Chalupa, rekreačný domček | 96 m²
Ponúkame na predaj murovanú rekreačnú chatu v obľúbenej lokalite Dobrá Voda, ktorá ponúka kombi
112,000 € 1167 €/m²
Rekreačný pozemok | 401 m²
958420 - Ponúkame na predaj veľmi pekný a udržiavaný pozemok o výmere 401 m² v obci Drahovce, v
39,900 € 100 €/m²
2 izbový byt | Chorvátsko
Bytový dom v novostavbe so 6 bytovými jednotkami. Byt označený S3 na 2. poschodí rozostavaného
182,000 € 3085 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 575 m²
Chcete stavať dom v Piešťanoch bez čakania na povolenia a papierovačky? 👉 Tento pozemok vám uš
180,000 € 313 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Západná | 532 m²
190588 - Len necelých 3km od kúpeľného mesta Piešťany, v obci Moravany nad Váhom, ponúkame na p
225 €/m2 225 €/m2
Chalupa, rekreačný domček | 80 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj nehnuteľnosti - 2 stavby, z toho jedna je chata pred ukončení
59,000 € 738 €/m²
Rekreačný pozemok | 2,795 m²
180704 V krásnej prírode na polosamote obce Lysá pod Makytou, časť Dešná, predáme rekreačný poz
5 €/m2 5 €/m2
1 izbový byt | Trenčianska Teplá | 40 m²
Pripravujeme na exkluzívny predaj pekný, slnečný, 1 izbový byt na prvom poschodí bytového domu
97,900 € 2448 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
190481 - Ponúkame na predaj 10 ročný priestranný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom s garážou +
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | Štvrť SNP | 47 m²
EXKLUZÍVNE - Ponúkame na predaj atraktívny 2 - izbový byt v srdci kúpeľného mesta Trenčianske
114,900 € 2445 €/m²
Orná pôda | 1,500 m²
180262 V katastri obce Ladce predáme slnečný rovinatý pozemok, široký 20 metrov s celkovou výme
9,800 € 7 €/m²
3 izbový byt | Podhorská | 70 m²
189820 - V blízkosti Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany v obci Banka na Podhorskej ulici p
173,900 € 2484 €/m²
Rodinný dom | 114 m²
Overeny 4-izbovy bungalov pri Piestanoch, ktory uz ma spokojnych majitelov. Moznost obhliadky h
173,000 € 1518 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 3,659 m²
Realitná kancelária VAŠE REALITY s.r.o. ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok nachádzajúc
79,000 € 22 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 509 m²
190334 - Len necelých 6km od kúpeľného mesta Piešťany, v obci Moravany nad Váhom, ponúkame na p
Cena dohodou
3 izbový byt | Halalovka | 165 m²
VAŠE REALITY - realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa , ponúka na predaj veľký
370,000 € 2242 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Bananská | 2,700 m²
190446 - VAŠE REALITY - Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Banka pri Piešťan
120 €/m2 120 €/m2
2 izbový byt | Námestie Matice slovenskej | 57 m²
VAŠE REALITY - realitná kancelária ponúka na predaj kompletne zariadenú novostavbu 2 izbového b
155,000 € 2719 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 772 m²
Vo veľmi peknej lokalite obce Pravenec predáme pozemok v územnom pláne schválený na výstavbu ro
73.5 €/m2 74 €/m2
Rodinný dom | 180 m²
Ponúkame na predaj PRIESTRANNÝ, DVOJGENERAČNÝ rodinný dom v malom, pokojnom a veľmi vyhľadávano
285,000 € 1583 €/m²
Objekt pre obchod | 1,968 m²
V peknom tichom prostredí obce Pravenec, iba 10 kilometrov od okresného mesta Prievidza predáme
412,000 € 209 €/m²
Objekt pre obchod | Ružová | 30 m²
Vo výbornej lokalite mesta Ilava, na ulici Ružová predáme zrekonštruovaný obchodný priestor o r
89,000 € 2967 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Čereňany | 845 m²
943403 V peknom tichom prostredí obce Čereňany predáme slnečný Stavebný pozemok o rozlohe 845 m
54,550 € 65 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ľanoviská | 11,941 m²
Číslo ponuky : 1338, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
365,000 € 31 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.