Rekreačný pozemok | 401 m²
958420 - Ponúkame na predaj veľmi pekný a udržiavaný pozemok o výmere 401 m² v obci Drahovce, v
39,900 € 100 €/m²
2 izbový byt | Chorvátsko
Bytový dom v novostavbe so 6 bytovými jednotkami. Byt označený S3 na 2. poschodí rozostavaného
182,000 € 3085 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 575 m²
Chcete stavať dom v Piešťanoch bez čakania na povolenia a papierovačky? 👉 Tento pozemok vám uš
180,000 € 313 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 760 m²
2756 - Ponúkame na predaj stavebný, rovinatý a slnečný pozemok v tichej ulici novostavieb v obc
73,000 € 96 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Západná | 532 m²
190588 - Len necelých 3km od kúpeľného mesta Piešťany, v obci Moravany nad Váhom, ponúkame na p
225 €/m2 225 €/m2
1 izbový byt | Lipová | 32 m²
2724 - Ponúkame na predaj 1 izbový byt o výmere 32m2.Nachádza sa na prízemí v 3. poschodovom pa
82,500 € 2578 €/m²
3 izbový byt | 57 m²
REZERVOVANÉ /ZNÍŽENÁ CENA !!!! Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENT
93,000 € 1632 €/m²
2 izbový byt | Hrachová | 72 m²
Číslo ponuky : 2449, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
275,000 € 3819 €/m²
2 izbový byt | Hrachová | 57 m²
Číslo ponuky : 2646, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
255,000 € 4474 €/m²
Komerčná zóna | 8,853 m²
Číslo ponuky : 2604 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereality
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | 762 m²
Ponúkame Vám na predaj pekný stavebný pozemok, len kúsok od mesta Nitra v obci Podhorany- Meche
75,000 € 98 €/m²
1 izbový byt | Hrachová | 45 m²
Číslo ponuky : 2675, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
189,900 € 4220 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Číslo ponuky : 1375, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
2,100,000 € 19091 €/m²
Objekt pre obchod | Rybničná | 169 m²
Číslo ponuky : 1165, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
299,000 € 1769 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Petržalka | 1,600 m²
Číslo ponuky : 1118, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
184,000 € 115 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 96 m²
Ponúkame na predaj murovanú rekreačnú chatu v obľúbenej lokalite Dobrá Voda, ktorá ponúka kombi
112,000 € 1167 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 622 m²
VAŠE REALITY – EXKLUZÍVNE NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK – VISOLAJE Hľadáte ideálne miesto pre výs
79,999 € 129 €/m²
1 izbový byt | Trenčianska Teplá | 40 m²
Pripravujeme na exkluzívny predaj pekný, slnečný, 1 izbový byt na prvom poschodí bytového domu
97,900 € 2448 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
190481 - Ponúkame na predaj 10 ročný priestranný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom s garážou +
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | Štvrť SNP | 47 m²
EXKLUZÍVNE - Ponúkame na predaj atraktívny 2 - izbový byt v srdci kúpeľného mesta Trenčianske
114,900 € 2445 €/m²
Orná pôda | 1,500 m²
180262 V katastri obce Ladce predáme slnečný rovinatý pozemok, široký 20 metrov s celkovou výme
9,800 € 7 €/m²
3 izbový byt | Podhorská | 70 m²
189820 - V blízkosti Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany v obci Banka na Podhorskej ulici p
173,900 € 2484 €/m²
Rodinný dom | 114 m²
Overeny 4-izbovy bungalov pri Piestanoch, ktory uz ma spokojnych majitelov. Moznost obhliadky h
173,000 € 1518 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 3,659 m²
Realitná kancelária VAŠE REALITY s.r.o. ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok nachádzajúc
79,000 € 22 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.