatníkom, Bratislava – Eurovea Tower

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 56 m²

Moderný maklér ponúka exkluzívne v zastúpení majiteľa na prenájom kompletne zariadený 2-izbový

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Utekáč - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Utekáč

1 izbový byt | 59 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-72810

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Utekáč

34,999 € 593 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Rodinný dom v centre Sučian na prenájom

Reality Sučany

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na prenájom zariadený 2-izbový rodinný dom , ktorý sa nachádza v tichej lokalite kúsok

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Sučany

850 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Rodinné domy na predaj (23116)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Upresniť hľadanie