URBANISTA | Jeden z posledných stavebných pozemkov Modra, Harmónia

Reality Modra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Harmónia | 835 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj slnečný stavebný pozemok s juhozápadnou orientáciou, vhodný na vý

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Modra

219,900 € 263 €/m²

URBANISTA Unikátny 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v centre Bratislavy - Krížna 7

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Krížna | 68 m²

Realitná kancelária URBANISTA ponúka exkluzívne na prenájom práve zrekonštruovaný 3-izbový byt

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

990 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

URBANISTA | Moderný 3-izbový byt s balkónom | 92 m² | Tri Veže, Bajkalská 9/B

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 79.3 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a priestranný 3-izbový byt (2 spálne + obývačka) v obľúbenom komple

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

URBANISTA | Penzión s relaxačnými možnosťami pre všetkých

Reality Sklené

Hotel, penzión, ubytovňa | Sklené | 335.5 m²

Urbanista vám exkluzívne predstavuje Rezort Turčan – unikátny areál s celkovou rozlohou 3,2 ha

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Sklené

1,950,000 € 5812 €/m²

Predaj 4 izbového rodinného domu v krásnom prostredí Moravské Lieskové – časť Šance

Reality Moravské Lieskové

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 200 m²

Predaj kompletne zariadeného 4 izbového rodinného domu v krásnom a pokojnom prostredí v Moravsk

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Moravské Lieskové

299,000 € 1495 €/m²

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | 200 m²

Dovoľujem si Vám dať do pozornosti rodinný dom v obci Moravské Lieskové časť Šance pár minút o

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

299,000 € 1495 €/m²

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

299,000 € 1495 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA !!! Predaj 4 izbového rodinného domu v tichej lokalite obce Veľká Mača

Reality Veľká Mača

Rodinný dom | 130 m²

Predaj rodinného domu v obci Veľká Mača postaveného v roku 1967 na peknom, rovinatom slnečnom p

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Veľká Mača

153,500 € 1181 €/m²

Predaj rodinného domu v peknom prostredí obce Tajná.

Reality Tajná

Rodinný dom | Bačova cesta | 152 m²

Predaj domu v krásnom prostredí Žitavskej doliny v obci Tajná. Pôvodný dom bol postavený v roku

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Tajná

92,000 € 605 €/m²

Predaj 4 izbového RD -nízkoenergetickej novostavby v tichej lokalite Pod orechom v obci Matúškovo.

Reality Matúškovo

Rodinný dom | Matúškovo | 104 m²

Moderný nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom v obci Matúškovo len za 249 000€! Hľadáte ideáln

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Matúškovo

249,000 € 2394 €/m²

Predaj 4 izbového RD -nízkoenergetickej novostavby v tichej lokalite v obci Matúškovo.

Reality Galanta

Rodinný dom | Galanta | 104 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Galanta

249,000 € 2394 €/m²

Predaj veľkého, zrekonštruovaného 3 izbového bytu s balkónom na Garbiarskej ulici v blízkosti centra mesta Sereď.

Reality Sereď

3 izbový byt | 78.5 m²

Ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt v blízkosti centra mesta Sereď. Byt je v OV, má 78,5 m2

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Sereď

163,000 € 2076 €/m²

Predaj: stavebný pozemok Jablonové, Bytča (N062-14-DASEa)

Reality Bytča

Pozemok pre rodinné domy | Jablonové | 660 m²

(N062-14-DASEa) Ponúkame vám na predaj rovinatý pozemok o výmere 660 m², nachádzajúci sa v poko

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bytča

1 € 0 €/m²

Garáž na predaj, Centrum, Martin

Reality Martin

Garáž | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž o výmere 18 m2 v hromadných garážach, pri LIDL . Má rekonštrukciu stre

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Martin

22,500 € 1250 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj: stavebný pozemok Konská 799m2 s platnou UPI (N093-14-DASEa)

Reality Konská

Pozemok pre rodinné domy | 799 m²

N093-14-DASEa Ponúkame Vám na predaj jedinečnú investičnú príležitosť v obci Konská, ktorá je

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Konská

67,000 € 84 €/m²

PREDAJ - Kompletne prerobený tehlový 3 izbový byt pôvodne 2 izbový byt v Komárne

Reality Komárno

2 izbový byt | 58 m²

Na predaj vám ponúkam kompletne prerobený menší 3 izbový byt pôvodne 2 izbový byt v Komárne. Ro

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Komárno

87,900 € 1516 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 5 izbový rodinný dom v Slovenskom Grobe v tichej časti pri konci slepej ulice

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Pri parku | 123 m²

Ponúkame na predaj poschodový 5 izbový rodinný dom, v dvojdome, v Slovenskom Grobe - časti Malý

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

435,000 € 3537 €/m²

Novinka
Novinka

Príjemný kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt s loggiou s výhľadom na Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | L. Novomeského | 60 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3 izbový byt na ulici L. Novomeského v Pezinku, ktorý prešiel kompl

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Pezinok

220,000 € 3667 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom (2x bytová jednotka) 5400m2 Podbranč pri Senici

Reality Podbranč

Rodinný dom | - | 225 m²

Ponúkame na predaj energeticky nenáročnú, výnimočnú nehnuteľnosť, spája historický charakter s

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Podbranč

350,000 € 1556 €/m²

Novinka
Novinka

VÝHODNÁ PONUKA! Krásny 3i byt na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Vigľašská | 70 m²

Predstav si miesto, kde si konečne môžeš vytvoriť domov podľa svojich predstáv! Tento 3-izbov

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

217,000 € 3100 €/m²

Novinka
Novinka

SKVELÁ PRÍLEŽITOSŤ! Krásny 1i byt na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Trenčianska | 37 m²

Hľadáte miesto, ktoré má svoju dušu – alebo ideálnu investíciu s istotou návratnosti? Tento p

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

170,000 € 4595 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný klimatizovaný 2i byt s dvoma lodžiami a TOP výhľadom na Kamzík

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nová Rožňavská 3 | 65.32 m²

Realitná kancelária PEGAS REAL Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení priestranný kompletn

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

227,500 € 3483 €/m²

Novinka
Novinka

RentHub | Priestranný slnečný | 2-izbový byt | 70 m² |

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Šustekova | 70 m²

Na prenájom 2-izb. byt na začiatku Petržalky. Začnite novú kapitolu v štýlovom 2-izbovom byte v

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj: 3 izb.byt v CENTRE mesta + ŠATNIK + PIVNICA

Reality Levice

3 izbový byt | Okružná | 65 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj 3 izbový byt vo výmere 65m2 s PIVNICOU, v

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

96,000 € 1477 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23115)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie