Veľký pozemok s rodinným domom v centre obce Orechová Potôň

Reality Orechová Potôň

Rodinný dom | Orechová ulica | 1,830 m²

Na predaj: Veľký pozemok s rodinným domom v centre obce Orechová Potôň Ponúkame na predaj prie

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.01.2026
Domy na predaj Orechová Potôň

135,000 € 74 €/m²

PRIEMYSELNÝ AREÁL NA PREDAJ - NOVÁ STRÁŽ, OKR. KOMÁRNO

Reality Komárno

Obchodné priestory | 300 m²

PRIEMYSELNÝ AREÁL NA PREDAJ - NOVÁ STRÁŽ, OKR. KOMÁRNO JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ NA PODNIKATEĽSKÝ R

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 25.04.2026
Priestory na predaj Komárno

700,000 € 121 €/m²

Priestranný, starostlivo udržiavaný rodinný dom na predaj v Štúrove

Reality Štúrovo

Rodinný dom | Kozmonautov | 300 m²

Priestranný, starostlivo udržiavaný rodinný dom na predaj v Štúrove, ideálny na bývanie aj na p

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 16.02.2026
Domy na predaj Štúrovo

269,000 € 897 €/m²

2-izbový byt v tichej lokalite blízko centra | Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Nám. protifašistických bojovníkov | 61 m²

Ak hľadáte bývanie v príjemnej a tichej lokalite, s výbornou dostupnosťou do centra mesta a kom

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

135,000 € 2213 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ RODINNÉHO DOMU V KĽUDNEJ ČASTI STUDIENKY

Reality Studienka

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

REZERVOVANE Realitná kancelária AC Reality sro. ponúka exkluzívne na predaj tehlový rodin

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Studienka

135,000 € 1227 €/m²

ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZB. BYT PRI DRAŽDIAKU NA ĽUBOVNIANSKEJ UL.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ľubovnianska | 70 m²

Realitná kancelária AC Reality sro. ponúka na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Ľubovnians

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

266,500 € 3807 €/m²

UŽÍVAJTE SI TENTO FAMÓZNY VÝHĽAD

Reality Bratislava-Devín

Chalupa, rekreačný domček | Štítová | 40 m²

REZERVOVANE Realitná spoločnosť AC Reality sro. ponúka na predaj 2podlažný 1 izbový rek

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Priestranný rodinný dom v pokojnej lokalite len kúsok od Bratislavy

Reality Michal na Ostrove

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Ing. Ildikó Marczellová RESPECT REAL ponúka na predaj rodinný dom situovaný v tichej a príjemne

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Michal na Ostrove

145,000 € 1208 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom s predajňou | bývanie aj podnikanie | Liptov – Pribylina

Reality Pribylina

Rodinný dom | Hlavná ulica | 299 m²

Dom, ktorý vám nedáva jednu možnosť – ale hneď niekoľko. Bývanie alebo podnikanie v jednej nehn

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Pribylina

198,000 € 662 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom 333m2 s pozemkom 576m2, BAZÉNOM a garážou, vilová štvrť, ul. Pod lipovým, tichá časť DNV, v blízkosti Moravskej hrádze s cyklotrasou

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Pod Lipovým | 333 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj trojpodl. rodinný dom 333m2 v lukratívnej časti Devíns

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

489,900 € 1471 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívny 6(7i)RD 350m2, Štvrtok na Ostrove, okr. Dunajská Streda, LEN 20min od BA, veľká garáž, 2x kúpeľňa, FITNESS, 2x TERASA, pozemok 619m2, KRB

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | Bielokrížna ulica | 350 m²

Predaj exkluzívneho rodinného domu / nadčasovej vily s garážou aj pre náročného klienta v tiche

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Štvrtok na Ostrove

580,000 € 1657 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Štýlový vidiecky 4izb. RD 170m2 na bývanie aj chalupárčenie malebná obec Borský Mikuláš, pozemok 979m2 pod lesom, cca 1 hod. autom od BA, okr. Senica

Reality Borský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | Pri Struhe | 170 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj štýlový vidiecky rodinný dom pod lesom v malebnej obci

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Borský Mikuláš

196,900 € 1158 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2i. byt 66m2 + loggia 8m2, Miletičova ul., NIVY, lukratívna lokalita v blízkosti bizniscentier v novej štvrti DOWNTOWN, aj ako TOP INVESTIČNÝ BYT

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 74 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný, priestranný 2i. byt v tehlovom bytovom dome

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,000 € 4176 €/m²

Luxusný 2i. byt, Šancova ul., 67m2, Staré Mesto, centrum, veľká, obytná kuchyňa, vysoké stropy, pivnica, vhodné aj ako INVESTIČNÝ BYT na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 67 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj priestranný 2i. byt 67m2 v tehlovom bytovom dome v cen

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

292,000 € 4358 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Jedinečný 4i byt 108m + 2x veľká loggia, Adámiho ul., začiatok Karlovej Vsi, 6/7p., veľký šatník, na skok do centra, DOBRÁ ADRESA,aj ako investícia

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Adámiho | 108 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný 4 izb. byt na začiatku mestskej časti Karlov

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

349,900 € 3240 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Unikátny staromestský 3i. byt 110m2, Štetinova ul., tichá časť Palisád, 1/4posch. (2.NP), loggia, pivnica, VYSOKÉ STROPY, TOP INVESTÍCIA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štetinova | 110 m²

Predaj unikátneho staromestského 3izb. bytu 110m2 aj na firemné účely v centre mesta na Štetino

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

490,000 € 4455 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Štýlový vidiecky 4izb. RD 150m2 na bývanie aj chalupárčenie malebná obec Borský Mikuláš, pozemok 979m2 pod lesom, cca 1 hod. autom od BA, okr. Senica

Reality Borský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | Pri Struhe | 170 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Borský Mikuláš

196,900 € 1158 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Pri Struhe | 170 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

196,900 € 1158 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 74 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,000 € 4176 €/m²

Starší rodinný dom s pozemkom 1006m2, ul. Pri Suchom Mlyne, v blízkosti Horského parku a lesoparku Železná studnička, zaujímavá investičná príležitosť

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 206 m²

Predaj staršieho rodinného domu s unikátnym pozemkom/záhradou 1006m2, vrátane zastavanej plochy

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 29.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

590,000 € 2864 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3i byt 70m pri OC RETRO a jazere "Rohlík", Sedmokrásková ul., Trávniky, 9/12p., výhľad, kompletná RŠ, DOBRÁ ADRESA, aj ako INVESTIČNÝ BYT,kúpou voľné

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sedmokrásková | 70 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt v jednej z najatraktívnejších č

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,000 € 4557 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Pri Struhe | 170 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

196,900 € 1158 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Garáž 18m2, ul. Priekopy /Bajkalská, kat. územie: Nivy, hneď oproti BILLE a Štrkoveckému jazeru, znížená cena

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Priekopy | 18 m²

Predaj garáže v "radovej garáži" na ul. Bajkalská / ul. Priekopy, BA II - Ružinov, kat. územi:

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

26,000 € 1444 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Priekopy | 18 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

26,000 € 1444 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30402)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Rodinné domy na predaj (23111)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie