SKVELÁ CENA! NOVOSTAVBA 100 M2 BUNGALOV 4+1 *TYP 1* S POTOKOM, PRAŠNÍK

Reality Prašník

Rodinný dom | 100 m²

*189961* BUNGALOV č. 4 Hľadáte pohodlné bývanie blízko mesta s výbornou občianskou vybavenos

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Prašník

195,500 € 1955 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 3 IZB BYT 69,29 m² + balkón 4,89 m², novostavba *holobyt* BANKA

Reality Banka

3 izbový byt | Podhorská | 69.29 m²

189820 - V blízkosti Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany v obci Banka na Podhorskej ulici p

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banka

170,900 € 2466 €/m²

REKREAČNÝ DOMČEK V CENTRE OBCE OSTROV PRI PIEŠŤANOCH

Reality Ostrov

Chalupa, rekreačný domček | Centrum | 50 m²

*LEN U NÁS!* 189541 - Na predaj 2 izbový rekreačný domček (chata) s pozemkom 300 m2 v centre o

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ostrov

64,000 € 1280 €/m²

PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK 603 M² BOROVCE /VODA, ELEKTRINA, KANALIZÁCIA/

Reality Borovce

Pozemok pre rodinné domy | 603 m²

189601 - Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok č. 8 o výmere 603 m2 v tichej časti obce

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Borovce

77,787 € 129 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

*REZERVOVANÉ* STAVEBNÝ POZEMOK 607 M² BOROVCE /VODA, ELEKTRINA, KANALIZÁCIA/

Reality Borovce

Pozemok pre rodinné domy | 607 m²

189658 - Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok č. 2 o výmere 607 m2 v tichej časti obce

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Borovce

78,303 € 129 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK 514 M² BOROVCE *VIDEO* /ELEKTRINA, VODA, KANALIZÁCIA/

Reality Borovce

Pozemok pre rodinné domy | 514 m²

189659 - Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok č. 3 o výmere 514 m2 v tichej časti obce

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Borovce

66,306 € 129 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na výstavbu (rekreačný) Ilava (Iliav. dolina) - 4884, 9769 m2

Reality Ilava

Rekreačný pozemok | Iliavčanská dolina | 4,884 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária - ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení nášho klienta podielo

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ilava

25 €/m2 25 €/m2

Predám 3 izbový byt Ilava, SNP - 80 m2

Reality Ilava

3 izbový byt | SNP | 80 m²

Vo vyhľadávanej lokalite mesta na ulici SNP predáme priestranný 3 izbový byt s úžitkovou plocho

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Ilava

123,900 € 1549 €/m²

Predám Stavebný pozemok Lysá pod Makytou, 2168 m2

Reality Lysá pod Makytou

Pozemok pre rodinné domy | Lysá pod Makytou | 2,168 m²

952741 V obci Lysá pod Makytou predáme pozemok zaradený v územnom pláne na výstavbu rodinného d

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lysá pod Makytou

24,950 € 12 €/m²

Na predaj ORNÁ Pôda Dežerice 85000 m2

Reality Dežerice

Orná pôda | 85,000 m²

2698 V katastrálnom území obce Dežerice, okres Bánovce nad Bebravou predáme v extraviláne pozem

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Dežerice

2.25 €/m2 2 €/m2

Na predaj pozemok Košecké Podhradie, 1000 m2

Reality Košecké Podhradie

Rekreačný pozemok | Košecké Podhradie | 1,000 m²

189441 V krásnom prostredí obce Veľké Košecké Podhradie predáme pozemok široký 10 metrov vedený

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košecké Podhradie

18,900 € 19 €/m²

REZERVOVANE !!! Iba u nás: Na predaj Zariadený Hotový BUNGALOV, garaz, vysadba v dokoncenej zabyvanej lokalite, pri Piešťanoch (6 km)

Reality Ducové

Rodinný dom | 139 m²

Ak hľadáte bývanie, kde je všetko už hotové – dom, pozemok, infraštruktúra aj susedstvo – a nec

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Ducové

272,000 € 1957 €/m²

TOP ponuka Zadar: 2i byt s terasou, záhradou a 2 parkovacími miestami!

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

NOVOSTAVBA !! Bytový dom s 8 bytovými jednotkami. Apartmány na prízemí majú záhrady!! Byt je

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

166,740 € 3000 €/m²

Predaj pozemku 401 m² v záhradkárskej oblasti – Drahovce Hať

Reality Drahovce

Rekreačný pozemok | 401 m²

958420 - Ponúkame na predaj veľmi pekný a udržiavaný pozemok o výmere 401 m² v obci Drahovce, v

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Drahovce

39,900 € 100 €/m²

NOVOSTAVBA ! Dvojizbový byt 59 m2 s výhľadom na more ZADAR, Novalja

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Bytový dom v novostavbe so 6 bytovými jednotkami. Byt označený S3 na 2. poschodí rozostavaného

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

182,000 € 3085 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK S POVOLENÍM – ZAČNITE STAVAŤ OKAMŽITE (Piešťany, 575 m²)

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | 575 m²

Chcete stavať dom v Piešťanoch bez čakania na povolenia a papierovačky? 👉 Tento pozemok vám uš

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

180,000 € 313 €/m²

Stavebný pozemok 760m2-Horná Streda

Reality Horná Streda

Pozemok pre bytovú výstavbu | 760 m²

2756 - Ponúkame na predaj stavebný, rovinatý a slnečný pozemok v tichej ulici novostavieb v obc

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Horná Streda

73,000 € 96 €/m²

Predaj pozemku na bývanie 523m2, Západná, Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Západná | 532 m²

190588 - Len necelých 3km od kúpeľného mesta Piešťany, v obci Moravany nad Váhom, ponúkame na p

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

225 €/m2 225 €/m2

**REZERVOVANÉ**Nová cena...Na predaj 1 izbový byt 32m2-Piešťany

Reality Piešťany

1 izbový byt | Lipová | 32 m²

2724 - Ponúkame na predaj 1 izbový byt o výmere 32m2.Nachádza sa na prízemí v 3. poschodovom pa

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Piešťany

82,500 € 2578 €/m²

3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENTRUM-SEVER / POZEMOK 77m2

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 57 m²

REZERVOVANÉ /ZNÍŽENÁ CENA !!!! Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENT

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

93,000 € 1632 €/m²

--- REZERVOVANÉ ---NA PREDAJ Luxusný 2-izbový byt s garážou, Hrachová

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 72 m²

Číslo ponuky : 2449, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 3819 €/m²

-REZERVOVANÉ- Luxusný 2-izbový byt + 2 balkóny, 73 m², Hrachová ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 57 m²

Číslo ponuky : 2646, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4474 €/m²

Stavebný pozemok o výmere 8 853 m2 - priemyselná zóna - Trenčianske Bohuslavice, okres Nové Mesto n/V

Reality Trenčianske Bohuslavice

Komerčná zóna | 8,853 m²

Číslo ponuky : 2604 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereality

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

Cena na vyžiadanie

Pekný stavebný pozemok 762m2 Nitra - Podhorany

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | 762 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný stavebný pozemok, len kúsok od mesta Nitra v obci Podhorany- Meche

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

75,000 € 98 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30414)
Rodinné domy na predaj (23125)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie