NA PREDAJ V KOMÁRNE ZREKONŠTRUOVANÝ DVOJIZBOVÝ BYT V KOMÁRNE

Reality Komárno

2 izbový byt | Cintorínsky Rad | 66 m²

Hľadáte nové bývanie alebo výhodnú investíciu? Máme pre vás skvelú ponuku! INVESTCONSULT REALIT

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 15.08.2025
Byty na predaj Komárno

99,900 € 1514 €/m²

NA PREDAJ V KOMÁRNE HALY NA SKLADOVANIE A ĽAHKÚ VÝROBU

Reality Komárno

Skladový objekt | 1,200 m²

INVESTCONSULT REALITY ponúka na predaj v Komárne nedávno postavené haly s možnosťou využitia na

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Objekty na predaj Komárno

830,000 € 692 €/m²

NA PREDAJ ROZOSTAVANÝ DOM NA VEĽKORYSOM POZEMKU V ZLATNEJ NA OSTROVE

Reality Zlatná na Ostrove

Rodinný dom | 297 m²

Hľadáte miesto, kde si môžete vytvoriť domov podľa vlastných predstáv alebo hľadáte investičnú

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 15.05.2025
Domy na predaj Zlatná na Ostrove

105,000 € 354 €/m²

NA PREDAJ V KOMÁRNE JEDINEČNÝ STAVBENÝ POZEMOK PREDOVŠETKÝM NA ÚČELY DEVELOPERSKÉHO PROJEKTU

Reality Komárno

Pozemok pre občiansku vybavenosť | 8,000 m²

INVESTCONSULT REALITY ponúka na predaj v Komárne tento jedinečný stavebný pozemok s kompletnou

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 06.10.2025
Pozemky na predaj Komárno

75 €/m2 75 €/m2

NA PRENÁJOM V NOVÝCH ZÁMKOCH SKLADOVÉ, VÝROBNÉ A ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY

Reality Nové Zámky

Skladový objekt | 4,042 m²

INVESTCONSULT REALITY ponúka na prenájom v priemyselnej zóne priestory na skladovanie, ľahkú vý

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 07.08.2025
Objekty na prenájom Nové Zámky

3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

EXKLUZÍVNY OBCHODNÝ PRIESTOR NA PRENÁJOM V SRDCI KOMÁRNA

Reality Komárno

Obchodné priestory | Župná ul. | 134.5 m²

Hľadáte priestor, ktorý dodá Vášmu podnikaniu viditeľnosť a šarm? Máme pre Vás skvelú príležito

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Priestory na prenájom Komárno

Info v RK

NA PRENÁJOM MULTIFUNKČNÝ PRIESTOR V KOMÁRNE

Reality Komárno

Objekt pre obchod | Nádvorie Európy | 140 m²

Máte originálny nápad alebo podnikateľskú víziu, ktorú chcete zrealizovať? Tento priestor Vám p

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 09.07.2025
Objekty na prenájom Komárno

400 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

NA PREDAJ EXKLUZÍVNY DVOJIZBOVÝ BYT V NOVOVYBUDOVANOM OBYTNOM PARKU PRI KOMÁRNE

Reality Komárno

2 izbový byt | Nezadaná | 75.2 m²

Hľadáte domov, kde sa spája moderný štýl a komfort s pokojným životom v objatí prírody? INVESTC

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 08.10.2025
Byty na predaj Komárno

172,208 € 2290 €/m²

NA PREDAJ MEŠTIANSKY DOM S PRÍJEMNOU ATMOSFÉROU V CENTRE KOMÁRNA

Reality Komárno

Rodinný dom | Valchovnícka ul. | 206 m²

PONUKA, KTORÚ NÁJDETE VÝHRADNE V PONUKE NAŠEJ SPOLOČNOSTI. Je Vašim snom bývať v centre mesta

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Komárno

205,000 € 995 €/m²

NA PREDAJ REKREAČNÁ BUDOVA V PATINCIACH V SUSEDSTVE WELLNESS HOTELA

Reality Patince

Hotel, penzión, ubytovňa | Hlavná | 870 m²

INVESTCONSULT REALITY ponúka na predaj formou výhradného práva predaja túto trojpodlažnú rekrea

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.07.2025
Objekty na predaj Patince

143,100 € 164 €/m²

NA PREDAJ INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK V KOMÁRNE

Reality Komárno

Pozemok pre bytovú výstavbu | Hviezdoslavova ul. | 8,343 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE INVESTCONSULT s.r.o. Na predaj ponúkame formou výhradného predaja vo výho

Publikované: 10.01.2023 Aktualizované: 21.01.2026
Pozemky na predaj Komárno

Cena dohodou

NA PRENÁJOM PRIESTRANNÉ, ZARIADENÉ TROJIZBOVÉ BYTY BLÍZKO KOMÁRNA

Reality Zlatná na Ostrove

3 izbový byt | 80 m²

priestranné, moderne zrekonštruované a kompletne zariadené trojizbové byty. BYTY SA PRENAJÍMAJÚ

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Byty na prenájom Zlatná na Ostrove

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM KOMPLETNE ZARIADENÁ ZÁVODNÁ KUCHYŇA PRI KOMÁRNE

Reality Iža

Reštaurácia | Nezadaná | 130 m²

INVESTCONSULT REALITY ponúka na prenájom kompletne zariadenú modernú veľkokapacitnú kuchyňu (13

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Objekty na prenájom Iža

Cena dohodou

NA PRENÁJOM V KOMÁRNE ATRAKTÍVNY OBCHODNÝ PRIESTOR VO FREKVENTOVANEJ LOKALITE

Reality Komárno

Obchodné priestory | Záhradnícka | 210.54 m²

Premýšľate nad novým podnikaním alebo rozšírením svojej značky? INVESTCONSULT REALITY Vám ponú

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Priestory na prenájom Komárno

Cena dohodou

NA PREDAJ JEDINEČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ PRE ODVÁŽNYCH, KTORÍ TO S PODNIKANÍM MYSLIA VÁŽNE

Reality Nové Zámky

Reštaurácia | Tatranská | 1,137 m²

VO VÝHRADNOM PREDAJI RODINNEJ SPOLOČNOSTI INVESTCONSULT REALITY NÁJDETE TERAZ V PONUKE TÚTO VEĽ

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

1,300,000 € 1143 €/m²

NA PREDAJ LUXUSNÝ TROJIZBOVÝ MEŠTIANSKY BYT V SRDCI KOMÁRNA

Reality Komárno

3 izbový byt | Ul. pohraničná | 113 m²

NEHNUTEĽNOSŤ, AKÁ SA NA TRHU OBJAVUJE LEN ZRIADKA. INVESTCONSULT REALITY Vám ponúka jedinečnú

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 24.06.2025
Byty na predaj Komárno

299,000 € 2646 €/m²

SPOJTE BÝVANIE S PODNIKANÍM - EXKLUZÍVNA PONUKA BLÍZKO CENTRA MESTA KOMÁRNO

Reality Komárno

Rodinný dom | 234 m²

INVESTCONSULT REALITY Vám prináša jedinečnú príležitosť vlastniť výnimočnú nehnuteľnosť len 300

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 12.06.2025
Domy na predaj Komárno

189,500 € 810 €/m²

Na predaj rekreačná chata v obci Blahová-Madarász

Reality Blahová

Chalupa, rekreačný domček | - | 60 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rekreačnú chatu NA CELOROČNÉ UŽÍVANIE a pozemok s výmerou 404 m

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Blahová

127,500 € 2125 €/m²

Prémiová investičná príležitosť 4-izbového bytu v srdci mesta.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový investičný byt s veľkorysou výmerou 130,31 m², ktorý preš

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 4988 €/m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe NIDO s loggiou a parkovaním.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 62 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt v novostavbe NIDO na Trnavská cesta. Byt má celkovú v

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Predaj priestranného 5-izbového RD s murovaným bazénom v Podunajských Biskupiciach.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Padlých hrdinov | 383 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom s nadštandardnou úžitkovou plochou 383 m², kt

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

990,000 € 2585 €/m²

Na predaj rodinný dom v Podunajských Biskupiciach

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom s možnosťou komerčného využitia. Zariadenie nehnute

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

421,800 € 3195 €/m²

Na predaj investičný 2-izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Narcisová | 42.3 m²

Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zariadený 2-izbový v Ružinove. Nehnuteľnosť je prakti

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,000 € 4704 €/m²

ROVNOVÁHA TICHA A MESTSKÉHO ŽIVOTA - VEĽKORYSÝ 3 IZBOVÝ ZREKONŠTRUOVANÝ BYT V STAROM MESTE.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tabaková | 80 m²

Ak preferujete tichú ulicu a zároveň potrebujete byť v meste, byt na Tabakovej ulici je pre Vás

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

380,000 € 4750 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8541)
Rodinné domy na predaj (23119)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Upresniť hľadanie